Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

porobilem wczoraj troche singla na 10* i odblokowałem i zabiłem morhana, okazuje sie że był g rankowy, daje g rankowe rzeczy więc jak ktoś chce z niego ulepszać sprzęt to w ten sposob może dosyć łatwo zdobyć wymagane itemy

 

walka trwała dosyć długo, z 17 min, mimo że miałem ariliery+20 i waliłem z armat z powiększonym dmg, w zbroi seltasa zadawał mi spore obrażenia, ok 1/3hp, i co dziwne w ostatniej fazie zaczynał już blisko statku a nie na końcu mapy jak zazwyczaj, wiec odrazu zaczął atakować statek i nawet coś tam rozwalił, ale zbaiłem go w końcu

 

jest o tyle ciekawy ze daje też large elder dragon bone

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Aha czyli wystarczy rozwalić te cuś z subquesta, git.

 

lol, pierwszą głowę zdobyłem z carve'a 1%, a dopiero po 4 kolejnych razach wypadła kolejna z rozbicia tego rogu xD (30%)

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

przysiadłem wczoraj i zrobilem wszystkie questy z wczesnego singla, no i na koncu ten finalowy - zino + rajang + shagaru

 

było ciekawie, zino i rajang jednoczesnie na arenie to niezła zabawa, chociaz domyślałem sie że będą jednocześnie i wziąłem bomby dymne, dało mi to chwile na osobności z zino, chociaz rajang mimo dymu i tak niedługo dołaczył do zabawy, na szczęscie zino zdechł w jakieś 2-3 minuty, rajan też z 5 min, potem sie męczylem z shagaru ale to głownie dlatego że strasznie biegała bez przerwy i ledwo mialem jakąś okazje zeby wpakować cios, musze powiedzieć ze shagaru jedna z bardziej wkurzających potworów, caly czas biega i biega

 

no ale udalo sie, i w sumie zrobilem to po to żeby odblokować nowy tęczowy kolor zbroi - teraz moge sobie ustawić automatycznie zmieniający sie kolor.

najbardziej to widać na zbroi chamelosa, bo ona prawie cała pozwala zmieniać kolor, więc cała się mieni kolorami w tym trybie

w ogole aż dziwne, moge zrobić całą zbroje chama po zabiciu 4 sztuk, chociaz w sumie nie wiem czy robić, ona sie bardzo nastawia na statusy a sleep troche malo przydatny bo rzadko sie udaje obudzić potwora tak jak trzeba , a poisona używa już shen

Odnośnik do komentarza

przysiadłem wczoraj i zrobilem wszystkie questy z wczesnego singla, no i na koncu ten finalowy - zino + rajang + shagaru

 

było ciekawie, zino i rajang jednoczesnie na arenie to niezła zabawa, chociaz domyślałem sie że będą jednocześnie i wziąłem bomby dymne, dało mi to chwile na osobności z zino, chociaz rajang mimo dymu i tak niedługo dołaczył do zabawy, na szczęscie zino zdechł w jakieś 2-3 minuty, rajan też z 5 min, potem sie męczylem z shagaru ale to głownie dlatego że strasznie biegała bez przerwy i ledwo mialem jakąś okazje zeby wpakować cios, musze powiedzieć ze shagaru jedna z bardziej wkurzających potworów, caly czas biega i biega

 

no ale udalo sie, i w sumie zrobilem to po to żeby odblokować nowy tęczowy kolor zbroi - teraz moge sobie ustawić automatycznie zmieniający sie kolor.

najbardziej to widać na zbroi chamelosa, bo ona prawie cała pozwala zmieniać kolor, więc cała się mieni kolorami w tym trybie

w ogole aż dziwne, moge zrobić całą zbroje chama po zabiciu 4 sztuk, chociaz w sumie nie wiem czy robić, ona sie bardzo nastawia na statusy a sleep troche malo przydatny bo rzadko sie udaje obudzić potwora tak jak trzeba , a poisona używa już shen

 

ejjj ja wczoraj zrobilem mikumikumi, teraz mnie zacheciles zeby wyzerowac wioske na te kolorki lol

Odnośnik do komentarza

tak, jest spoko pod GL

chociaz rozważ co wolisz - guard czy guard up. ten drugi przydaje sie tylko na niektórych wrogów. nalepiej pewnie by było dopchac 2 zestawy, guard  na codzień, a guard up np na graviosa. jednak większość ataków jest blokowalnych więc guard up zwykle by sie "marnował"

 

tak na szybko to gravios, basarios, zamitros i ukanlons, i chyba jeszcze kulki khezu. mi przychodzą do głowy z nieblokowalnymi atakami

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w ogole gog jest naprawde majestatyczny a walka z nim niezła zabawa, muzyka i jego ruchy budzą repsekt (przy nim akantor i ukanlos to małe wypierdki - chociaż trzeba dodać że w unite byli oni troche więksi chyba niż w 4)

 

kozqak muzyczka

 

i btw - zmieniłem umowe z upc i przy okazji odblokowali mi berzprzewodowość w modemie, wiec wywale router i zobacze jak bedzie śmigać 3ds, teoretycznie powinien lepiej działać net bo odpada jeden "pośrednik" , zwłaszcza że moj router nie był jakiś specjalnie dobry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tak mnie zastanawia ten przypadek, może stałeś bokiem? a może ten laser przyleciał do ciebie z boku gdy stałeś na wprost mordy? bo to by bylo dosyć dziwne gdyby serio robili nieblokowalne ataki mimo że jest skill który blokuje nieblokowalne, oczywiście wierze ci że umarłeś bo sam to widziałem tylko ciekaw jestem czy to było naprawde nieblokowalne czy podstępem cie trafiło z boku, ale być może ustawiając sie odpowiednio da sie zablokować.. no tak czy siak lepiej jednak robić szczupaka i nie testować tego w czasie walki xD

Odnośnik do komentarza

filmik promocyjny nowego dlc

 

niestety nie ma tam nic nadzwyczaj ciekawego

 

 

 

EDIT

jest coś ciekawego jednak, ta kurtka camo daje +10 carvingu, więc na jej bazie można zrobić zbroje z +20 carving względnie łatwo (wystarczy założyć spodnie z torso up, albo jakiś inny element  ztorso up, np pas joe, albo czaszke XD),  pierwotnie ma mało defa ale jak się ja ulepszy na maxa to jest znośna. w sumie jest to całkiem spoko opcja bo przy odpowiedniej kombinacji z 3 pozostałych elementów powinno sie dać uzyskać jeszcze jakieś skille

, ewentualnie zamiast torso up można użyć dwóch elementów 3 slotowych i dodać x2 +4 i jeszcze 2 sloty +1 i też mieć 20

 

testowałem ostatnio zbroje +20 carving i zwykle dodaje 2 carvy, np ogon grava mogłem wyskrobać 4 razy (chociaż palium i tak nie dostałem)

dodam tylko że samo carving +10 jest kompletnie bez sensu bo nie daje dodatkowych wycięć a jedynie zapobiega przewracaniu w czasie wycinania, wiec trzba odprócz tej kurtki dopakować minimum +15 a najlepiej +20

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...