Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NKoBZXmG6j8

 

Już widzę minę mojej żony jak się tym wszystkim obstawię (fotel, piwko, tablet, headset i tv + konsola) normalnie Star Trek.

 

Najpierw ścigałki od EA teraz dają to do BF-a... Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt nachalnie eksponowane w grze. Nie każdy ma ambicje (i czas hehe) pilnować swego miejsca w rankingu.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Już widzę minę mojej żony jak się tym wszystkim obstawię (fotel, piwko, tablet, headset i tv + konsola) normalnie Star Trek.

 

Najpierw ścigałki od EA teraz dają to do BF-a... Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt nachalnie eksponowane w grze. Nie każdy ma ambicje (i czas hehe) pilnować swego miejsca w rankingu.

 

 

Walić, chodzi o to że tablet po lewicy oraz zmiana kit`u "w locie" na omawianym wydaje się bardzo fajną opcją 

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Twitch oglosili na e3,nie kazdy ma lacze zeby robic stream na twitch. Wiec dali opcje nagrywania w konsoli,a jak masz mocny net to robisz stream na twitch a pozniej dajesz na youtube. Z tego co wiem na youtube masz edytor filmikow wiec bedziesz nawet mogl robic edycje.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jak robisz stream to sie zapisuje(mozna powiedziec,ze nagrywa) Pozniej mozesz dac na youtube ale ostatnio podobno sa jakies problemy z wrzucaniem na youtube. Co do edycji to z tego co wiem na youtube mozna robic edycje.

Odnośnik do komentarza

Twitch, czy bedzie czy nie, nie pozwoli wam na magazynowanie plikow video i ich obrobki. Tak wiec "za(pipi)istych" akcji nie bedzie mozna uwiecznic permamentnie na PS4. A co za tym idzie, nie bedzie mozna pokazac ich szerszej widowni. Te nagrywanie na Ps4  to CHoojnia przez wielkie CH. :)

 

To ty Zaqu sie ze mnie smiales, ze nie warto bylo inwestowac w nagrywarke kase, bo nadchodzace PS4 bedzie juz mialo takowa zaimplementowana? Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni! :) he he

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przejrzalem sobie edytor na youtube. Jest kilka fajnych opcji, ale w porownaniu do sony pro vegas, to prymitywane narzedzie na miare motyki. Nie widze opcji przycinania filmikow, a to jest najwazniejsze. Komu bedzie chcialo sie ogladac twoja 2 godzina sesje? :)

 

Zielu- Jesli zablokuja sygnal HDMI (tak jak to obecnie jest na PS3), to faktycznie nie bede mogl nagrywac na PS4. Jesli bedzie wejscie na komponent, to raczej nie widze problemow. A skoro jakis tam  producent chwali sie, ze jest opcja na nagrywanie gameplay'u z PS4, to chyba nie powinno byc blokady sygnalu HDMI. Zreszta, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...