Skocz do zawartości

Jojo's Bizarre Adventure: All Star Battle


mr_pepeush

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ppe.pl/ne..._Adventure.html <- klik

 

Bandai Namco niespodziewanie poinformowało dziś o swoim zamiarze przywrócenia do życia serii JoJo's Bizarre Adventure. Nowa gra o podtytule All Star Battle trafi na PS3 (trailer w rozwinięciu).

 

Jojo's Bizarre Adventure to manga na podstawie której Capcom wykreował serię bijatyk, ale tym razem po żółto-niebieskich nie ma ani widu, ani słychu. Za developing odpowiada studio CyberConnect2, które na koncie ma m.in. serię RPG .hack, gry na licencji Naruto czy ostatnio tryb fabularny w Soul Calibur V. Jak sugeruje tytuł, All Star Battle zbierze bohaterów od części pierwszej do ósmej. Termin premiery nie został jeszcze podany.

 

Bandai Namco dodało również, że od października w japońskiej telewizji emitowane będzie anime.

 

 

Powiem szczerze, że nie znam tej serii gier ani anime, ale tym zwiastunem chyba mnie kupili. Powstaje to jako exclusive na ps3, więc pewnie będzie wyciskało z czarnuli tyle ile się da.

Czekam.

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o kurfa mac jaka nowina XDDDD JJBA to była jedna z moich ulubionych bijatyk na psx, pamietam że polowałem na nią pol roku (orginał) a potem zagrywalem sie setki godizn i przeszedlem 99.5% trybu story (tzn odblokowalem praktycznie wszystko i praktycznie wszystko zrobilem na maxymalną ocene)

 

narazie widzialem filmik bez dziwku bo w pracy jestem, ale widaze że zachowało sie sporo klimatu i super combosów :D moze byc cos naprawde fajnego, a od wielu lat nie gralem w bijatyki, teraz nagle sie podniecilem :D

 

jak by ktoś nie obczajał to tutaj filmik z JBA na PSX, jeden z flagowych ciosów głownego złego

 

 

ZA WARUDO!!!!!

dio1_jba.jpg

 

 

 

dodam jeszcze że jeśli fajnie rozwiną kwestie "duchów" i podczas walki bedzie można ich przyzywać nie tylko do wykonania ciosu ale też do ogólnego stania obok i walczenia (tak jak było na px i dreamcast) to moze byc ciekawa bijatyka odbiegajaca od typowego klepania

Odnośnik do komentarza

temat umarł po 2 postach :confused:

 

dla ludzi nieobeznanych, wrzucam jeden z odcinków anime, i uwaga jest to spejclanie odcinek ze środka, i w dodatku nawet nie ma w nim żadnej walki, ale fajnie pokazuje jak budowany jest klimat (ktoś powie że przegadane jest), odcinek jest o tym że bohaterowie spotykaja przeciwnika-hazardziste i musza z nim wygrac zeby uzyskac infor o celu podróży

no i tzreba pamietac ze to odcinek z 1993 roku wiec styl graficzny dosyc specyficzny, napewno nie kazdemu sie spodoba, ale moze kogos zainteresuje (specjalnie dalem z dubbingiem a nie z napisami bo o dziwo dubbing wypada naprawde niezle i angielskie głosy fajnie oddaja emocje i klimat)

i btw cale anime opiera sie o to że bohaterowie i wrogowie mają "standy" czyli jakby "duchy/moce" ktore wykorzystują do walki lub do innych czynnosci, czesto te standy są człekokrztałtne ale czasem jest to np woda albo kolczaste pnącza , kazdy stand ma inne zdolnosci i inny styl walki (co w bijatyce na psx bylo fajnym rozwiazaniem i zwiekszalo widowiskowość, teraz też jest potencjał)

 

http://www.youtube.com/watch?v=vxZyG6rhIQI

 

 

jak chcecie wiecej walki to obczjcie inne odcinki , sa na kanale tego goscia co dałem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hehe oprocz nowej części chcą też wypuścic wersje z psx/dreamcasta w HD

 

 

fajna wiadomosc, chociaz ja mam nadal swoją gre, i nawet wczoraj sobie troche pograłem , fajnie ze ps3 odpala na luzie orginały z psx, nawet mozna saveowac normalnie :D (jedyny ból to rozdziałka na dużym tv hd)

 

ale ta wiadomość oraz to że sprawa wyciekła z achivów na xboxa sugeruje że rynek zachodni tez dostanie coś dla siebie (bo wątpliwe zeby na Xa wydawali tylko w japonii) , a skoro tak to może i ta nowa gra wyjdzie u nas :D

 

 

 

jedyny problem to te w(pipi)iajace pady od ps3 :P kiedys wymiatalem w tej grze a wczoraj ledwo moglem coś ugrać na easy, jakos guziki w DS3 chodzą bardziej gumiasto i powolii w porownaniu z twardym starym padem

 

pozdro dla ludzi pamietających tą serie

Untitled-3-1.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Nowy trailer

http://www.youtube.com/watch?v=PD5q1XqEEI8

 

Wyciekł pełny roster

Phantom Blood:
Jonathan, Will Zeppelli, Dio Brando

Battle Tendency:
Joseph, Caesar Zeppeli, Lisa Lisa, Wham, ACDC, Cars

Stardust Crusaders:
Jotaro, Abdul, Kakyoin, Polnareff, Iggy, Hol Horse, Vanilla Ice, DIO

Diamond is Unbreakable:
Josuke, Okuyasu, Koichi, Rohan, Akira Otoishi, Kira

Vento Aureo:
Giorno, Bruno Buccellati, Mista, Narancia, Abbachio, Fugo, Trish, Ciaccolata, Ghiaccio, Risotto, Diavolo

Stone Ocean
Jolyne, Hermes, Annasui, F.F., Weather Report, Pucci

Steel Ball Run:
Johnny, Gyro, Diego, Valentine

JoJolion:
Josuke

Edytowane przez bastek66
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

jeszcze jeden trailer

 

 

 

gra już wyszła w japonii, do tej pory nie było wiele słychać o wydaniu u nas, ale na wiki jest data że usa i ruropa też dostaną gre w 2014 roku

jak dla mnie to swietna wiadomość bo dawno sie tak nie napaliłem na żadną bijatyke (zwłaszcza że gra nie ma być zwykłą bijatyką tylko kompendium o jojo, wiec licze na ciekawy tryb fabularny na podstawie mangi, i różne inne smaczki)

 

oby te dany z wiki sie sprawdziły (teraz i tak jest w co grać)

 

EDIT

news o wydaniu gry poza japonią

http://www.joystiq.com/2013/09/19/jojos-bizarre-adventure-all-star-battle-coming-to-na-eu-in-201/

 

fuck yeah!

jojos-bizarre-adventure-all-star-battle.

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

kupiłem dziś tą gre

 i co powiem?

napewno jest specyficzna, bardzo specyficzna

 

jeśli ktoś nie zna mangi/anime to pewnie będzie tak bardzo zdziwiony tym co zobaczy że uzna całość za jakiś dziwaczny szajs = to nie jest gra dla każdego

 

ale jeśli ktoś zna mange, albo nawet lubi całą serie to w tej grze odnajdzie pięknie oddanego ducha serii

 

czy kupić?

- jak nie znasz oryginału i nie lubisz bijatyk to uciekaj i nie zbliżaj sie, gra jest dziwaczna

- jak nie znasz serii i lubisz bijatyki możesz dać jej szane, bo system walki jest dosyć skomplikowany, ale atakujesz na własne ryzyko

- jeśli lubisz bijatyki i lubisz jojo to kupuj, zagłębisz się w świat anime, powalczysz z klasą, zobaczysz jedne z bardziej widowiskowych super combo

 

ja należe do tej 3 grupy, całkiem lubie bijatyki, znam serie, czytałem mange i oglądałem anime, grałem też w jojo na PSX. ogólnie jestem zadowolony z zakupu bo gra wrzuciła mnie w świat jojo i bardzo mi się to podoba

 

 

jednak odrazu ostrzegam, jeśli ktoś sie nie lubuje w bijatykach i nie zna orgyinalnej mangi/anime, to raczej gra mu się nie spodoba, i wyda mu się mega dziwaczna i porąbana

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

sory że tak nieśmiało zapytam - ale czy jestem jedyną osobą która kupiła tą gre w polsce? XD

 

wiem że nie, bo ultima miała kilka sztuk i ja kupiłem ostatnią :P wiec powinno być kilka osób, oczywiście może ich nie być na tym forum

 

 

ogolnie jest to całkiem ciekawa bijatyka, system walki jest dosyć skomplikowany przez to że postacie sie od siebie bardzo różnią (tak bardzo że niektóre mają swoje własne "paski" oprócz paska super combo), niestety zarazem skuteczność postaci w walce jest dosyć różnorodna, tzn można by powiedzieć że balans jest słaby bo niektore postacie są iście mordercze a innymi się bardzo trudno gra (wynika to ze znacznych różnic między postaciami które występowały w mandze, te róznice w grze-bijatyce dosyć mocno dają sie we znaki, i ja osobiście niektorymi postaciami znacznie sie męczyłem żeby uzyskać wygraną)

 

ogolnie gra jest na tyle dziwaczna że moge ją polecić jedynie osobom które znają mange/anime - gra jest przesiąknięta klimatem oryginału i ktoś kto go zna będzie sie nieźle bawił, ale niestety postronny gracz może sie poczuć bardzo zagubiony i zadziwiony

 

 

 

btw - dziś pojawiło się dlc z kilkoma nowymi postaciami

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...