Donatello1991
Patroni
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Nom, a o wyjsciu z 3 miejsc decyduje. 1.Liczba zdobytych punktów. 2. Bilans bramkowy - różnica między golami strzelonymi a straconymi 3. Liczba strzelonych goli 4. Klasyfikacja Fair Play - mniejsza liczba punktów karnych za żółte i czerwone kartki 5. Aktualny ranking FIFA
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Wychodzi 2 najlepsze drużyny z grupy i 8 reprezentacji z trzecich miejsc. Łącznie 32 drużyny w następnej fazie.
-
GTA VI
Przebije ten sukces. Przecież nawet patrząc na popularność RDR2 i GTA to ta druga miażdży pierwszą, a przeciez RDR2 chyba pyklo 70 mln kopii. Zresztą mniejsza o to. Gra oby rozjebała system i tyle mnie obchodzi.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
W ataku kanady chyba obrońcy jacyś grają.
-
GTA VI
Będzie jeszcze większy szał. Brak płyty nic nie zmienia. Nie w tych czasach. Nie w przypadku Rockstar. Unikniemy też napadu na tira z płytami i filmów w sieci z gry tydzien przed premierą.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ale zjebał.
-
Kupno monitora LCD
Posiadam aliena od 2 lat i dalej chodzi jak złoto, a natrzaskałem na nim w coda w ciul h. Zero wypaleń, piękny obraz. Nawet nie żałuje że to tyko 1440p.
-
GTA VI
Że niby Rockstar w późniejszym terminie płytkę da?
-
GTA VI
W sumie kupi się kiedyś używke i włoży do napędu w PS5 pro.
-
GTA VI
Chuj z ceną i zawartością. Ciekawe jakie różnice zwykła/pro.
-
Project Helix - dyskusje ogólne
Jeśli wypuszczą swoje konsole przed 2028 to są pierdolnięci.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Albo zrobią abonament na AI jak chcesz udogodnienia.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Konsole nigdy tego nie dadzą, bo zawsze będą przestarzałe już na starcie.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Goni goni. Moze jeszcze w tym meczu postrzela.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ale mnie wychujał Ronaldo z tym wolnym.