Jump to content

Paolo1986

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk
 • PSN ID:
  elefele1986
 • Steam ID:
  Terefere1986

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paolo1986

  Awaryjność PS5

  Jak akurat nie słyszę żadnych niepokojących dźwięków, może dlatego, że skupiam się na graniu i gram na słuchawkach. W dodatku siedzę jakieś 3 metry od konsoli :-) Jedynie odpalanie napędu mogło być irytujące, ale teraz rzeczywiście jest i z tym spokój.
 2. Paolo1986

  Awaryjność PS5

  Cześć wszystkim, chciałem podzielić się moją obserwacją. Mianowicie jeszcze na początku stycznia występował u mnie błąd CE-108255-1, kilka razy przy grze Gigantozaur (z płyty). W końcu grę usunąłem i ponownie zainstalowałem oraz zrobiłem odbudowę bazy danych. Od tego czasu błąd się już nie pojawił, ale za to nie wpadają już żadne trofea, które powinny. I to tylko przy tej grze. Miał ktoś też taki przypadek?
 3. GoW ledwo co dopiero zacząłem ogrywać, ale się wstrzymałem. Widzę, że warto było poczekać. Tak samo poczekam na patcha do TLoU2. 60 klatek w porównaniu z 30 zdecydowanie robi różnicę.
 4. W tej chwili na stronie ME jest dostępna konsola za 2599 zł, do tego bylo kilka zestawów (juz niedostępne)
 5. Paolo1986

  Awaryjność PS5

  Z mojego doświadczenia powiem, że przy moim soundbarze LG SK6F, jak miałem podpięta do niego konsolę, nie miałem 4K, ani HDR. Tak więc chwila zabawy z przepinaniem kabli była.
 6. Paolo1986

  Days Gone

  Widzę, że obecnie dyskusja koncentruje się na hordach, więc dodam też coś od siebie :-) Na wcześniejszych etapach gry wydawało mi się, że z hordami będzie naprawdę ciężko. Raczej nie bez powodu mówi się, że to aktywność raczej na koniec gry. Ale i tak starałem się ich pozbywać na bieżąco. Ale już pod koniec gry, jak mamy dobrze rozwiniętą postać (zdrowie, kondycja, skupienie, umiejętności) oraz mocne uzbrojenie, to żadna horda nie stanowi już większego wyzwania. Nawet ta największa, po prostu sporo biegania jest Obecnie mam już wszystkie hordy wyczyszczone i tak jak kolega wyż
 7. Kupiłem ostatnio na allegro tę wersję na płycie, w ogłoszeniu było, że posiada dubbing. Na okładce (wersja europejska) była mowa tylko o polskich napisach, ale po uruchomieniu rzeczywiście jest polski dubbing.
 8. Paolo1986

  Awaryjność PS5

  Hej, ktoś już pisał tu wcześniej o błędzie CE-108255-1. W moim przypadku pojawił się już kilka razy podczas gry Gigantozaur i raz w przypadku Days Gone. Po wyjściu do menu można jednak ponownie gry uruchomić. Błędy są zapisane w historii i zostały zaraportowane do Sony. Można już o tym błędzie przeczytać na stronie Playstation, może to być problem z aplikacją lub konsolą. Miał jeszcze ktoś ten błąd? Ja na razie póki co nic z tym nie robiłem.
 9. Paolo1986

  Days Gone

  Za pokonanie pierwszej hordy wpada trofeum. Też tak miałem, że natrafiłem na 1 moją horde dość niespodziewanie podczas pobocznej misji. A że miałem piękny widok z góry i kilka granatów pod ręką, to i trofeum wpadło Nie było żadnego czerwonego paska, ten się pojawia dopiero, jak mamy do czynienia z hordami "fabularnymi", co jeszcze przede mną. Przy pozostałych hordach czerwony pasek życia pojawia się dopiero jakoś po skończeniu głównej fabuły.
 10. Paolo1986

  Days Gone

  Days Gone to pierwsza gra, którą zacząłem ogrywać na PS5. Zaznaczę od razu, że nie miałem PS4, więc nie mam porównania. Ale jak dla mnie, gra naprawdę robi ogromne wrażenie: piękna grafika, płynność działania, fabuła, klimat. Jestem już bliżej końca gry i zamierzam ją ukończyć na 100%. No i potem pozostanie czekanie na kolejną część :-)
 11. Też mam z przodu konsoli podłączony adapter. Nie zauważyłem, żeby się jakoś specjalnie nagrzewal nawet po kilku godzinach grania.
 12. Widziałem taką cenę w MM już w zeszłym tygodniu 8 grudnia.
 13. Mogę potwierdzić, że ze mną Euro się już nie kontaktowało. Przez chwilę wydawało mi się, że podeszli fajnie do tematu, ale teraz mam wątpliwości, czy aby na pewno.
 14. Mi udało się zamówić kilka minut przed 9, teraz faktycznie już nie ma. Spróbuj jeszcze na oleole
 15. Sluchawki można teraz zamówić na stronie Euro, jakby ktoś chciał.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.