Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Z różnymi osobami? U mnie na szczęście spokój poza wspomnianym Sylveonem, właśnie zdobyłem 7. legendę z GTS .
  2. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ja wczoraj miałem 2 razy błąd przy próbie wymiany na Sylveona (2x ten sam), inne wymiany przebiegły pomyślnie (w tym kilka dzisiaj).
  3. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Pisałem Ci już na PM: Gothorita, Sigilyph, Drowzee.
  4. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Wiem, ale wymienić łatwiej .
  5. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Macie Krabby'ego?
  6. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Gdzie najlepiej levelować?
  7. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Mewtwo (bez kamienia) za inną legendę (poza Zygarde) - chętni?
  8. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Jest drugi Mewtwo! Kocham GTS...
  9. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ja polecam Krabby'ego: Strength + Cut + Sutf + Rock Smash (nie wiem, czy może mieć Waterfall).
  10. Di odpowiedział(a) na scuff temat w Nintendo 3DS
    A to nie jest tak, że te 3,5 godziny to czas ładowania przy wyłączonej konsoli?
  11. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    GTS GOTY! Dostałem Xerneasa za Tyranitara lvl 55 .
  12. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Czy w trakcie wymian można klonować Pokemony jak za czasów Game Boya i "kabelka"? Save przed wymianą nie jest wymagany (można wyłączyć to w opcjach), a później gra nie informuje o zapisywaniu.
  13. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Dodatkowo można czytać Trainer Tips na tablicach.
  14. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    5026 4511 4200 Di Pokemon Y Aktualnie tylko wymiana.
  15. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Diplodoka. EDIT: Do oddania/wymiany: Tyrunt, Clauncher (X ex), Riolu, Ditto, Frogadier/Froakie, Chespin, Bulbasaur, Hawlucha, Floatzel, Kecleon, Magneton, Eevee, Noibat, Gigalith, Trevenant, Tauros, Zorua/Zoroark, Lunatone, Sigilyph, Larvitar (Y ex). Niektóre muszę jeszcze zbreedować, ale większość dostępna od ręki. EDIT2: Mam Amaurę .
  16. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Z eksów na razie mam tylko niebieską krewetkę i Larvitara. Chętnie przygarnę tego dinusia z fossila i jakiegoś eksa z X. Później wrzucę pełną listę Poków, które mogę oddać.
  17. Di odpowiedział(a) na Sarge temat w Nintendo 3DS
    A 3D Land ograłeś?
  18. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Podobno po zapisaniu gry i wczytaniu w Lumiose (stolica) gra może złapać freeza i konieczne jest usunięcie save'a. Ja po Virtue's Last Reward wolę uważać...
  19. Di odpowiedział(a) na pawelgr5 temat w Nintendo 3DS
    W zeszły czwartek kilka gier doczekało się nadprogramowej obniżki - wcześniej kosztowały 20-30 zł, ceny miały spaść do 2 euro (8 zł), ale można każdą kupić za 2 zł . Nie sprawdzałem, czy zmienili ceny na 8 zł, ale w weekend tyle właśnie kosztowały. Lista gier: 3D Game Collection 3D Mahjongg Gardenscapes Murder on the Titanic
  20. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ditto jest do złapania tylko w dzień? Wieczorem przez ponad pół godziny chodziłem po wiosce, ale nie wyskoczył z trawy. Mam za to Mewtwo (był łatwiejszy do złapania niż przewidywałem) i raz z krzaków wyskoczył mi Articuno (ale od razu uciekł).
  21. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ja się wcześniej nie bawiłem, ale tym razem mam zamiar. Na razie zrobię sobie na spokojnie eksplorację po całym świecie i złapię trochę Pokemonów, a ogarniać zacznę pewnie za kilka miesięcy.
  22. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Tak.
  23. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
  24. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    W przypadku porażki chciałbym zachować expy...
  25. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Czy ktoś z Was jest już po Elite Four? Mam dylemat, czy moje obecne Poki dadzą radę (tylko 2 powyżej 70. poziomu), chyba jeszcze trochę powalczę. Czy można gdzieś zostawić pieniądze, aby na wypadek porażki nie tracić ich?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.