Donatello1991
Patroni
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
-
Steam Controller
No i jak tam się sprawuje po dłuższych testach? Warto wziąć zamiast lontrolera xboxa? Mysle kupic jakis bo mi sie od xboxa psuje. Zostawil bym edga, ale on nie wszystkie starocie obsluguje a czasem pogram.
- Steam Machine
-
Właśnie wróciłem...
W Wiedźmina 3 pykam sobie teraz i z racji upałów przeskoczyłem z pc na ps5. Gra wygląda bardzo dobrze tu i tu. Ps5 tylko niższa rozdzielczośc, ale dla laika niezauważalna różnica. Co do Cyberpunka to przepaść między pc a ps5 jest bardzo duża. Odpaliłem wczoraj na konsoli z ciekawości i wygląda to i działa tak sobie. Mimo to grę warto ograć, bo klimat ( z racji grafiki na pc 10x lepszy ) i fabuła są super.
-
Steam Machine
Czyli na premierę Wiedźmina 4 w sam raz. W 10 klatkach na sekunde.
-
Steam Machine
Pierwszy raz z chęcią posłucham jego odklejki na przyszłym podcaście z UV.
-
Steam Machine
Na ten sprzęt nawet nie ma charakterystyki potencjalnej grupy graczy, którzy mogli by to kupić.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
On gra w MLS, nie potrzebuje odpoczynku tylko niech ciśnie na rekord.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Jutro Ronaldo z Uznekistanem mało się nie zesra pewnie.
-
Steam Machine
Dla takich jest kąsolka za 550 euro czy tam ile teraz bazowe ps5.
-
Steam Machine
Bez pada, bez dysku, bez napędu, bez kabli i bez gier. Powinni się zmieścić w 1k euro xd
-
Steam Machine
Skoro " wracają " do exów to obstawiam, że dużo.
-
Steam Machine
Hahah ale odlot.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Dać króla na ronaldo xd xd
-
Właśnie zacząłem...
No 60-70 h jakies. Sam bym zagrał 3 raz, ale Assassyn za rogiem i szkoda rozgrzebywać te cudo.
-
Assetto Corsa Rally
Zajebiscie ze Grecja.