Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Accoun temat w PS Vita
    Według mnie anime warto obejrzeć tylko po to, żeby sobie ewentualnie odświeżyć fabułę przed drugą częścią. Gra jest dużo lepsza w odbiorze, w chińskiej bajce wszystko dzieje się za szybko.
  2. Mogę pomóc, jeśli napiszesz, jak to zrobić .
  3. W części gier na Wii U nie potrzebujesz go, a na Wii chyba w żadnej .
  4. Da się, choć nie wiem, jak wygląda wstępna konfiguracja bez telewizora. Poza tym w MK8 na dużym telewizorze gra się duuuuuuuuuuużo lepiej (NSMB U można jeszcze przeboleć, ewentualnie 3D World).
  5. Di odpowiedział(a) na Karas temat w Switch
    U mnie też nie było problemów - ani na oryginalnych, ani na nieoryginalnych kontrolerach, ani nawet w innych grach. Jedyny problem tego typu miałem, gdy GamePada trzymałem jakieś 7 metrów od konsoli. Może kontrolery są daleko albo występują jakieś zakłócenia?
  6. Gruszka chyba też jest potrzebna. Zamiast sensor bara można używać kamery w GamePadzie .
  7. Wybór?
  8. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Switch
    Tak, nawet na GamePada.
  9. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    Yoshi . Ma świetne hitboksy na większości ciosów, jeden z najlepszych ataków z dasha w grze (najlepszy?) i fajny damage.
  10. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    Smash jest wyraźnie inny niż typowe bijatyki. Sam miałem i w sumie dalej mam problem z przestawieniem się na granie w niego po wielu latach wciskania przycisków w Tekkeny, Calibury czy inne Street Fightery. Niemniej Sm4sh daje mi wielką frajdę*, której od dawna nie zaznałem przy innym fajterze, licząc klatki i ucząc się na pamięć juggle'i, przy czym tutaj również przy okazji grania poznaję system i ćwiczę różne techniki (np. w weekend pewnie posiedzę nad Perfect Pivotingiem). Inna sprawa, że, jak rzadko bywa, od początku do gustu przypadła mi jedna postać, której cały czas się trzymam. * - a może to po prostu magia Nintendo...
  11. Czy na planszach, które nie wymagają Gamepada, można grać przy użyciu 4 Wii Remote'ów?
  12. Czy zasilaczem do europejskiego DS-a można bez obaw ładować japońską konsolę? (precyzując, chodzi o DSi)
  13. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    Kim grasz? Gdyby ktoś chciał powciskać przyciski przeciwko Yoshiemu, to w tygodniu zazwyczaj mogę grać do 13.
  14. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    A grałeś z Polakami? Możemy któregoś dnia umówić się wieczorem (po północy) i przetestować.
  15. Di odpowiedział(a) na Shen temat w Seriale
  16. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    Co prawda nie do najnowszego Smasha, ale powinno się przydać:
  17. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    Ja pewnie na razie nie będę miał czasu na online, ale ludzi do gry możesz szukać na smashfest.pl/forum .
  18. Radiant Historia - podróże w czasie, fajny system walki, dobra średnia na metacritic (85). Czasem trzeba kombinować, żeby pójść dalej z fabułą. Przejście gry to ok. 35-50 godzin, zależnie od tego, ile zakończeń będziesz chciał odkyć.
  19. Di odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Wcześniej była tylko linia, teraz dodatkowo na ekranie wyświetlana jest liczba metrów. EDIT: @down Racja. Nie wiem, co mi się ubzdurało...
  20. Di odpowiedział(a) na Di temat w Nintendo 3DS
    Czy karty są wciąż w sprzedaży?
  21. Di odpowiedział(a) na Zeratul temat w Seriale
  22. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    Skąd ta informacja? Nic nie znalazłem . Jeśli masz na myśli bundle gra + przejściówka (są takie?), to może być w takiej cenie, natomiast w przypadku bundle'a gra + przejściówka + kontroler stawiałbym na ok. 350 złotych, biorąc pod uwagę, że cena kontrolera na amazonie waha się od 100 do 130 złotych (100 za nowe z motywami postaci ze Smasha, 130 za te robione za czasów Wii).
  23. Di odpowiedział(a) na Zeratul temat w Seriale
    W Polsce serial będzie emitowany przez Universal Channel z lektorem, choć zwiastun zawiera dubbing:
  24. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Wii U
    Na razie dystrybutor potwierdził dostępność przejściówki, więc jest duże prawdopodobieństwo, że bundle też będzie.
  25. Czy Wii U współpracuje z nieoryginalnymi kontrolerami do Wii?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.