Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ruszajace sie lasy,jakies bajery....

Ale kto na to zwrca uwage grajac w multi? lepiej zeby dopracowali kod sieciowy,rzucanie granatow,animacje skoku...Tego bylo by mozna wymieniac jeszcze 3 tygodnie.

Jestem ciekaw jak ten BF4 bedzie wygladal na ps4

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

 

 

a właśnie że ja zwracam uwagę na takie smaczki, w BC2 był super efekt jak stało się blisko budynku i wystrzeliło z haubicy to szyby z okien wylatywały  :)

 

właśnie mi o tym przypomniałeś, to był faktycznie za(pipi)isty efekt. wjeżdżasz czołgiem w rushu w drugi checkpoint (te zabudowania niżej pierwszej bazy) na arica i szyby leciały z dwóch stron. strzelasz w piętro, animacja latającego gruzu na 15m w każdą stronę i wstaję jak na Twojej sygnaturce. nie mogę odżałować tej mapy, niech wsadzają ją lekko zmodernizowaną w każdą część bf i bc.

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

W bc3 mogli by zrobic back 2 bc 2 classic(arica harbor,valparaiso, atacama desert,port valdez i nelson bay)plus back 2 vietnam

 

Ale obawiam sie,ze na bc3 poczekamy jeszcze z 4-5lat. Dice moglo by tez zrobic bf w przyszlosci(rok +2100)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Wprawdzie o sprzęcie do grania na PC ale co tam....

 

W marcu złożyłem PCta za cenę nowego Xboxa i myślę że jestem nieźle przygotowany na BF4. Wybrałem właśnie Radeona ze względu na bebechy AMD w nowych konsolach i nadzieje, że multiplatformery będą lepiej zoptymalizowane pod AMD.

 

Preorder jest, teraz tylko czekać :)

Odnośnik do komentarza

 

Wprawdzie o sprzęcie do grania na PC ale co tam....

 

W marcu złożyłem PCta za cenę nowego Xboxa i myślę że jestem nieźle przygotowany na BF4. Wybrałem właśnie Radeona ze względu na bebechy AMD w nowych konsolach i nadzieje, że multiplatformery będą lepiej zoptymalizowane pod AMD.

 

Preorder jest, teraz tylko czekać :)

 

Nadzieja... hmmm matką kogo jest ona? hjehje ;)

 

Ps. Innowierco! Dżihad Cię dosięgnie HA HA HA (złowieszczy śmiech)

Odnośnik do komentarza

W całej okazałości ekran trybu dowodzenia :)

 

Jeszcze jedna ważna informacja, bo chyba nikt nie wspomniał o niej a jak komuś o tym mówię to nie dowierza. W BF4 strzelanie będzie przypisane do R2 L2 i podobno nie będzie można tego zmienić !!!.

 

1017499_10151523634332672_835334758_n.jp

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

W BF4 strzelanie będzie przypisane do R2 L2 i podobno nie będzie można tego zmienić !!!.

Nie wierzę, nienawidzę strzelać pod trigerami, będzie pewnie można ustawić pierdyliard rzeczy a spustu pod R1 nie? Nie ma mowy.

 

od kiedy w bf na konsole można zmienić "pierdyliard" rzeczy :>
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Battlepacki to beda w preorder wiec nic nowego,dalej czekam na oficjlane info czy za kase bedzie mozna je kupowac. A jezeli chodzi o liczbe preorderow,to chyba z dupy sobie to wyciagnal bo zadna firma sie nie chwalila iloscia preorderow.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Battlepacki to beda w preorder wiec nic nowego,dalej czekam na oficjlane info czy za kase bedzie mozna je kupowac. A jezeli chodzi o liczbe preorderow,to chyba z dupy sobie to wyciagnal bo zadna firma sie nie chwalila iloscia preorderow.

To jest EA bedziesz mogl kupowac za kase.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...