Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, YETI napisał:

Ten trailer mocno mi się skojarzył ze starymi filmem, gdzie żołnierze na jakieś planecie eliminowali wielkie robaki. Były dwie części, przypomni ktoś tytuł?

 

Co do gry, w jedynkę nie grałem, podobno dawała radę, a dwójka wygląda jak tytuł, który chętnie sprawdzę.

starship troopers:wujaszek:

nawet gra wychodzi niedlugo, wiec bedzie konkurencja

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, YETI napisał:

Ten trailer mocno mi się skojarzył ze starymi filmem, gdzie żołnierze na jakieś planecie eliminowali wielkie robaki. Były dwie części, przypomni ktoś tytuł?

 

Co do gry, w jedynkę nie grałem, podobno dawała radę, a dwójka wygląda jak tytuł, który chętnie sprawdzę.

 

no jedynka czerpała garściami z żołnierzy kosmosu mimo braku licencji. klimat, setting, teksty i generalnie "lore" nawiązywały do kultowego filmu paula verhoevena.

 

nie wiem czy przeskok w third person wyjdzie na dobre, się okaże      

Odnośnik do komentarza

Jedynka to najlepszy twin stick shooter ever ze względu na musowy friendly fire. Zmiana którą chcą wprowadzić może wyeliminować ten kluczowy element, który w jedynce po prostu robił różnicę, bo siłą rzeczy w tpp masz ograniczone pole widzenia. Wtedy pozostanie już tylko spoko kosmiczny klimat i poczucie humoru zaczerpnięte ze wspomnianych Starship Troopers czyli pewnie i tak nie będzie źle.

Edytowane przez ciwa22
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, ciwa22 napisał:

ze względu na musowy friendly fire. Zmiana którą chcą wprowadzić może wyeliminować ten kluczowy element,

 

W dniu 25.05.2023 o 11:56, Patricko napisał:

"But for maximum challenge and collaboration, friendly fire is always on."

 

TSS by się nie sprzedał, nie oszukujmy się, to ma szanse bo póki co odbiór na teraz jest pozytywny

Odnośnik do komentarza

Rozwój tej części mnie mega jara bo widać konkretny skok i nowa perspektywę. Swego czasu liczyłem, że diablo odważy się na coś takiego ale postanowili iść tradycyjna ścieżka. Helldivers nie ma takich tradycji więc im metamorfoza przyszła łatwo. Premiera w tym roku to też giga wiadomość. Ciekawe czy będzie już w nowym pułapie cenowym czy dalej zachowa bardziej kameralny charakter i będzie tansza/trafo do ps+/free to play. Helldivers 1 lądowało w plusie, ale nie pamiętam czy na premiere.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ponad 60 osób tam jest (często pojawia się liczba 90ciu pracowników) więc nie takie małe. Przy Far Cry 2 czy starych Battlefieldach pewnie niewiele więcej osób pracowało i mogli zaimplementować zniszczalne środowisko więc oni pewnie też mogli, tym bardziej że nie są ograniczeni przez poprzednią generację ale priorytety leżały gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...