Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Piwo do tej pory nie było tutaj trollowania pod sprzęt,także uszanuj to.

Nie troluje tylko niech Yeti nie wciska kitu i wkleja jakieś przerobione fotki.

 

Przerobiona fotka? Możesz sobie i tak usprawiedliwiać ułomność wersji na Xone.

"Eurogamer donosi, że wersja na PS4 wygląda lepiej, posiada wyższą rozdzielczość. Prędkość animacji w trybie single posiada stałe 60FPS w wersji na obie konsole, niekiedy schodzi ona poniżej 50FPS przy różnych efektownych akcjach. Pomimo tych felerów gra prezentuje się bardzo dobrze na obie konsole, z minimalną przewagą na korzyść PS4."

Podsumowanie tego artykułu.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-battlefield-4-next-gen-vs-pc-face-off-preview

miłej lekturki :)

 

Nie chcę cię martwić, ale DICE multi pokazało tylko na PS4, więc różnice w tym trybie mogą być jeszcze większe niż w singlu. Oczywiście rozdzielczość już potwierdzona, PS4 900P, Xone 720p.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Znów się wy(pipi)ałem z preorderem :( wysyłka dopiero jutro czyli grę dostanę w czwartek, a ultima już wczoraj zaczęła wysyłać. UJ by ich strzelił

 

Właśnie dzwoniłem do MM Rybnik. Nie składałem preordera, a gra powinna do nich dotrzeć około 19:00 :D Jest spora szansa, że jeszcze dzisiaj zagram.

Odnośnik do komentarza

Stary włączyłem ostatnio BFBC1 i też miałem fun. Super grafa to nie wszystko. Wymagam głównie tego, żeby działało bez zwiech (tutaj pewnie będzie problem) i dostarczało masę zabawy. Raczej się "nie znam" dlatego powiedzcie czy różnica między 1080p i 900 jest aż tak ogromna/zauważalna?

 

Nie zobaczysz żadnej różnicy. Swoją drogą co to w ogóle jest za tryb 900p ? Pierwsze słyszę o czymś takim. Wynalazek siakiś nie wiadomo po kiego uja.

 

Znów się wy(pipi)ałem z preorderem :( wysyłka dopiero jutro czyli grę dostanę w czwartek, a ultima już wczoraj zaczęła wysyłać. UJ by ich strzelił

 

Zielu, dzięki, że mnie wpie.rdoliłeś w maliny ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...