Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Musze cie zmartwic ale wiekszosc osob ktorzy graja w ta gre nie wiedza o co w niej chodzi.Ogolnie kazdy ma wy(pipi)ke czy wygrasz czy przegrasz.

Zrobili te komendy i tak jak spamujesz to ludzie ammo nie daja ani apteczek,teraz medyk bez defi biega to juz w ogole parodia i syf.

Tego to już w BF4 nie ogrania nikt .Jak ktoś mi  podrzuci  ammo ,reanimuje i da apteczkę to się dziwie :P.Jedyna mapka na której nie ma z tym problemu to "Blokada"

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Jak mnie ktoś reanimuje, czy daje ammo to mam już odruch że dziękuje za każdym razem komendą głosową. W trójce nie musiałem dziękować. Nie trzeba też dziękować w takiej gierce jak np. Planetside 2.

 

Z punktacją za te akcje zawalili. Jakby reanimacja dawała normalnie 100 punktów to może zachęciło by to ludzi do reanimowania, a tak nikt nie będzie ryzykował. Woli wziąć granatnik i wbić kilka dodatkowych fragów przez tunel.

Odnośnik do komentarza

ja na poczatku tez ich nie ogarnialem, ale od jakiegos juz czasu uzywam- regularnie prosze o rozkazy, w dalszej kolejnosci o transport albo naprawe, no i dziekuje oczywiscie ;) Z amunicja to szkoda paluchow strzepic...

 

jedno mnie tylko zastanawia i chcialbym to kiedys sprawdzic jak bedziemy napierac w kilku, zeby uzywac ich z sensem: kto wlasciwie slyszy te komendy? Wszyscy ludzie z wlasnego skladu? Wszyscy w druzynie? Tylko gracze znajdujacy sie w okreslonej odleglosci ode mnie (niezaleznie od przynaleznosci skladowej)? Ktos to rozkminil moze?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ja zawsze proszę o ammo, skończę technika i medyka i sto procent dłużej posiedzę na wsparciu bo jednak tasiemka to tasiemka, magazynek się nie umywa. czasami jeszcze wołam o transport i zdarza się, że nagle kolo stacje i czeka. 

 

 

 

Apteczki mają, ale biegają ciule z granatnikami zamiast defibrylatorem

 

to jestem ciulem. Na ta dużych mapach w podboju reanimacja nie ma taktycznego sensu, bo zanim dobiegnę do trupa znika, jak już podbiegam to też dostaję kulę, a jesli mam się bronić to znów zwłoki znikają - jednym słowem rzadko kiedy się udaje. Tylko na rushu i tdm ma to sens, gdzie tickety faktycznie szybciej znikają i dwójka reanimujących może wiele zdziałać w kluczowych miejscach. w podboju kluczowych miejsc nie ma a przy ponad 700 ticketach w wyniku odbija się to słabiutko. dużo więcej faktycznie wnosi większa siła ognia i gromadny atak na daną flagę. nie usprawiedliwiam nieudolności, ale reanimacja na dużych mapach mi się po prostu nie sprawdziła, chyba, że latałbym tylko z def i kończył mecz 2 do 11, ale radość taka średnia :/

 

edit

tommi - nigdy ich nie używałem dla dźwięku, tylko dla symbolu jeśli ktoś woła o transport/ammo/apteczkę to miga odpoiednia ikonka na minimapie, podobnie jesli ja wołam o ammo to na minimapie podświetlają się żołnierze wsparcia, ewentualnie leżące boxy ammo. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

tommi - nigdy ich nie używałem dla dźwięku, tylko dla symbolu jeśli ktoś woła o transport/ammo/apteczkę to miga odpoiednia ikonka na minimapie, podobnie jesli ja wołam o ammo to na minimapie podświetlają się żołnierze wsparcia, ewentualnie leżące boxy ammo.

no dobra, ale co w takim razie z "Dziekuje" i "Wybacz"? Tez sa na to jakies ikony? Wiem np. na bank, ze prosba o rozkaz jest slyszalna przez dowodce skladu, bo robiac za szefa zdarzalo mi sie ja slyszac (mimo, ze zwykle uwijam sie jak w ukropie najpierw zaznaczajac cel, a potem dopiero strzelajac do tych co to probuja przeszkadzac w zdobyciu go ;) ) Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...