Jump to content

jogos

Użytkownicy
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16 Bardzo zła

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jogos

  Death Stranding

  Twórca gry pomimo tego nie zrezygnował ze zdobywania górskich szczytów ze starym pijanym na plecach, wizja legendarnego kuriera.
 2. jogos

  Nioh

  @mario10 Szkoliłem się hardo w technikach ninjitsu
 3. jogos

  Nioh

  @oFi Pod koniec gra ma takie tanie sztuczki, że innej opcji niż styl walki inny od tego powyżej nie ma sensu(chyba, że chcesz wyjechać do Tworków), zrozumiesz po Date Shigezane lub wcześniej po misjach z dwoma/trzema bossami na raz. Ale ogólnie gra rewelacyjna.
 4. jogos

  Nioh

  @oFi Skończyłem dwa dni temu + DLC, umrzesz tysiąc razy Po pierwszym bossie DLC to się bardzo wquwilem i zrobiłem tak
 5. @Grabek @mario10 Pierwszy skill który powinno się odblokować to kontra mikiri, prawda?
 6. jogos

  Death Stranding

  Ale nie wyciągaj tutaj swoich prywatnych spraw rodzinnych, nikomu to nie potrzebne.
 7. jogos

  Death Stranding

  Bardzo słaba gra, twórca próbuje nam wmówić, że są latające kozy w kosmosie i osły ze skrzelami na dnie oceanu atlantyckiego.
 8. jogos

  Dark Souls III

  @Ukukuki Droga do Midira Mój ulubieniec
 9. @Grabek Muszę jeszcze raz lub dwa pozabijać dotychczasowych przeciwników aby zdobyć pełny punkt, a jak się już raz wskrzesilem, to podczas odpoczynku to się to resetuje, czy mimo tego muszę napełnić różowe okienko? A ten zdobyty punkt jest już na stałe i mogę go wykorzystać w dowolnym czasie? Póki co, nie mam możliwości jakichkolwiek ulepszeń. Przeczytałem też, że po wskrzeszeniu można odpocząć przy posążku i w ten sposób obronić zdobyte doświadczenie/walutę, a tracimy połowę tego, tylko gdy po wskrzeszeniu zginiemy jeszcze raz, to prawda?
 10. Właśnie rozpocząłem Sekiro, linka z hakiem i skrytobójstwo robią piorunujące wrażenie, mam coś tam expa i senów, powiedzcie jak się zdobywa umiejętności i gdzie wydaje naszą walutę
 11. jogos

  Dark Souls III

  @Ukukuki Ja właśnie rozpocząłem Sekiro, pierwszy Boss czy tam mini boss pokonany za drugim razem, uczę się sterowania, mechanik i walki, pierwsze wrażenia bardzo dobre.
 12. jogos

  Death Stranding

  Symulator zdobywania górskich szczytów ze starym pijanym na plecach.
 13. jogos

  Dark Souls III

  Skończywszy Nioh i włączający DS3 mam wrażenie jakby wszystko było w zwolnionym tempie, Bloodborne nie sprawdzałem, ale pewnie to samo a DS2 to już w ogóle umierający na raka ślimak.
 14. jogos

  Death Stranding

  Dokładnie, dyskusja zakończona.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.