Jump to content

_D23

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by _D23

 1. _D23

  The Last of Us Part II

  Ciekaw jestem jak czuli się szeregowi programiści, którzy realizowali chorą wizję wspaniałego scenarzysty. Na prawdę jest mi szczerze szkoda całego zespołu, który niewątpliwie jest jednym z najbardziej lub najbardziej utalentowanym studiem na scenie. Ukręcili kawał zayebistego kodu żeby ten matoł całe wrażenie mógł zepsuć tym kretyńskim do bólu scenariuszem. Serio tego jego wysrywu nikt wcześniej nie czytał, nie zatwierdzał ? Oby tylko fala góvna z internetu przelała się przez tego gostka tak mocno żeby przystopowała jego zapędy bo jeszcze drobny kroczek i przed każdą sceną będziemy czytać wielki napis written and directed by NEIL DRUCKAMN.
 2. _D23

  The Last of Us Part II

  Trzeba oddać twórcom, że wykonali kawał roboty. Medal dla nich bo to najlepsza i najbardziej zaawansowana technologicznie gra ever. Wielki kolorowy kvtas dla Pana Druckmana już chociażby za opieranie tak ważnego aspektu gry jak fabuła na jakiejś postaci z pierwowzoru, która miała dziesięć sekund czasu ekranowego w jedynce. Dalszej głupoty scenariusza nie komentuje bo był tak samo głupi jak i pomysł na jego fundament. Wystawiłbym tej grze solidną dziewiątkę tylko z szacunku do całej ekipy, która na tym sprzęcie stworzyła technologiczne dzieło. Zaraz po MGSV:PP to moje największe rozczarowanie tej generacji. Identycznie czułem się po skończeniu jednego i drugiego tytułu. Dwie, prawdziwe gameplayowe i technologiczne perełki spartolone w sposób koncertowy, niestety. Przy PP chociaż można próbować bronić Kojimy i spółki, bo Konami, bo czas itd itp. W tym przypadku nie ma jakiejkolwiek podstawy do tego żeby bronić tego zyeba Druckmana. Mam nadzieje, że jego popis odbije mu się potężną czkawkę - w co wątpię bo średnia ocen i sprzedaż zgadzają się jak trzeba. Szkoda, bo z tym gameplayem i technologią... No mogli wiele...
 3. _D23

  The Last of Us Part II

  RDR 2 to bez historii i klimatu tylko graficzka ? Ładnie tu odlatują ludzie TLoU 2 względem poprzedniczki ma chvjową fabułę i tyle. Wcale nie dziwię się, że niektórym grać się w to nie chce. Mimo wszystko powinni bo wykonanie i wszystkie inne składowe to cymesik pierwsza liga.
 4. _D23

  The Last of Us Part II

  I (pipi) (pipi)a mac... uległem i zamówiłem. Dziwne przeczucie mną targa, że jednak siądzie mi okrutnie a przeczucie mam zazwyczaj dobre, jedynkę kupiłem dopiero na PS5 bo czułem, że raczej nie przepadnę i tak też się stało.
 5. _D23

  The Last of Us Part II

  Jego suchary i styl prowadzenia recenzji może się nie podobać, fakt. Mówić, że robi mało profesjonalne recki czy słabe pod względem merytorycznym to srogie przegięcie. Chyba najlepszy polski jutuber recenzent więc rzeczywiście dziwna sprawa z tym, że nie dostał swojej kopii. Tym bardziej, że pierwszą część zachwalał okrutnie.
 6. _D23

  Ghostwire: Tokyo

  Tandetyzm okrutny, zawiodłem się również totalnie. Spodziewałem się, że Mikami wymyśli coś bardziej odjechanego...
 7. _D23

  Resident Evil 8 Village

  Z jakiejś przyczyny nie mogę wkleić reveal trailera z prezentacji Sony, zaraz pewnie ktoś to zrobi więc ja napiszę tylko: OJA(pipi)E JAK TO WYGLADA, piękny klimacik, konkretne postaci, nowi przeciwnicy, kozacki seting... ciareczki, czekam okrutnie. Wszystkie leaky sprawdziły się w 100%.
 8. _D23

  Resident Evil 8 Village

  Z jakiejś przyczyny nie mogę wkleić reveal trailera z prezentacji Sony, zaraz pewnie ktoś to zrobi więc ja napiszę tylko: OJA(pipi)E JAK TO WYGLADA, piękny klimacik, konkretne postaci, nowi przeciwnicy, kozacki seting... ciareczki, czekam okrutnie. Wszystkie leaky sprawdziły się w 100%.
 9. Można, był urywek jak leży w poziomie.
 10. Ta muzyczka przygrywająca w tle na yt sprawia, że człowiek czuje nadchodzący mentalny orgazm
 11. jeszcze pół godziny ostry hajpik, nie powiem, że nie
 12. _D23

  The Last of Us Part II

  Dwa pocisku już na normalnym poziomie brzmią aż nazbyt pysznie, no zobaczymy, oby.
 13. Nie powiem, że nie bo pociąg po torach zaczyna niebezpiecznie przyspieszać jak czytam o SH
 14. _D23

  The Last of Us Part II

  Zaprawdę eksajt over 0. Nic nadzwyczajnego ale animacje cymesik.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.