Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

5 lat gwarancji to ja biorę tylko n pralkę ;) zresztą dostałem gratis do praleczki beko. Jeszcze jedno patrząc na popyt na PS4 obawiam się że zacznie się żonglowanie przez Sony ilością sztuk przeznaczonych na dany rynek, by jak najbardziej zaspokoić te najbardziej dochodowe :( i chyba Polska może dostać po pupie w tym temacie,

Odnośnik do komentarza

 

U mnie preorder na konsole już poszedł, chcę ją od razu kupić z 5 letnim ubezpieczeniem

 

Pryx a gdzie zamawiasz?

 

Zamówiłem w Euro RTV AGD, nic to nie kosztuje. Niestety na razie nie ma opcji wykupienia ubezpieczenia i nie wiedzą czy będzie, liczę na to, że pojawi się taka opcja. Jak nie u nich to w jakimś innym elektromarkecie. Obawiam się tzw. "chorób wieku dziecięcego" nowego sprzętu. Ktoś na forum tuż przed końcem gwarancji sprzedawał konsolę i kupował nową, to też jest jakaś opcja.
Odnośnik do komentarza

sa jakies profity z preordera poza tym, ze masz zagwarantowana swoja sztuke w dniu premiery?

ja planuje raczej zaczekac do premiery i za jakas promocja popatrzec jak markety beda walczyc o klientow

Na samej konsoli nie pogram- jakas gra by sie tez przydala, a ze w bundle packu zwykle taniej wychodza, to na zestaw z KZ zapoluje (czy ew. z BF4, o ile bedzie od razu na launch).

Odnośnik do komentarza

Gwarancji jest rok,drugi rok to niezgodność towaru z umową,ale tutaj trzeba się przepychać z $ony,mi to zajęło 3 miechy,zanim mi naprawili a i tak padło po 4 miechach,czyli miech po gwarze jaką udzielili na naprawę.Druga sprawa,taka dodatkowa gwara obejmuje uszkodzenia mechaniczne,zalanie płynem i jak dla mnie 300-500 zeta to znośna cena,lepsze to niż wydać znowu 1700.

 

 

Będzie można dawać maskowania na maszyny,nie tylko guny:

 

http://battlelog.pl/mini/battlefield-4-modyfikacje-i-zmiany-wygladu-maszyn/

 

 

To akurat mi się podoba.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dla mnie w COD 4 to byłą podstawa,od razu było widać z kim mamy do czynienia.

 

Skin na broni pozwala ci odroznic skill'owego  gracza, od noob'ka? Ciekawe...  :geek:  

 

Fajny montaz z alphy. Zwroccie uwage na 45 sekunde- mozna kontrowac... kontry! Piekielnie ciekaw jestem, jaki bedzie ten nowy system nozowania. :)

 

 

Update: wlasnie obejrzalem filmik powyzej (w tym samym czasie posta napisalismy). Koles mowi, ze nie ma kontry na kontra-atak. Po prostu animacja tak wyglada. A szkoda. Poza tym mozna kontra-atakowac z kazdej pozycji, i mamy na to 1 sekunde. Za dlugo. skonczy sie wbijanie blach w Bf4. Ale lipa! :(

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Na wywiadzie z E3 Typy z Dice mowili,ze kontre mozna wbic tylko  z  przodu.Tutaj typ mowi,ze z kazdej pozycji i ma sie 1 sekunde na reakcje. :blink:

To jest zbyt dlugo

Kontrowanie z innych stron to jest bezsens

Powinien byc jakis randomowy przycisk do naciskania,ktory wyswietla ci gra.Jak zaragujesz w przecisgu 0,5sek to bedzie kanter.(tylko  zprzodu)

Pro graczom dog taga nie zdejmiesz,1 sek to zbyt dlugo.Lepsze bedzie strzelenie kolesiowi w jape

Flashbang jest tragiczny i przypomina czasy cs 1.6,porownajcie jak oszolomienie wyglada w cod 4.

Wiem,ze to Alpha ale to wyglada slabo

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

 

Mi też się wydaje, że nie unikniemy ciągłych zmian i balansowania gry, które wniesie więcej zamieszania niż pozytywnych zmian. 

Dodali spectatora i z tego co zapowiadali mają zadbać o e-sportową otoczke BF4 więc lepiej żeby jednak te patche rzeczywiście balansowały gre.

 

Ale spectator jest zapowiedziany na razie tylko na PC 

Odnośnik do komentarza

Nowe tryby?

Remember when DICE said there's going to be new modes for BF4? Someone just made a "Dumb of Info" over at Pastebin and it mentions some new vehicles and more importantly, new game modes.

 

Go check it out, and here's the actual code for the game modes:

 

 

\Dump\bundles\ebx\ui\prefab

32.608 mp_npx_conquest_prefab

29.024 mp_npx_domination_prefab

10.528 mp_npx_elimination_prefab

32.608 mp_npx_obliteration_prefab

19.888 mp_npx_playground_prefab

32.608 mp_npx_rush_prefab

27.440 mp_npx_sdm_prefab

26.672 mp_npx_tdm_prefab

 

Elimination sounds like TDM to me, to be honest. The remaining two, I have no idea. I asked EA for a statement, too.

 

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...