Donatello1991
Patroni
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
-
GTA VI
Podoba mi się ten bunt zbroi dla konia. Te powstanie uratuje branże i w 2026 roku nikt już nawet nie będzie o tym pamiętał, że bethesda z mizernym skutkiem chciała zapoczątkować coś co doprowadziłoby to zepsucia branży. Gracze to się jednak umieją zjednoczyć w takich chwilach.
-
Cyfrowe zakupy growe!
-
GTA VI
Preload 12 listopad. Online później.
-
GTA VI
Albo śmieją się z puchatka w grze.
-
GTA VI
Cisnąć dla beki zawsze można.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
No tak, tyle że zaraz się okaże że drużyny z 1 miejsc będą miały cięższe mecze niż te paralityki typu Kanada czy RPA.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ciekawe czy mają rozkmine jak nasi za Czesia w kraju czy się po prostu cieszą.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Nosz kuhwa klauny. Tak chujowe RPA awansowalo xd
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Nom, a o wyjsciu z 3 miejsc decyduje. 1.Liczba zdobytych punktów. 2. Bilans bramkowy - różnica między golami strzelonymi a straconymi 3. Liczba strzelonych goli 4. Klasyfikacja Fair Play - mniejsza liczba punktów karnych za żółte i czerwone kartki 5. Aktualny ranking FIFA
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Wychodzi 2 najlepsze drużyny z grupy i 8 reprezentacji z trzecich miejsc. Łącznie 32 drużyny w następnej fazie.
-
GTA VI
Przebije ten sukces. Przecież nawet patrząc na popularność RDR2 i GTA to ta druga miażdży pierwszą, a przeciez RDR2 chyba pyklo 70 mln kopii. Zresztą mniejsza o to. Gra oby rozjebała system i tyle mnie obchodzi.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
W ataku kanady chyba obrońcy jacyś grają.
-
GTA VI
Będzie jeszcze większy szał. Brak płyty nic nie zmienia. Nie w tych czasach. Nie w przypadku Rockstar. Unikniemy też napadu na tira z płytami i filmów w sieci z gry tydzien przed premierą.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ale zjebał.
-
Kupno monitora LCD
Posiadam aliena od 2 lat i dalej chodzi jak złoto, a natrzaskałem na nim w coda w ciul h. Zero wypaleń, piękny obraz. Nawet nie żałuje że to tyko 1440p.