Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Zobaczę jak będzie z kasą,może kupię cebulową wersję.

 

198 zł więc moim zdaniem cebulowa wersja się nie opłaca zwłaszcza że BF trzyma kasę i cena bardzo długo się trzyma. Więc zawsze możesz opchnąć, cebuli już nie bardzo 

 

Dla mnie jest różnica między 200 a 120,zresztą tak jak BC2 nie miałem w planach jej odsprzedawać.

Odnośnik do komentarza

dosyc mam juz tych wszystkich filmow- DAWAC MI, KURNA, PŁYTKE Z GRĄ, GOD DAMN IT!!  :angry:

 

Ja taki HYpe mialem przy BF3, a przy BF4 po becie rzygalem caly tydzien. Marzy mi sie alternatywny FPS, nie od Acti ani Dice, lecz  od trzeciego gracza. Moze Killzone:Shadow Fall mnie wciagnie. Tam przynajmniej nie ma kretyna, ktory wpadl na pomysl, aby skasowac strzelanie podczas skoku. 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś liznąłem multi Resistance i jeśli dobrze pamiętam to tam też można było dawać niezłe susy ;)

Dokładnie. Jak ktoś się chciał się na poważnie bawić w skaczących prosów, to mógł uderzać w Resistance'y  i swego czasu zapełniać puste serwery tych mega skillowych gierek, a nie grać w 4 funowe BF'y. Tam sobie człowiek mógł poskakać 15 metrów nad ziemią i sadzić headshoty ze snajperki jeśli był dobry. Lamenty o marne wybicie się pół metra nad ziemią i znoobowienie BF'a, w sytuacji, gdy na rynku są gry w których można wybijać się jeszcze wyżej i jeszcze bardziej próbować swego skilla są niepoważne. 

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

dosyc mam juz tych wszystkich filmow- DAWAC MI, KURNA, PŁYTKE Z GRĄ, GOD DAMN IT!!  :angry:

 

Ja taki HYpe mialem przy BF3, a przy BF4 po becie rzygalem caly tydzien. Marzy mi sie alternatywny FPS, nie od Acti ani Dice, lecz  od trzeciego gracza. Moze Killzone:Shadow Fall mnie wciagnie. Tam przynajmniej nie ma kretyna, ktory wpadl na pomysl, aby skasowac strzelanie podczas skoku. 

 

masz: 

http://www.quakelive.com/#!home

 

mozna skakac i strzelac tutaj skill sie liczy w 110% 0 lamerstwa ;)

Odnośnik do komentarza

 

 Lamenty o marne wybicie się pół metra nad ziemią i znoobowienie BF'a, w sytuacji, gdy na rynku są gry w których można wybijać się jeszcze wyżej i jeszcze bardziej próbować swego skilla są niepoważne. 

 

 

Ale nie porównujemy Bf-a do innych tylko do poprzednich części.

Odnośnik do komentarza

 

 

 Lamenty o marne wybicie się pół metra nad ziemią i znoobowienie BF'a, w sytuacji, gdy na rynku są gry w których można wybijać się jeszcze wyżej i jeszcze bardziej próbować swego skilla są niepoważne. 

 

 

Ale nie porównujemy Bf-a do innych tylko do poprzednich części.

 

Spoko, ale jeśli ktoś narzeka, że przez brak skoku zaczyna mu skilla w BF brakować i ,,marzy się mu jakiś alternatywny fps ze skokami", a na rynku jest/było co najmniej kilka bardziej skilowych gierek od BFa, gdzie można sobie poskakać do woli i jeszcze wyżej niż te śmieszne pół metra, no to... brzmi to trochę śmiesznie. Powiem tak, jeśli chodzi o szukanie alternatywnych skillowych shooterków ze skokami to dla chcącego nie ma nic trudnego. 

 

No i żeby nie było, dla mnie bunny hopping  w BF3 był sposobem na grę, ale nadawanie mu nie wiadomo jakiej rangi (choć faktem jest, ze trzeba było bardziej celować strzelająć do skaczącego kolesia)  i ,,rzyganie" grą przez to, że go nie ma jest grubą przesadą.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Dodawanie elementów realistycznych do BF-a przypomina przebieranie kota w żabę i wmawianie ludziom że to żaba. 

 

BF ma dawać fun, to taka lajtowa i prosta strzelanka w klimatach wojennych, a nie jakaś ARMA. Strzelanie podczas skoku dodawało dynamiki (wyskakiwanie zza rogu) i trochę skillowości (przy bliskim kontakcie wygrywał ten kto lepiej skakał i celował). Skoki nie tylko pomagały, co zastępowały dosyć powolny strafe. Wystarczyłoby żeby nieco zmniejszyć prędkość, by nie prowokować do poruszania się skakaniem.

 

Pewnie kupię BF4, ale mogę się bardzo wahać. Wiele zależy od:

 

- liczby bugów i problemów z serwerami

- skuteczności walki piechoty z lotnictwem (im mniejsza, tym spada moja chęć do grania)

- ogólnego wrażenia z map na PS3 (czy nie będą za duże i jak bardzo będą polegały na "wąskich gardłach")

- skuteczności supporta i jego pukawek, bo póki co po becie słabo to widzę.... :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...