Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o to,zeby wylaczac tylko zredukowac.BF3 nie mial tak chamskiego aim assita,ktory czasami przez sciany wjezdza.

Ta gra z tym szitem jest latwiejsza od coda.Na srednim i dalekim dystansie,jest jeszce spoko.Ale na bliskim naciska sie L2/R2 i celownik ci lokuje przeciwnika jak rakieta.

Zobaczcie jak kolo spotkaciejest dwoch typow jak wariuje celownik,z jedego na drugiego skacze.

Obczajcie ten filmik.
Odnośnik do komentarza

Niestety, Dice nie widzi tego problemu, chce aby jak najwiecej "tluszczu"kupilo tego samograja. Ekipa forumowa tez nie dostrzega tego problemu, bo juz dawno przestala grac w Bf3. Ja ostatnio sobie odpalilem szpila, i celownik w wiekszosci przypadkow ladowal kolo oponenta. Szkoda, bo gdyby bylo tak jak w "trojce", to mozna bylo by odsiac plew od ziarna. A tak, ogromna liczbe zgonow zaliczam od nisko-level'owcow, ktorzy permamentnie wala mi headshot'y. 

 

Moj filmik prezentujacy aim- bot'a w BF4. W zadnym przypadku nie korzystalem z prawej galki analogowej do namierzania- crosshair obok tarczy, i tapniecie L2. Maskaryczny aim assist. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to,zeby wylaczac tylko zredukowac.BF3 nie mial tak chamskiego aim assita,ktory czasami przez sciany wjezdza.

Ta gra z tym szitem jest latwiejsza od coda.Na srednim i dalekim dystansie,jest jeszce spoko.Ale na bliskim naciska sie L2/R2 i celownik ci lokuje przeciwnika jak rakieta.

Mnie akurat AA najbardziej wk.urwia na średnim i dalekim dystansie, przez co praktycznie każda broń na większym dystansie może być snajperką. No chyba, że to ja tak dobrze strzelam.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kabotyn,"odsiac plew od ziarna" to jest gra kazdy ma prawo dobrze sie bawic. Jak ty miales swoj glitch w bf3 wszystko bylo za(pipi)iscie. Teraz dice chce troszeczke pomoc slabszym to juz masz problem.
Czytajac twoj post zastanwialem sie czy dzialu nie pomylilem bo takiego tekstu to od dziecka cod'a bym sie spodziewal.

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

odsiac plew od ziarna

Nawet przy takim duzym AA to jak sie nie przyłożysz to  wyniki będą z pupy  i też oddzielą plew od ziarna .Mnie to jakoś ten AA szczególnie nie denerwuje tylko jak wejdziesz w grupe to dopiero robi sie chaos  .Bez niego czy z nim pewno bym miał takie same wyniki ,środek tabeli od zawsze w BFach był dla mnie :P jakoś nie czuje się lepszy czy tam gorszy .Bardziej mnie wkórwia ,jak np.biegne ,uciekam ,to zawieszam sie na jakims kamyku ,albo skok z pól metra czy naet mniej  tracisz z jakieś 20% kiedy oni to naprawią .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jeszcze co do AA,to zawsze mozesz Kaboty grac na PC tylko tam zamiast AA masz rozne myszki i podkladki pod myszki.

Na konsolach kazdy ma ten sam pad i taki sam AA.

Prawda jest taka,ze DICE chce zeby jak najwiecej osob gralo w bf i dobrze sie bawilo dlatego dali wieksza AA. Moze i straca kilku graczy marudzacych na AA ale zyskaja 2x tyle dzieki wiekszemu AA.

Odnośnik do komentarza

ja bym jeszcze dodal, Kabotyn, ze to AA dziala w obie strony- nie tylko przeciwko Tobie. Ty tez dzieki temu sciagasz wiecej ludzi. Jak sam stwierdziles, w BF3 celownik Ci lata obok celu a tutaj wpadaja kille, wiec nie rozumiem w czym problem. 

Z tym czy bez tego, uklad tabeli i tak pozostaje bez zmian- dobry i tak zabije wiecej niz leszcz. I w BF3, i w BF4 masz ratio 2x lepsze niz ja- jakos dzieki temu AA Cie nie dogonilem. Naprawde nie kumam, o co tyle szumu. Ta gra ma duzo wieksze problemy niz to cale AA, jak juz ktos wspomnial.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...