Skocz do zawartości

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 369
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z jednej strony - ok. Coś nowego - Persona: Yakuza, nowe miasto (w końcu!), nowy bohater.

Z drugiej - jak często będą walki? Przeniosą do nowego ekranu? Jak szybko to będzie działać?

Osobiście wolałbym jednak móc live przywalić skuterem w ryj gangolowi niż wybrać opcję z menu.

Jeszcze w końcu seria zaczęła się sprzedawać na zachodzie a tu taka zamiana.

Dziwne, ale pewnie chcieli czegoś nowego.

Inna sprawa - mam nadzieję, że Judgment 2 powstanie i jedna będzie zwykłą chodzoną bitką.

 

Ale tak czy siak zagra się chociażby dla fabuły i klimatu.

Odnośnik do komentarza

Bez wsadzenia mordy miedzy drzwi samochodu i zaqrwienia mokasynem to juz nie bedzie to samo.
A może? W sumie da sie to przenieść na tury ale to juz na pewno nie bedzie tak dynamiczne.
Zresztą nie wyobrażam sobie serii bez Kiryu czy Majimy, niby yakuza ale jakoś mnie to nie grzeje, tak samo jak judgment.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Widze ze Figus juz wyjasnil tego pampersa, szanuje.

 

 

Ciekawy tatuaz ma nasz nowy protagonista, jesli dobrze widze to jest to Koi zamieniajacy sie w smoka, czyli w bezsporednim porownaniu z postaciami Yakuzy, bedzie to taki stan pomiedzy Kiryu [full dragon] a Nishikim [full koi].

 

Turowy system walki troche mnie martwi, bo sugeruje to jeszcze wieksze rozciaganie czasu rozgrywki, mimo ze w Kiwi 2 opierdalanie ryjow losowym lamusom bylo szybkie i przyjemne, liczylem ze wlasnie w te strone beda szli z kolejnymi czesciami jesli chodzi o potyczki.

Odnośnik do komentarza

Bez (pipi)a sensu, rozwleką i tak rozwleczoną już rozgrywkę. Zaliczenie Judgement to było dla mnie 70 godzin (na 100%). Z turowym systemem walki pewnie by mi zleciało 120.

Albo nie, nie zleciałoby, bo przecież bym się odbił po 10 godzinach.

Ciekawe czy będą kolorowe żelki jako przeciwnicy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, smoo napisał:

 

 

zamysł fajny, ale jeśli akcje mają być takim kabaretem, to w połączeniu z poważną fabułą szykuje mi się niezły dysons poznawczy. nie żeby numeryczne odsłony były tu realistyczne, ale to wygląda jak wyciągnięte z jakiegoś śmieszkowego jrpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...