-
Platinum Club
Ja dwa razy przeszłem dead space na normalu. Później chciałem zmienić na nowa gra plus na najwyższy poziom, ale nie dało rady, bo nowa gra plus działa tylko na pierwotnym poziomie trudności. Wtedy odpuściłem.
-
Platinum Club
Nie. Próbowałem trzy razy ale bez komunikacji w 4 osób wydaje się to nie możliwe. Dodatek wyspy iki też ominąłem.
-
Platinum Club
Ostatnio dwie platynki wpadły: #35 Demon's Souls - Mój drugi souls-like spatynowany po bloodborne. Oczywiście gorszy, ale tez spoko gra. Platynowałem z kolegą w coopie więc było w miarę łatwo. Problemem są tendencje system ten jest słaby i przestarzały. Co do grafiki, to na razie najładniejsza gra w jaką grałem na ps5. A już kilka lat minęło. Plus dla tej gry, minus dla generacji konsol. Teraz ogrywam Elden Ring Nightreign. Gra: 8/10 Trudność platyny: 5/10 (w coopie) #36 Ghost of tsushima - Oj, dawno nie grałem w tak generyczna grę. Otwarty świat jest nudny i sporo tu elementów kopiuj wklej. Wcześniej grałem Kingdom come deliverance 1, no i roślinność w GoT wypada słabiutko. Fabuła jest średnia. Odpaliłem sobie recenzje z youtuba co tam mówili kilka lat temu o tej grze. Chwali tam fabułę. No ja tam tego nie widzę . Chyba w tamtych czasach było parcie na samurajske gry. Pozytywnie natomiast zaskoczył mnie tryb legends. Bawiłem się w nim o wiele lepiej niż w podstawce, ale do tego trybu trzeba mieć znajomego w coopie. Ten tryb nie jest potrzebny do platyny. A sama platyna łatwa, plus za to ze po czasie na mapie odsłonięte są prawie wszystkie znajdzki na mapie. Zabrakło tylko na tej mapie tabliczek, przy których trzeba sie pomodlić. Gra: 7/10 (+1 dla trybu legends) Trudność platyny: 3/10
-
Platinum Club
Na czym to ograleś? Na ps3?
-
Platinum Club
Nerf czasami jest potrzbny. W Tony hawk's pro skater 1 + 2, też lekko znerfili po premierze , bo pewne combo do wykonania w bazie kosmicznej było niemalże nie do wykonania. BTW i tak poległem, choć na innej mapie. Platyna dalej trudna bo 0,1% posiadaczy gry ma wg statystyk.
-
- Słuchawki do PS5
-
Helldivers 2
Wydaje mi się że ta nowa rasa jest wiele trudniejsza.
-
Helldivers 2
Po uptade wkoncu wgrywa mi sie social menu. Wczoraj znajmy zdublował się w lobby. No i wywaliło mnie do menu konsoli pod koniec misji. Jakiś błąd ce. Znajomego też.
-
Helldivers 2
Beż żadnej informacji że kick? Jeśli tak wygląda kick w H2 to słabo.
-
Helldivers 2
Net jest ok. Światłowód 600MB. Gram w remannt 2 i tam nie mam takich problemów. Kiedyś grałem sporo w destiny, też nie bylo problemów. Natomiast często dołączam do randomow w helldivers 2 i może tu leży problem. Bardzo to demotywujace jest, grasz 30 minut, masz sporo próbek i nagle komunikat że zrywa połączenie. A wczoraj miałem tak że nawet komunikatu nie wywaliło. Poprostu byłem na polu walki i nagle pstryk jestem na swoim statku. Bez żadnego komunikatu. Patrzę w zakładce ostatni gracze a oni dalej na polu walki.
-
Helldivers 2
Macie też tak że często wywala was z gry? Co drugą misje mnie wywala i to najczęściej pod koniec. Do tego w liście znajomych od kilku miesięcy kręci mi się kółko wczytywania.
-
Silent Hill 2 Remake
Dodatki typu maska psa, czy torba na głowę ... dla kogo oni robią te dodatki? Na pokazie konami zabrakło automatów pachinko . Marketing leży. Co do pokazu samej gry, ogólnie na plus, ale jednak te twarze słabo wyglądają. Mam nadzieję że feedback do blooberow dojdzie i naprawią ten aspekt. Mają jeszcze na to czas. Z tego co pamiętam w Mass Effect 3 poprawili twarze bohaterów.
-
Ghostrunner II
Zamierzam w plusie ograć. Do pierwszej części już nie zamierzam wracać. Znajomość poprzedniczki jest ważna? Fabularnie jest mocno powiązane?
-
Horizon II Forbidden West
Ja przez pierwsze 50h prawie w ogóle nie korzystałem z ognisk(szybka podróż). Taki challenge se wymyśliłem. Później jednak mapa robi się za duża, a przeciwników jest za dużo żeby dostać się z punktu a do b, przez co zanim dojdziesz do punktu b w połowie drogi stracisz całe zasoby(amunicja itp). Dzięki temu challenge nazbierałem mnóstwo dziczyzny, jagód i kwiatków.
-
It Takes Two
Aby ktoś z EA nie stwierdził: "robimy grę usługę".