Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Gwiazdka to liczba nokautów.
  2. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Co tak cicho? Wszyscy grają czy przenieśli się na SmashFest.pl?
  3. Dzięki za odpowiedzi. Czyli w przypadku plastiku jest tak, jak z DS-ami. W takim razie chyba zdecyduję się na czarną wersję + silikonowe etui na gamepada, ale poczekam jeszcze kilka tygodni z nadzieją, że zapowiedzą tego bundle'a.
  4. Czy na ostatni kwartał tego roku zapowiedziano jakieś bundle? Rozważam zakup Wii U dla Super Smash Bros. (to, czy kupię, okaże się po ograniu wersji na 3DS-a) i zacząłem rozglądać się wstępnie za konsolami na Allegro i w sklepach internetowych. Czy biała wersja to tylko basic lub bundle z Just Dance? Jak bardzo czarny plastik kontrolera palcuje się?
  5. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Yano, czy ten problem pojawia się również po rozpoczęciu nowej gry? Spróbuj zagrać od nowa z jedną postacią (najlepiej predefiniowaną). Ewentualnie pogrzeb w rejestrze – może jest tam jakaś opcja graficzna, której nie można zmienić z poziomu gry.
  6. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Choć demko jest bardzo dobre i taka będzie pewnie pełna wersja, to nigdy nie było mi po drodze z Circle Padem*, więc nie wiem, czy nie zrezygnuję z wersji na 3DS-a i kupię Wii U pod koniec roku (przydałby się bundle z grą, ale szanse są małe). * – choć aż tak źle jak tutaj nie jest
  7. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Poziom AI zmieniamy na dotykowym ekranie. Bardzo dobrze, że można też wybrać liczbę przeciwników.
  8. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Ufff, udało się z innego forum. Co w ogóle jest w demku? EDIT: A jednak nie... Musiałem zwolnić miejsce i nie zapisało mi kodu, a w międzyczasie ktoś go wykorzystał.
  9. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Kod został już wykorzystany, trzeba się czaić na kolejną okazję .
  10. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Jeśli można, chciałbym zarezerwować drugi (konsola się właśnie aktualizuje...).
  11. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    To niedobrze, bo jutro na rano do pracy...
  12. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Losowym? Ja znalazłem taką informację:
  13. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo 3DS
    Odblokowywanie postaci przez rozegranie określonej liczby walk będzie jeszcze łatwiejsze niż w Brawlu. Dla przypomnienia: SSBM – 1000 SSBB – 450 Tymczasem w nowej odsłonie wystarczy 120 walk. Co prawda nie napisano o rodzaju walk (online/offline), ale i tak jest dobrze. Mi to bardzo odpowiada, biorąc pod uwagę to, że w ostatnich latach większość bijatyk oddaje nam do dyspozycji wszystkie postacie na starcie (jednym z wyjątków jest seria SC). Poniżej lista postaci do odblokowania: W tej chwili nowy Smash to jedyna bijatyka, która mnie interesuje, więc trzymam kciuki za ten tytuł – niech będzie dobry i niech gra w nią dużo osób .
  14. Di odpowiedział(a) na Kris Blake temat w PS3
    Mam dwie sztuki Borderlands GOTY (takie samo title ID, okładka, nadruk na płycie etc.), z czego na jednej płycie są DLC-ki, a na drugiej nie. Skąd ta różnica?
  15. Di odpowiedział(a) na Lesiu_adi temat w PC
    Najlepiej FPS-y i strategie / action RPG. Wiele tytułów sprzed UT2k4 ograliśmy, czas sprawdzić coś nowszego.
  16. Di odpowiedział(a) na Lesiu_adi temat w PC
    Szukam gier, które sprawdzą się w ramach 3-osobowego LAN-a (brak dostępu do Internetu, więc Hamachi odpada), a dodatkowo zostały wydane w ciągu ostatnich ~10 lat. Co możecie polecić?
  17. Di odpowiedział(a) na ornit temat w 2D
    Armor na 99 ciosów, 150% obrażeń Focusa, 2 paski za zwykłego, 3 za cancel, cancel daje crumple'a od pierwszego poziomu.
  18. Di odpowiedział(a) na Paliodor temat w Soul Calibur
    Najlepsza byłaby dwójka HD... . A z tych dwóch tak naprawdę ciężko wybrać. SCIV: - dla pojedynczego gracza: tryb Arcade, wieża (50 wyzwań), trening i chyba tyle - można wygrać rundę, trafiając jednym ciosem (potencjalne źródło spiny) - postacie z Gwiezdnych Wojen SCV: - tryb przygodowy z filmikami (całość na ok. 3h) - nowe postacie, część starych została wyrzucona (co kto woli) - "supery" i "EX-y" - wykorzystywanie paska jak w SF Królem jest SCII HD, a spośród dwóch wymienionych przez Ciebie tytułów ogólnie lepsza jest piątka.
  19. Di odpowiedział(a) na ashka temat w Nintendo DS
    Jeśli ktoś nie widział, to tu jest do obejrzenia musical z angielskimi napisami: https://www.youtube.com/watch?v=NNlUg1bo3nU
  20. Di odpowiedział(a) na ashka temat w Nintendo DS
    Fanowskie tłumaczenie Ace Attorney Investigations 2 obejmuje już... wszystko . http://gbatemp.net/threads/ace-attorney-investigation-2-prosecutors-path-cases-1-5-beta-release.367451/
  21. Di odpowiedział(a) na scuff temat w Nintendo 3DS
    Można skopiować zawartość całej starej karty na nową (przez komputer) i też będzie działać.
  22. Termin turnieju: 24.05.2014 Miejsce: Saturn Gliwice, Pszczyńska 315 Nagroda główna: PS3 Super Slim 12 GB UWAGA: Zapisy do 23.05.2014 na terenie sklepu.
  23. Di odpowiedział(a) na Accoun temat w PS Vita
    Czy warto zagrać w School Life? (dodatkowy tryb, który odblokowuje się po przejściu głównego wątku)
  24. Di odpowiedział(a) na Enkidou temat w Kącik RPG
    Czy przed pełną wersją lepiej zagrać najpierw w demo? Ponoć jest coś, czego nie ma w pełnej wersji albo jest inaczej podane.
  25. Di odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    Forumowi koledzy, po 2,5 roku obcowania - a poniekąd męczarni - z Motorolą Milestone postanowiłem zmienić telefon, najlepiej na kolejny z Androidem. Na Motorili używałem przede wszystkim przeglądarki internetowej (domyślnej), Gmaila, K-9 oraz aplikacji Eurosportu. Rzadziej YouTube'a, Google Maps, jakdojade.pl, IMDB i Acrobat Readera. Nie planuję wychodzić daleko poza te aplikacje, bo do grania mam handheldy. Zależy mi przede wszystkim na dostatecznej ilości RAM-u (1GB wystarczy?), stosunkowo dobrej baterii (chciałbym czasem posłuchać na nim muzyki w słuchawkach) i ogólnej bezawaryjności. Mile widziany duży ekran (Milestone ma 3,7 cala). Czy znajdzie się coś spełniającego te wymagania, w cenie do np. 300 zł? Telefon może być używany.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.