Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Ryan jest. Wyniki grupy nr 6: 1. Robson 2. Frizen 3. Cambion 4. Szyper
  2. Klatkuje, bo mamy upload 0,2mb...
  3. PIERWSZY W POLSCE LIVE STREAM Z TURNIEJU TEKKENA Dajcie znać, jak działa.
  4. Relacja: http://twitter.com/backdash_pl
  5. Mam nadzieję, że będę miał możliwość prowadzenia jutro relacji na żywo z turnieju - zainteresowanych zapraszam na Twitter Backdasha.
  6. Di odpowiedział(a) na Di temat w Postacie w Tekkenie 6
    Bo Raven fajną postacią jest...
  7. A może pociąg? Z legitymacją wyjdzie 20 złotych w jedną stronę na głowę. My jedziemy o 7:20.
  8. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    A wystarczy jeden LINK DO SPISU FD DO WSZYSTKICH POSTACI
  9. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    W przypadku grania przeciw Paulowi -12 zawsze bolało ze względu na barkę d+1+2 :smile: Swoją drogą ta barka jest magiczna - raz odsuwa tak, że punchy się nie posadzi (bardziej niż do tej pory), a innym razem postać jakby zatrzymuje się i nawet nie dotyka przeciwnika (oczywiście nie ma bloku).
  10. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    b+1 Paula wychodzi w 12 klatek. f,f+2 Larsa na bloku ma -13, ale WS+1 ma -12.
  11. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    NC za sporo energii od lowa? Demo Paula Niektóre postaci mają NC, które można spokojnie hit-confirmować, np. f+2,1 Lee czy u/f+1+2,1+2 Boba (nie pamiętam, czy taka jest notacja) - pierwsze zadaje 42, drugie 49. Pierwsze to mid-high, drugie to mid-mid. Lee może jeszcze robić HC na bardzo fajne NCc: 2,2,3.
  12. A jak to będzie z turniejem drużynowym? Kiedy mamy zgłaszać zespoły? Czy zamiast do 3 punktów możemy zagrać do 6, tak jak w Korei?
  13. W pociągu? No to wiem już, z kim nie będę w przedziale :biggrin:
  14. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Sway nie gra ofensywnie. On gra na pałę.
  15. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Mashter, ja bardzo dobrze wiem o tym, że każdy crushujący cios ma klatki, w których crushuje, ale jak sam napisałeś, d/b+4 Lawa crushuje OD którejś tam klatki. W tamtej sytuacji Law dostał tuż przed impact frame :smile:
  16. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Aż sprawdziłem, żeby się upewnić: http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showthread.php?threadid=109809
  17. Nie pamiętam, czy pytałem: Czy w Grakuli będzie dostęp do wi-fi? Chciałbym zrobić relację na żywo z turnieju
  18. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    @Trzcina 1,1,2 Kaza jest NC odkąd gram, czyli od T5 :wink: @Tenshi Pomyśl, co poczuł Raveman, gdy dostał w DR CH 4 Paula, gdy robił d/b+4 Lawa
  19. Di odpowiedział(a) na Di temat w Postacie w Tekkenie 6
    Ten mid to HSP 4. Jeśli możesz, to nagraj tego pierwszego juggle'a. @Tokis Pod ścianą spróbuj coś takiego: RLX 4~3, HSP 2,4,3. Jeśli przeciwnik nie zrobi rolla, to ostatni cios wejdzie. Jeśli zrobi, to zamiast kończyć stringa możesz za pomocą HSP 2,4,b+1+2 wejść znowu do HSP i tutaj pomęczyć przeciwnika. Jest jeszcze taka opcja: RLX 4~3, HSP f, 1,2 i stary przeskok nad rollującym przeciwnikiem, po którym czasem zrobisz gwarantowane BT d+1 lub BT d+2. Ale czy wybitka z FC jest potem na gwarancie, to już nie wiem.
  20. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Tekken 6 na PSP jest chyba na silniku DR-ki, w związku z czym poruszanie się jest nieco inne niż w wersji na duże konsole - takie przynajmniej odniosłem wrażenie po pół godziny grania. @Trzcina Niby dobra zmiana, ale dlaczego nie potrafią dodać wszystkich opcji* z Practice z Calibura, to nie wiem... przecież możliwość nagrania akcji przeciwnika to świetna sprawa, podobnie jak możliwość ustawienia, żeby jako drugą akcję miał ustawione blokowanie na dowolną wysokość czy sidestep/sidewalk. * - no ok, poza Guard Impact i Air Control :wink:
  21. Powinna się liczyć data wpłaty :wink:
  22. Wybacz. Z chęcią oddam Ci palmę pierwszeństwa, bo nie jestem forumowym no-lifem, a studentowym
  23. Pawle, proszę Cię. On pisał o PAB 2, nie o HS Pandy.
  24. W skrócie można powiedzieć, że nikt poza mną nie chciał tam pisać, a ja słyszałem tylko obietnice. Byłem wodzony za nos i np. nagrody dla Sepkonga i Gagarina za konkursy musiałem sam wczoraj zakupić, bo nie dotarły do nich w przeciągu kilku miesięcy. Mam nadzieję, że to wszystko wyjaśnia. EOT
  25. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Nie powiem Ci, bo i tak ich się nie nauczysz.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.