Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

katowałem teostre na singlu, zabilem chyba z 5 razy, z trudem udało mi sie zrobic snsa, niby ma 400 blast ale chyba sns ma to jakoś pomniejszone bo mam wrazenie ze az tak duzo wybuchów nie bylo

i kurde ani razu nie udalo mi sie rozwalic rogów ani ogona teostry. a nawet zrobiłem sobie kijek z magali, i nieźle ulepszyłem ale nawet to nie pozwoliło rozwalić rogów..

ulepszyłem ten sns ze sleep i jeden run zrobiłem na seep bombing, mimo ze uśpiłem ją z 5 razy i zdetonowałem 10 L+ bomb to i tak kurna rogi sie nie rozwaliły

w unite rozwalenie rogów wymagało dragona, ale teraz nie wiem skoro teo dostaje tak mało od dragona. ale mimo to probowałem kijkiem z dragonem walczyc i też bez szału i bez rozwalenia rogów

 

 

na koniec zabiłem wioskowego rajanga, w sumie nie byl zbyt trudny chociaz niektore ataki ma mocarne

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

niektóre mają potowry o mocy HR ale zaczynają sie jak low, czyli w bazie i ze skrzynią. a nie jak hr w losowym miejscu i bez prowiantu

 

zeby poznac czy Q bedzie latwy czy trudny zobacz jego wymagania - jesli nie ma żadnych to low. jesli wymaha hr4 albo 5 albo wiecej to high rank

Odnośnik do komentarza

daory też nie mam

 

ale rzeczywiscie questy z chmurkami często odblokowują kolejne z chmurkami

 

 

btw ostatnio też ulepszyłem na maxa wyspe kotów i mieści mi 50 :D moge mieć po 5 kotów z kazdego rodzaju żeby w razie czego uzyskać pełną synchronizacje skilli, tylko musze je pozbierac xd

 

 

a jak by ktoś pytał - na 6* w wiosce jest quest crazy love - magala o mocy HR, jak sie go zrobi to sie pojawia rajang

 

 

doczytałem zeby odblowowac kushale trzeba zrobić

 

-Deliver 5 Mistentoe

- Advanced: Howling for Blood - zinogre

- Catch and Release - seltas capture

- See the Lightning - zinogre

- Advanced: Wicked Wings - kushala

 

 

ale kushale mozemy porobic dziś online

przyda sie ktoś z trucizną

chociaż chyba teraz trucizna nie wyłącza aury wiatru

 

 

btw podczas walki z teostrą jak bedziemy ją bić to trzeba uważać na okres kiedy jest w rage i ma ogień na mordzie i łapach, bo wtedy może robić atak który zabiera 95% życia wiec jak sie nie ma pełnego bardzo łatwo zdechnąć, ten atak to podlecenie do góry i wielki wybuch, najgorzej jest stać pod nią wtedy. wybuch jest kulisty z centrum w górze więc nie ma ogromnego zasięgu na ziemi, ale naprawde jest bardzo mocny, jak jest w rage i widzicie że podlatuje odrazu trzeba sie turlać i modlić bo serio morderczy.

 

oprócz tego ma kilka bardzo wtednych ataków - niby bardzo słabych, prawie nie zadają obrażeń, czasem nawet nie przewracają, ale nakładają status blast, przez to że są takie słabe można nie zwrócic na to uwagi, i wtedy kolejny atak uruchomi detonacje i tez zabiwera z 90% życia

 

oprócz tych 2 rzeczy to jest w miare łatwo pod warunkiem że nie stoi się jej przed twarzą bo wtedy człowiek sie wystawia na gwałtowny skok do przodu, stojąc przy jajach i walac w tylnie nogi jest w maiare bezpiecznie, oprócz tego wybuchu z powietrza

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

koty mają różne skille, czasem np lecą rakietą i lądują potworowi na głowie i go biją xD

 

ale ja najcześciej używam skilla który powoduje boost życia, grają wspólnie na trąbie i podnoszą max życia oraz leczą, zwłaszcza jest to pomocne po śmierci bo nie trzeba marnować max potion żeby życie wróciło do 150hp

Odnośnik do komentarza

mi daora teostra rajang i akantor w wiosce odblokowaly sie jak robilem po kolei wszystko z chmurkami, Final Eggs-traction zwlaszcza, dodalo chyba 2 questy

 

 

farmilem dzis basariosa na quild questach online, postawilem gathering hall i po jakims czasie doloczylo sie paru chlopkow, wymienilem sie questami dostalem ruby basariosa i mam tez tego silniejszego kirina, quest jest oroshi kirin + brachydios wiec niezla rzeznia, od HR8

 

basariosa wylevelowalem od 1 do 46 zeby dostac w koncu basarios tears  ale wpadl mi po drodze charm bomb boost+6 z jednym oczkiem wiec spoko

 

 

 

i tak w temacie online, zaczalem sprawdzac ludzi bo dosc czesto trafiaja sie barany z talizmanami typu +10 handicraft +15 attack + 3sloty, absolutnie nierealne, od razu black list + kick

Odnośnik do komentarza

hej azure - ta lanca z ancient sharda czy jest naprawde tak długa na jaką wygląda? tzn czy ma taki wielki zasięg? bo w unite tylko wizualnie była długa alegdy sie atakowało samą końcówką to nic sie nie dzialo, trzeba bylo sie troche przybliżyć. ciekawe czy to poprawili bo jej zasięg jest kozacki

 

nie, przetestowalem na kamieniach

Odnośnik do komentarza

a to fajnie

 

ona ma ogrom dragona wiec jak ktoś jest na niego podatny to nieźle daje, ale niestety ma bardzo mało zwyklego dmg wiec jesli podatność na dragon jest niezbyt duża to całościowo zadaje słaby dmg

 

inne bronie zwykle są bardziej zbalansowane, mają sensowną ilość zwyklego dmg i troche elementu. ale te zardzewiałe mają bardzo dużo elementu ale znikomo zwykłego więc są słabe jeśli podatność na dragona nie jest naprawde spora

 

 

ale np azure - njapierw we 2 ja i hjksadhfjk zrobiliśmy dalmadura w jakies 35 minut, potem jak ty doszedłeś to ok 12 min kolejna walka. być może troche miało znaczenie większe obeznanie z przeciwnikiem za drugim razem, ale myśle że duże znaczenie miała właśnie ta lanca bo dalmadur ma dużą podatność na dragon w wielu miejscach ciała

 

ta lanca powinna byc też dobra na kushale, i np na akantora też niezła

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jesli ktos nie skonczyl wioski to wrzucam w spoiler

 

 

koncowka jakas straszna padaka, frenzy jeo padl w 8 minut, potem apex seregios

wczesniej zabilem tylko jednego regi i spodziewalem sie podwojnej dozy gwaltu bez nawilzenia

a oto efekt

 

9YkeFP6.jpg

 

i to zlota korona

 

nROuNzs.jpg

 

czas moze jakis wybitny nie jest ale serio spodziewalem sie 20+ minut i zuzycia wszystkich potionow, a zuzylem 1 i tylko 2 mosswine jerky

 

 

a walka z kushala mnie roz,(pipi)ala w negatywnym sensie

malo mnie obchodzily te wszystkie maszyny do okola, od razu zeskoczylem na dol zeby skopac daore jak przystalo na ostatnia walke w singlu

i tu zawod, daora wyjatkowo ustawiona zeby zniechecic jakiekolwiek proby zalatwienia jej w klasycznym stylu, non stop wiatr, podwojne tornada, w rage atakowala i zmieniala pozycje z taka szybkoscia ze wlasciwie nie dalo sie zmiescic hita

bilem smoka jakies 15 minut i cos nie chcial umrzyc, w koncu poddalem sie i wspialem sie na to wielkie dzialo, i jednym guzikiem skonczylem walke, a tu scenka gdzie ace hunterzy zgarniaja caly fejm a kushala sobie ucieka i dostalem kopa w dupe a nie carvy

serio capcom? cala otoczka singla mi nie przeszkadzala, bylo calkiem fajnie, a tu na koniec taki klops

najbardziej mnie rozbroila ta scenka, simply ku,rwa epik 10/10 goty all years

az zaluje ze nie przeczytalem jakichs spoilerow to juz dawno bym zrobil ta padake

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...