Jump to content

_D23

Użytkownicy
 • Posts

  174
 • Joined

 • Last visited

Reputation

60 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  borysiwko

Recent Profile Visitors

626 profile views
 1. Powiedzmy sobie szczerze, jak ktoś nie ma piątego pleja to nikt do jej zakupu w najbliższym czasie nie zachęcił xd dzięki, przynajmniej wiem, że od dziewczyny zażyczę sobie Switcha a nie sonke na 30te urodziny ✌️ Edit. I do tego największa bomba konfy wygląda jak stand alone DLC do części pierwszej.
 2. Wielkie wyniki Lewandowskiego w światowej piłce też większości ludzi przesłaniają jakim sam jest drewniakiem i pokraką na boisku. Cwaną, mądrą, mającą sporo farta i nosa do ustawiania się w polu karnym ale wciąż pokraką do potęgi. Nie potrafi zrobić różnicy w meczu i to właśnie go odróżnia od wielkich piłkarzy, którzy zdobywali złote piłki. Fenomenalna 9 i tylko 9, która nigdy nie przechyli wagi meczu naszej reprezentacji bo nie i koniec, choćby zabiegał się na smierć na tym boisku. Tyle ile sam zaliczył fatalnych strzałów i kiksów rodem z ekstraklasy w spotkaniach repry pokazuje dobitnie, że samymi chęciami wygranej drużyny nie zbuduje. I żeby nie było, szanuje typa bo drugiego takiego napadziora prawdopodobnie nie dożyjemy a fatalna narracja polskich mediów, ekspertów i samych kibiców postawiła go w mega złym świetle. Nigdy nasza piłka reprezentacyjna się nie zmieni, nigdy bo nigdy nasza liga się nie zmieni, nigdy nie zmieni się mental piłkarzy, nigdy też nie zmieni się myśl szkoleniowa od samych podstaw, niestety. Oby było nam dane chociaż jeszcze raz zobaczyć jakiś turniej konia kiedy wyjdziemy z grupy i na równi powalczymy z najlepszymi. Szczerze to wątpię, że Euro 2016 powtórzy się przez najbliższe 20 lat.
 3. Całe szczęście, że gra w naszej drużynie najlepszy piłkarz świata.
 4. Jozwiak i Bereszynski to jest komedia
 5. _D23

  Disco Elysium

  Yyy żeby sobie kupić, pobrać i jutro mieć wszystko gotowe na nadejście mesjasza?
 6. _D23

  Disco Elysium

  Jutro premiera a Disco jak nie było na psstore tak nie ma...
 7. Cholera, minęło trochę czasu od zakończenia przeze mnie tej przygody i powiem szczerze... ciągnie mnie jak cholera żeby wrócić do tego świata. Na szczęście jak w końcu zaopatrzę się w PS5 to w okolicach premiery part II, Intergrade wjedzie jak złoto. Czekam z wiadomo czym, z wiadomo gdzie ufff
 8. Powiem szczerze, że już dawno nie byłem tak bardzo rozdarty w kwestii oceny jakiegoś tytułu. Sinusoida wrażeń jest ogromna. Od totalnego „wow ale to było dobre” aż po „‚matko niech to się już kończy bo mam dość”. I tak jest co godzinę. Człowiek męczy się momentami okrutnie, zmusza się żeby pchnąć fabułę dalej a potem wsiąka na kolejne godziny i zapomina o smaku govna, które towarzyszyło nam chwile wcześniej i wręcz odrzucało od konsoli. Nawet ocena grafiki czy technikaliów jest tak trudna, że chyba bym się jej nie podjął. Absolutnie topowe efekty cząsteczkowe i świetlne. Mega wykonane i animowane postacie główne, bossowie czy przeciwnicy. A obok tego tekstury pamiętające PS2 i tu nie chodzi tylko o te nieszczęsne drzwi bo takich kwiatków jest wszędzie pełno. Włącznie z rozmazanymi paćkami tła - koszmar do potęgi. Nawet nie wiem czy potrafiłbym komuś tę grę polecić... osobiście wsiąknąłem na te 40+ godzin. Na tyle mocno, że rozważałem second run na hardzie ale chyba odpuszczę. Strasznie nierówny tytuł i jako, że nie jestem uber fanem oryginalnej VII (raczej jestem w obozie tych osób, które wolały ósemkę) to bawiłem się świetnie. Mam jednak nadzieje, że kolejny part poprawi chociażby questy poboczne, nie będzie wsadzał kvtasa w oczy marnymi teksturami i usprawni pacing gry bo ten zaserwowany tu leży i kwiczy. O ile ktoś kto projektował cały tytuł w ogóle zadał sobie jakikolwiek trud żeby rozgrywkę wyważyć chociaż trochę. Wydaje mi się, że nie bo ciągnących się, nudnych, brzydkich i wywołujących odruch wymiotny, momentów jest aż nadto. Chyba najlepszym określeniem poziomu całości będzie takie stwierdzenie: Jeśli kupiłbym na premierę za 250zł to bym żałował. Mimo wszystko. Za darmo w plusie czy za połowę ceny jak najbardziej brać i grać.
 9. _D23

  Disco Elysium

  Piękności
 10. _D23

  Disco Elysium

  I gdzie to Disco?
 11. _D23

  Disco Elysium

  Mnie również to zaczyna trochę martwić. O ile w grudniu czy styczniu brak konkretnej daty byłem w stanie zrozumieć tak teraz nie bardzo. Jutro pierwszy marca a informacji brak. Oby to nie oznaczało żadnej obsuwy. Na nic tak bardzo nie czekam jak właśnie na Disco
 12. _D23

  Disco Elysium

  Podali może gdzieś dokładnie, którego marca wychodzi wersja na PS4? Mam okrutne ciśnienie na ten tytuł ale nie mogę znaleźć informacji o konkretnej dacie.
 13. _D23

  Wasteland 3

  Ktoś coś czy trochę polatali na PS4?
 14. Ma ktoś może linka do działającego optionfile na PS4?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.