Jump to content

GSPdibbler

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About GSPdibbler

 • Birthday 04/10/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kujawsko-Pomorskie
 • PSN ID:
  Arielos1985

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakby to miał być następny Mass Effect, to faktycznie wątpliwości byłyby na miejscu. Ale po tym co zaserwowali w wiedźminie mają kredyt zaufania u wielu osób. Bardzo się zdziwię jeśli gra będzie poniżej 8/10. Mi gra z taką ocena, w tych klimatach spokojnie by wystarczyła. Nie liczę wcale na mesjasza gejmingu i może znowu miło się zaskoczę jak przy Days Gone.
 2. Od CDP RED wziąłbym w ciemno z połykiem.
 3. GSPdibbler

  Days Gone

  Pierwszy sandbox który przeszedłem, lepszej rekomendacji tego typu grze dać nie mogę. Piękna przygoda.
 4. GSPdibbler

  RAGE 2

  No ile kuzwa można napierdalać te ubi schematy. W days gone to jest wyważone perfekcyjnie. A nie w pizdu znaczników bez krzty osi fabularnej.
 5. GSPdibbler

  RAGE 2

  Gratulujemy.
 6. GSPdibbler

  Days Gone

  Muza jaka wskakuje po wejściu na opuszczona elektrownie zgniotła mi jajca.
 7. GSPdibbler

  Days Gone

  Moim zdaniem polski dubbing tez daje radę, może nie jest to poziom Wiedzmina, czy The Last OF Us, ale nie wkoorwia ucha. Po około 6ciu godzinach spokojne 9/10. Na Hardzie ogarnąć horde nie jest lekko.
 8. GSPdibbler

  Days Gone

  Tak patrzę na metacritic i rzuca się w oczy pewien szkopuł. Srednia recenzentów ok, ale od graczy jest sztucznie zaniżona recenzjami za 0 i 1 np takimi :
 9. GSPdibbler

  Days Gone

  Noty poniżej 8/10 to jakaś kpina. Ta gierka od pierwszych godzin zachęca do dalszej eksploracji. Nie wiem jak będzie dalej, ale lepiej mi weszła niż Horizon.
 10. GSPdibbler

  Days Gone

  Nie, nie jestem. Mam jeszcze kompa do ogrywania RPG. Jakby wyszła dobra giera na klocka, w moich klimatach pewnie bym kupił znowu uzywanca. Ale na przestrzeni 2 lat chyba nic dobrego nie powstało dla zielonych. Taka jest po prostu smutna prawda.
 11. GSPdibbler

  Days Gone

  Ja preorder, ale lubię post apo więc gierka powinna siąść.
 12. GSPdibbler

  Days Gone

  Na Xboxie taka gra to RARYTAS i nie mówi tego funboy, miałem maszynkę microsoftu, ograłem Gearsy i do żyda.
 13. GSPdibbler

  Days Gone

  I tak głupie.
 14. GSPdibbler

  Days Gone

  Waluta w grze mają być obcięte uszy swirusow. Po kuj ludziom walczącym o przetrwanie i z brakiem podstawowych towarów są zgniłe uszy zombiakow. Może gulasz będą kuźwa gotować na nich.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.