Jump to content

pogo2

Nowy Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pogo2

 1. pogo2

  MMORPG

  MU to gra do której mam ogromny sentyment bo była pierwszą grą w moim życiu (MU Online).
 2. pogo2

  Path of Exile

  Zgadzam się z przedmówcą Zginiesz na HC - Postać leci na Standard Co do sezonowych lig śmierć na (przykładowo) HC Incursion = lecisz na Standard. Jeżeli nie umżesz albo grasz na (przykładowo) Incursion standard i liga się skończy wszystko leci na Standard.
 3. pogo2

  Jaka drukarka?

  A jak w takich drukarkach jest z tematem zasychalności tuszu. Miałem swojego czasu dwie drukarki atramentowe i zastanawiam się nad poleasingowej laserówce, a nowej atramentowej ale z doświadczenia wiem, że masę brudu i syfu było przy czyszczeniu "pozasychanych" dysz drukujących. Nie wspominając o szybkości wypluwania kartek przez laserówkę.
 4. Jaka specyfikacja (+/-) będzie najrozsądniejsza do komfortowej pracy (przesiadka z laptopa na pc)? W pracy najczęściej mam otwarte bardzo dużo zakładek, arkusze, dokumenty i inne programy analityczne. Może ktos zaproponować coś rozsądnego, najlepiej 16 gb ramu, na dwa monitory plus stosunkowo dobrze zoptymalizowane pod względem energooszczędności (zestaw uruchomiony praktycznie 16 godzin na dobę.
 5. pogo2

  Jaki laptop ?

  Ja bym każdemu rekomendował DELLA zamiasz cały szmelc z chin/wietnamu bo jakość wykonania jest lepsza mimo, że parametry mogą być zbliżone.
 6. Właśnie ostatnio zastanawiałem się nad różnicami Pad - Klawiatura + Myszka np w fortnite. Wiadomo, że zależy od wychowania komu lepiej idzie na padzie a komu na myszce, ale ciekawi mnie szersza konfrontacja bo mechanika zupełnie różna a udostępnienie obydwu trybów sterowania jednocześnie może powodować spore dysproporcje w rozgrywce. Z jednej strony fajnie mieć cross platform (Albion Online) dostępny na wszystkich platformach, a z drugiej strony chyba nie bez powodu takie popularne tytuły jak ESO wspierają niezależne serwery. Może wartość złota w eso (które tak nawiasem można kupić tutaj https://www.sellersandfriends.com/the-elder-scrolls-online/na/gold) sprawia, że gracze chcą mieć jak najbardziej sprawiedliwą rywalizację (czytaj skillową).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.