Jump to content

Frantik

Sekiro: Shadows Die Twice

Recommended Posts

From Software
Xbox One, PS4, PC
2019

Edited by Frantik

Korevaaaa! Jakie to jest zayebiste!!!
Czyli nici z Bloodborne 2, ale w sumie... kogo to martwi, jeśli w zamian dostaniemy takie cudo? :)
Chyba FromSoftware chce pokazać Niohowi, co to znaczy "soulsy w feudalnej Japonii" :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Trailer świetny, kupuję te klimaty! Jest tylko jeden problem - nie kręcą mnie Dark Soulsy, Bloodborne i inne tego typu gry, więc chyba nie mam czego szukać w tej produkcji :( 

Próbowałeś? Czy nasłuchałeś się głupot o tym, jakie to "trudne i frustrujące"?
Ja też przez wiele lat myślałem, że to nie dla mnie, a teraz jestem fanem tego typu produkcji.
No i to wygląda na coś bardziej dynamicznego, niż typowe "soulsy" - sprawdź NIOH'a, czy Ci podejdzie.

7 minut temu, Wredny napisał:

Próbowałeś? Czy nasłuchałeś się głupot o tym, jakie to "trudne i frustrujące"?
Ja też przez wiele lat myślałem, że to nie dla mnie, a teraz jestem fanem tego typu produkcji.
No i to wygląda na coś bardziej dynamicznego, niż typowe "soulsy" - sprawdź NIOH'a, czy Ci podejdzie.

Chciałem zawsze spróbować, ale odstraszało mnie to gadanie o poziomie trudności i generalnie masa innych produkcji, które mam jeszcze ograć ;) Ale może w końcu się zdecyduję ;) 

@lukas_k96
To najpierw zagraj, a później pisz, że "nie kręcą Cię tego typu produkcje" - takie głupie gadanie wielu osobom obrzydziło te gierki, a naprawdę nie taki diabeł straszny...

Też tak myślałem i mowilem, że to nie dla mnie. A dziś już wiem, że będzie 2 podejście pod platynkę w Bloodborne :banderas: 

Nie gadaj tylko kupuj goty i graj. Zobaczysz że będzie ci mało. 

1 godzinę temu, Wredny napisał:

Korevaaaa! Jakie to jest zayebiste!!!
Czyli nici z Bloodborne 2, ale w sumie... kogo to martwi, jeśli w zamian dostaniemy takie cudo? :)
Chyba FromSoftware chce pokazać Niohowi, co to znaczy "soulsy w feudalnej Japonii" :)

Bloodborne byl raczej dobrze wykonana jednorazowa giera. i to w sumie fajne, ze nie zrobili z tego kury do zajechania. z reszta lore tej gry wymagal tego, zeby wiele rzeczy, szczegolnie pod koniec stalo na krawedzi tajemnicy. sequel prawdopodobnie moglby za duzo starac sie wytlumaczyc i to by nie wyszlo na dobre grze.

Sekiro wyglada super, jaram sie z dwukrotna sila, bo rozmawialem o 'japonskiej' grze of FS z moim ziomeczkiem rok temu, w ramach czystej fantazji.

Najlepsza gra konferencji i obecnie najlepsza gra targów, będzie kolejny mesjasz od FS. W pierwszych chwilach stawiałem, ze to Nioh 2 :)

Dynamika starć, linka <3

Edited by YETI

Wygląda jak podróbka NioH, zero podniety.

W ogole juz mogliby troche odejsc od tego gameplay soulsów i dodac cos nowego, ile mozna. Łooo linka...

• Upvote 5

Jak tylko w takiej perspektywie na to patrzysz to ok.

stylistycznie gier z rycerzami, smokami i szkieletami mielismy prawie tyle co gier zombie, nie zmienia to jednak faktu, ze FS stoi w swojej klasie na podium.

jak ogladam Nioha, to troche mnie skreca na widok japonskiej masturbacji do kolorowych cyferek zalewajacych ekran.

a juz tak calkowicie obiektywnie: nie widze problemy by na rynku zalanym przez wydmuszki od ubisoftu i  fakeowe cinematic experience staly dwie podobne mechanicznie gry osadzone w podobnym settingu. w porownaniu do ilosci scifi, 2 podobne gry 'japonskie' to wrecz antidotum. biore na stowe na ps4.

Edited by Najtmer
  • Upvote 1

Cytat

jak ogladam Nioha, to troche mnie skreca na widok japonskiej masturbacji do kolorowych cyferek zalewajacych ekran.

cooo? xd

od razu je wyłączyłem i było gites

co niestety nie zmieniło faktu że powtarzalnosc przeciwników i recykling lokacji w tej grze to trochę :|

Pieknie. Walka z konikiem. Doslownie i w przenosni. Niemal jak starcie Hayabusy w NG. 

Będzie kosa. 

No i pyerdolenie narzekaczy xD Sprzedajcie konsolki staruchy bo nie da sie tego jojczenia czytac. 

• Downvote 2

To tak dla odmiany w temacie "jojczenia"...

Czy tam czasem nie było logo Activision na początku?