Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co was interesuja te wszystkie boosty, packi itd, i tak juz wiekszosc ma 110lvl, statystycznie rzecz biarac w moim przypadku 2 na 3 kolesi zawsze zdycha w starciu ze mna. Przytaczajac troche ''Chlopaki nie placza'' :) Mnie w przeciwienstwie do niektorych go_wno obchodzi ktory ma lvl koles ktorego wlasnie mam rozwalic.

 

A jesli chodzi o to AA to darujcie sobie bo czytajac te wasze posty mam wrazenie ze szukacie jakiegos zrozumienia i za przeproszeniem przestancie pier_dolic glupoty ze trzeba 6 rakiet albo ze gunem aa nie mozecie czegos sciagnac albo ze slabe itd. Sam z tego czasami strzelam i dwie rakiety + seria z dzialka (albo nawet samo dzialko) potrafi skutecznie sciagnac kazde latadlo i to z ogromnych odleglosci. No ale jesli sie strzela po niebie i w chmurki metr od celu to juz inna sprawa.

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

Mnie te 2 x expy z dupy, szybkie levelowanie i skróty w odblokowaniach broni bawią. Nie bawi mnie natomiast scasualowienie tej gry. Robią wszystko by zmniejszyć różnicę między graczem dobrym i słabym = więcej graczy kupujących grę (dłużej w nią grających) dodatki, odblokowania= więcej pieniędzy.

Kabotyn zapodał filmik i dodał komentarz jak strzelanie w biegu, skoku, szybkość zmiany broni pozmieniali tak żeby co lepsi nie mogli robić ludziom jesieni z dvpy średniowiecza, gigantyczny aim assist. Wszystko namierza wszystko, niedługo pewnie karabin z inteligentną kulą wprowadzą, długa animacja nożowania i prostota tejże czynności (wciśnij R3 a postać zassie przeciwnika z 2metrów i efektownie go skończy)

 

To czy oni sobie znerfia AA, heli , czy jakiś karabinek wisi mi zwiędłym kalafiorem. Lagi, brak prywatnych serwerów, słynne 10ticketów, kille z 0hp, czarne ekrany zmiany mapy. A oni się randomów w dwiema lewymi rękami pytają" co wam utrudnia grę?" To my wam pomożemy, osłabimy i wzmocnimy co trzeba, nie uciekajcie od nas, kupcie dodatki, a najlepiej premium.

 

Hehe przypomniało mi się coś. Pamiętacie jak przed premierą podniecaliśmy się, że przy zmianie magazynków będziemy tracić naboje z tych wyrzuconych, co za krok w stronę skillowości.

 

...

 

xDDD

Odnośnik do komentarza

przestancie pier_dolic glupoty ze trzeba 6 rakiet albo ze gunem aa nie mozecie czegos sciagnac albo ze slabe itd. Sam z tego czasami strzelam i dwie rakiety + seria z dzialka (albo nawet samo dzialko) potrafi skutecznie sciagnac kazde latadlo i to z ogromnych odleglosci. No ale jesli sie strzela po niebie i w chmurki metr od celu to juz inna sprawa.

Do pięt nie dorastamy mistrzowi. Po prostu.  :good2:

Nie szukam zrozumienia, bo to nie kółko matek matek chrześcijańskich, nigdzie też nikt nie pisał, że plotka jest za słaba - wywiązała się normalna dyskusja z Drantzell'em - jak ci nie pasuje, nie czytaj.

 

Z resztą twojego postu się zgadzam - niezależnie, co kto będzie miał odblokowane, umiejętności wyjdą w starciu 1:1. Sam biegam praktycznie tylko z jednym karabinkiem odblokowanym na początku i jakoś nie mam zamiaru by go zmieniać na cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza

Czy mi przeszkadza że inni będą biegać z bronią którą automatycznie im się odblokuje ? NIE. Raczej chodzi o zasady !!! Skoro to tak ma wyglądać to nie w BF5 nie będzie rang ani broni do odblokowania niech wszystko na starcie już będzie !!!, A czy kupię taki produkt ? na pewno nie :)

 

EA podało że liczba graczy premium wynosi 1,6 mln jest to więcej niż w porównaniu z BF3 gdzie w tym samym okresie było 1,3 mln

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Zielu mozna sie wkurzac itd i tak nie mamy na to wplywu takze zlej to cieplym moczem i grajmy dalej. W tym roku bedzie pare gier ktore moglyby przejac paleczke od battlefielda ale narazie to troche nie mamy wyjscia, placilem za to je_bane premium i teraz chce to wykorzystac.

 

@milekp temat AA wraca tutaj jak bumerang co kilka stron. Zacznijmy grac TDM albo cos w tym stylu, tam nie ma dzialek, samolotow, czolgow i innych rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

@milekp temat AA wraca tutaj jak bumerang co kilka stron. Zacznijmy grac TDM albo cos w tym stylu, tam nie ma dzialek, samolotow, czolgow i innych rzeczy :)

to na swoje usprawiedliwienie powiem, że o AA rozmawiałem, w tym temacie, po raz pierwszy i ostatni  :yes:

Co do TDM - to nie, nie dla mnie. Ja uwielbiam jak przez mapy przewalają się tony sprzętu ...

Odnośnik do komentarza

Lessie wróć bo wczoraj UWAGA UWAGA nie było lagów! Graliśmy kurort, Paracele, zaporę na podboju i chodziło to bez zwiech. Dziwnie się grało i dopiero po chwili załapałem, że nie ma problemów.

Poza tym na początku wieczornego łupania dołączyłem do Kaczora na TDM - ostatni raz grałem ten obesrany tryb. Może źle trafiłem bo na Locker i gra sprowadzała się tam do obstawiania przez przeciwnika wszystkich kątów, a ja biegałem i wpadałem na tych kampiszonów :confused:

 

edit: może to nie ma znaczenia, ale ten serwer na którym nie lagowało to: -[DICE]- BF4 CONQUEST - Normal 105655

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

@milekp temat AA wraca tutaj jak bumerang co kilka stron. Zacznijmy grac TDM albo cos w tym stylu, tam nie ma dzialek, samolotow, czolgow i innych rzeczy :)

 

Czekam tam na was z otwartymi ramionami, dobre mapy TDM: Golmud Railway, Op. Locker, Rogue Transmission, Zavod 311, 4 chińskie. Jest gdzie wyciągnąć jakąś przyjemność z rywalizacji.

 

Omijać polecam tfu Flood Zone

 

Poza tym na początku wieczornego łupania dołączyłem do Kaczora na TDM - ostatni raz grałem ten obesrany tryb. Może źle trafiłem bo na Locker i gra sprowadzała się tam do obstawiania przez przeciwnika wszystkich kątów, a ja biegałem i wpadałem na tych kampiszonów :confused:

 

Kluska nie rób dziadostwa. Locker z CQ, a Locker z TDM to całkiem inna bajka, po 3-4 korytarze na skrajach mapy, to samo w środku, jest tam jak flankować, omijać, wyrabiać przejścia w ścianach, i przede wszystkim się dzieje, jest dynamicznie ale nie chaotycznie. Dla mnie razem z Guilin Peaks najlepsza mapa TDM.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Spoko :) olewam ich ciepłym moczem bo w tym roku wychodzą za(pipi)iste gry, i jeśli rzeczywiście wypuszczą w tym roku kolejną grę to ich oleję. Dziś wbijam na serwery bo znów dawno mnie nie było.

Ja wróciłem wczoraj, po trzytygodniowej przerwie, rozgrzewkowo z Gęsiorem i Kaczorem, żadnych epickich akcji nie było. Jak coś to będę do was dołączał i psuł wyniki drużynowe ;]

Odnośnik do komentarza

 

EA zaczęło się tłumaczyć z faktu wypuszczenia na rynek Battlefield 4 w tak niedopracowanym stanie. Wg Patricka Soderlunda, wiceprezesa firmy, przedstawiciele EA byli "przekonani", że gra jest gotowa, bazując na przeprowadzanych przed premierą testach. Soderlund obiecał jednak, że wyciągnie wnioski z popełnionych błędów.

 

"Bazując na naszych testach wykonywanych przed premierą i wynikach z bety, byliśmy przekonani, że gra jest gotowa do premiery. Zaraz po wylądowaniu Battlefield 4 na rynku, zaczęły do nas napływać informacje o problemach zgłaszanych przez społeczność graczy i zespół deweloperski szybko podjął działania, by naprawić sytuację. (...) Podejmujemy aktualnie szereg kroków, które pozwolą nam dokładnie ocenić, co tak naprawdę się stało i wykorzystać tę wiedzę w procesie tworzenia naszych przyszłych projektów, tak by podobne problemy już nigdy się nie powtórzyły" - powiedział Soderlund w czasie spotkania z inwestorami.

http://www.ppe.pl/news-26563-_bylismy_przekonani__ze_gra_jest_gotowa____ea_tlumaczy_sie_z_bugow_w_bf4.html

 

Tak się zastanawiam czy sam w to wierzy.

 

Wiem, że grę załatają, ale to jest chyba gadka pod inwestorów, bo inaczej można to zinterpretować, tak, że gość nie co robi jego zespół, na jakim etapie przygotowań był w momencie wypuszczenia gry na rynek.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem. Teraz ciupie w odgrzewanego kotleta Assassin Creed 4, bo sprawia mi wieksza farjde, niz BF (tz nie w(pipi)ia). Pykne sobie pare runde wieczorkiem w TDM, ukradne Karolkowi MVP, i ide spac. W piatki i soboty, jak jest ekipa, mozna cos konretnego ugrac. Naprawde, nie spieszy mi sie aby stac sie "rozowa landrynka". :)

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...