Jump to content

Paolo de Vesir

Użytkownicy
 • Content Count

  9774
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Paolo de Vesir last won the day on September 16

Paolo de Vesir had the most liked content!

Community Reputation

2956 Diamentowy Pies

About Paolo de Vesir

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...

Recent Profile Visitors

41982 profile views

Single Status Update

See all updates by Paolo de Vesir

 1. Chyba zbyt pochopnie i krzywdząco oceniłem Silent Hill Downpour. Chociaż design maszkar spotkanych do tej pory rozczarowuje, a walka jest bez dwóch zdań najgorsza w serii to Czechom naprawdę udało się utrzymać fantastyczną atmosferę zaszczucia. Gdy z mglistej pogoda zmienia się w deszczową, a następnie w ulewę klimat jest taki, że można ciąć nożem. :obama: No zobaczymy co gra ma jeszcze do oferowania.
   

  Tak czy inaczej liczę po cichu, że jutro będę zapowiedź tego Silenta od Japończyków. 

  1. Show previous comments  2 more
  2. Dante

   Dante

   Jedną z niewielu zalet Downpour są te misje poboczne. Ten element jest najbardziej klimatyczny i pomysłowy. Reszta raczej mocno słaba i na premierę zabuggowana, zwłaszcza sekcje z goniącą rdzawą mgłą. 

  3. Paolo de Vesir

   Paolo de Vesir

   Dodałbym też mało walki, przy tym systemie to błogosławieństwo. Dzisiaj dalej będzie grane, wyczuwam potencjał.

  4. SlimShady

   SlimShady

   Technikalia, walka, maszkary - to w zasadzie najgorsze elementy, a cała reszta się broni. Jest trochę świeżych patentów w pobocznych, czy głównych misjach, no i osobista historia zawsze lepiej do mnie trafia niż wydumane okultystyczne motywy.

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.