Skocz do zawartości


mate6

Użytkownicy
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

290 wyświetleń profilu
 1. mate6

  Rainbow Six: Siege

  Można, na tablicy wyników i z zaznaczonym graczem klikaszchyba w prawo i zatwierdzasz.
 2. mate6

  Rainbow Six: Siege

  Tak xD Dwie bardzo dobre porady: - tea bagowanie w tej grze oznacza dziękowanie lub przepraszanie, trafisz kogoś przez przypadek - po teabaguj trochę, on pewnie odpowie. - nie graj Fuze’em w trybie odbijania zakładników
 3. mate6

  Rainbow Six: Siege

  No to właśnie mówię, ze jak się jest słabym. Nie umie sie grać ostrożnie i Cię ktoś zdejmuje przy oknie albo coś. Poza tym nie mówię ze Battlefield jest lepszy, tylko ze model rozgrywki sprzyja uczeniu sie map, które dodatkowa są proste.
 4. mate6

  Konsolowa Tęcza

  Wolę być Chopinhauerem gamingu niż brudnym kasulem.
 5. mate6

  Rainbow Six: Siege

  Aj kurde, wspaniałe są momenty w tej grze jak bronisz celu Smoke'iem i umiejętnie używasz przedmiotów i terenu na swoją korzyść. Ogromną wadą tej gry jednak jest to, że CHOLERNIE ciężkie jest nauczenie się ułożenia map. Po kilkudzisięciu godzinach dalej pamiętam tylko główne ścieżki. Z tego co czytałem jest to powszechny problem. Wynika to z 4 rzeczy: - mapy są zbyt skomplikowane, wiele map ma za dużo bezużytecznych pomieszczeń - design pomieszczeń jest zbyt jednolity, co podnosi rzeczywistość tych miejsc, ale własnie przeszkadza w zapamiętywaniu - model rozgrywki, jeśli jesteś słaby i grasz w Siega' to większość 15-minutowej rundy czekasz, w Battlefieldzie cały czas biegasz po mapie - Nie ma swobodnego chodzenia po mapie offline Znajomość map to wydaje mi sie największa rzecz jaka odróżnia słabych od dobrych graczy w tej grze jeśli o chodzi o niezręcznościowe umiejętności.
 6. mate6

  Konsolowa Tęcza

  W Dishonored 1 z miejsca wyłączyłem znaczniki. Skończyło się na tym, że w jednej misji 30 minut chodziłem po całym levelu i szukałem gdzie mam iść bo cel nie było poza właśnie znacznikami w żaden inny sposób zasugerowany. Ale i tak nie wyobrażam sobie przechodzić z włączonymi ikonami.
 7. mate6

  Super Mario Maker 2

  No za parę lat wyjdzie Super Mario Maker 3D na SwitchU i będzie.
 8. mate6

  Konsolowa Tęcza

  Granie w tyolulkę na normal z podsłuchiwaniem jak my z ravenem i nobodym od 5 lat wam tłuczemy jak trzeba grać.
 9. mate6

  Wrzuć screena

  Diabelszczyzna w stanie łzę uchylić jest Fenomenalna gra. Chcę to przejść na najwyższym poziomie trudności.
 10. mate6

  Astral Chain

  Sygnatura z Andruszkiewiczem pasuje do twojego stylu pisania na forum.
 11. mate6

  Astral Chain

  Miło się na serduszko robi @Figaro ze w gronie wielu nieczujacych tej gry Ty tez jak ja jesteś nią podekscytowany. Ludzie nie wiedza co dobre
 12. mate6

  co cię cieszy, a co złości?

  Dołączam się do polecania Hyper Light Drifter. Jest to najlepszy dwuwymiarowy action-adventure w jakiego grałem. Gdyby miał The Legend of Zelda w tytule i logo nintendo przy uruchomieniu, spustom nie byłoby końca.
 13. mate6

  Bayonetta 3

  W sumie tak
 14. mate6

  Bayonetta 3

  Dlatego napisałem "reżyserską". Niech będzie producentem czy supervisorem, ale chciałbym jeszcze jedno wyreżyserowane przez niego IP.
 15. mate6

  co cię cieszy, a co złości?

  Bardzo mnie powyższe cieszy. Chciałbym w najbliżych miesiącach ograć kilka kluczowych slasherów i nie muszę kupować Switcha, że ograć Bayonettę w 60 klatkach.
×

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.