Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Donatello1991

Patroni
  1. W najgorszej sytuacji są w sumie osoby, ktore dopiero planowaly przesiadke na xsx czy ps5. Kazdy posiadacz tych konsol moze miec wydyndane na nextgeny, bo raczej nie czuje juz potrzeby ze jak tylko wyjda to trzeba od razu przeskakiwać. To samo posiadacze PC z 4xxx/5xxx na pokladzie. Gracz moze smialo przeczekac ten cyrk. Wydalem na ps5 400 euro i smialo poczekam nawet do 2030 z nową konsolą, bo do tego czasu sobie przykladowo do pc dokupie rtx6xxx co da mega boosta w grach. Teraz w dupie są Sony i MS, bo to w ich interesie będzie zachęcic nowych uzytkowników do ps5/ps6 xsx/helix, a jak wiemy większość klientów konsol to janusze dla których jest jakiś górny próg cenowy za zabawkę pod tv. 1000 euro to będzie harakiri.
  2. Donatello1991 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Podoba mi się ten bunt zbroi dla konia. Te powstanie uratuje branże i w 2026 roku nikt już nawet nie będzie o tym pamiętał, że bethesda z mizernym skutkiem chciała zapoczątkować coś co doprowadziłoby to zepsucia branży. Gracze to się jednak umieją zjednoczyć w takich chwilach.
  3. Dawno nie czekał tak na Assassyna a i nie grałem w oryginał. No i GTA 6.
  4. Donatello1991 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Preload 12 listopad. Online później.
  5. Donatello1991 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Albo śmieją się z puchatka w grze.
  6. Donatello1991 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Cisnąć dla beki zawsze można.
  7. No tak, tyle że zaraz się okaże że drużyny z 1 miejsc będą miały cięższe mecze niż te paralityki typu Kanada czy RPA.
  8. Ciekawe czy mają rozkmine jak nasi za Czesia w kraju czy się po prostu cieszą.
  9. Nosz kuhwa klauny. Tak chujowe RPA awansowalo xd
  10. Nom, a o wyjsciu z 3 miejsc decyduje. 1.Liczba zdobytych punktów. 2. Bilans bramkowy - różnica między golami strzelonymi a straconymi 3. Liczba strzelonych goli 4. Klasyfikacja Fair Play - mniejsza liczba punktów karnych za żółte i czerwone kartki 5. Aktualny ranking FIFA
  11. Wychodzi 2 najlepsze drużyny z grupy i 8 reprezentacji z trzecich miejsc. Łącznie 32 drużyny w następnej fazie.
  12. Donatello1991 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Przebije ten sukces. Przecież nawet patrząc na popularność RDR2 i GTA to ta druga miażdży pierwszą, a przeciez RDR2 chyba pyklo 70 mln kopii. Zresztą mniejsza o to. Gra oby rozjebała system i tyle mnie obchodzi.
  13. W ataku kanady chyba obrońcy jacyś grają.
  14. Donatello1991 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Będzie jeszcze większy szał. Brak płyty nic nie zmienia. Nie w tych czasach. Nie w przypadku Rockstar. Unikniemy też napadu na tira z płytami i filmów w sieci z gry tydzien przed premierą.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.