Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

co więcej wszystkich nas NARAZ potrafi wywalić z serwera

Wczoraj mielismy dokladnie to samo, chyba trzech nas bylo i wszystko nagle j_ebut! 

 

Ludzie beda narzekac bo nie po to ktos wydaje ciezko zarobione pieniadze zeby sie je_bac z problemami non stop, fakt ksiegowi z EA moga sobie pogratulowac TYM RAZEM bo chajs sie napewno zgadz, ale z szerszej perspektywy straca kupe siana na nastepnych BF-ach. Wydalem ponad 100e na caly pack BF4 i powiem wam ze to byl ostatni raz. Gram bo wydalem kase i chce z tego skorzystac i (pipi)ie mnie to ze caly czas pracuja nad problemami itd. Kazdy jeden patch jedno naprawia i psuje cos innego.

 

Mam ochote wziasc M60 i im rozpi_erd_olic ten kiosk gdzie robili ta gre.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

Wyszukujac przez szybka gre zawsze trafiam na prawie pelne serwery.

Przez szybką grę można znaleźć mapki z dlc?

 

Można ,wybierasz szybka gra potem tryb i potem masz do wyboru mapki podstawowe i te z DLC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla tych którym nie wyszukuje serwerów: może wszyscy to wiedzą, ale ja zorientowałem się niedawno dlaczego mam problem z wyszukiwaniem serwerów. Otóż trzeba zaznaczyć w filtrze nie tylko serwery oficjalne ale i rankingowe. Piszę z pamięci więc mogę coś mieszać, ale chodzi mi o "zaptaszkowanie" dwóch pozycji od góry.

Odnośnik do komentarza

Ważne też jest odpowiednie zaznaczenie opcji ile osób ma być na serwerze. Ja mam dwie skrajne w tej zakładce nie zaznaczone. Generalnie nie mam problemów z wyszukiwaniem, ale tych serwerów jest ostatnio jakby mniej. Polecam próbować różnych ustawień.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

 

co więcej wszystkich nas NARAZ potrafi wywalić z serwera

Wczoraj mielismy dokladnie to samo, chyba trzech nas bylo i wszystko nagle j_ebut! 

 

Ludzie beda narzekac bo nie po to ktos wydaje ciezko zarobione pieniadze zeby sie je_bac z problemami non stop, fakt ksiegowi z EA moga sobie pogratulowac TYM RAZEM bo chajs sie napewno zgadz, ale z szerszej perspektywy straca kupe siana na nastepnych BF-ach. Wydalem ponad 100e na caly pack BF4 i powiem wam ze to byl ostatni raz. Gram bo wydalem kase i chce z tego skorzystac i (pipi)ie mnie to ze caly czas pracuja nad problemami itd. Kazdy jeden patch jedno naprawia i psuje cos innego.

 

Mam ochote wziasc M60 i im rozpi_erd_olic ten kiosk gdzie robili ta gre.

 

POLAĆ MU!!! Dokładnie mam tak samo dodam że mam łącze 25MB upload/down (pod pc pingi 20-25) a na konsoli gra laguje z każdym patchem coraz lepiej---prywatne servery powinny być gratisowe zróbmy coś z tym...

Odnośnik do komentarza

Dla tych którym nie wyszukuje serwerów: może wszyscy to wiedzą, ale ja zorientowałem się niedawno dlaczego mam problem z wyszukiwaniem serwerów. Otóż trzeba zaznaczyć w filtrze nie tylko serwery oficjalne ale i rankingowe. Piszę z pamięci więc mogę coś mieszać, ale chodzi mi o "zaptaszkowanie" dwóch pozycji od góry.

 

 

Ważne też jest odpowiednie zaznaczenie opcji ile osób ma być na serwerze. Ja mam dwie skrajne w tej zakładce nie zaznaczone. Generalnie nie mam problemów z wyszukiwaniem, ale tych serwerów jest ostatnio jakby mniej. Polecam próbować różnych ustawień.

 

ja robię inaczej - wchodzę w wyszukiwarkę, daję np mapa METRO, tryb PODBÓJ i tyle (żadnych więcej ograniczeń) i nie znajduję nic. "Odptaszkowuję" Podbój i znajduje mi np 6 serwerów na Metro... (słownie: sześć). 

Odnośnik do komentarza

Ekhmm...bullshit detected...

 

Gram i w CODa i w BFa i niestety COD od premiery nie ma praktycznie żadnych problemów - gra śmiga aż miło. Co do BFa w którego gram ze sporą grupą znajomych, to lepiej się nie wypowiadać. Po tym jak wyszedł ostatni patch na PS4 sprawdziłem sobie change loga (crash fixy itd) i po odpaleniu gra jakby chciała mnie za to ukarać bo w ciągu 1h scrashowała się "tylko" 3 razy. Black screen pomiędzy mapami zdarza się nie raz na 100 gier tylko średnio raz na 5 gier, nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się bezproblemowo przebrnąć cały map cycle z podstawki :confused:. O lagach nawet nie wspominam bo szkoda nerwów. I to dotyczy nie tylko mnie, ale każdego z moich znajomych...myslę, że jeszcze kilka mieś. upłynie nim DICE upora się z załataniem tej gry, jest to o tyle trudne, że muszą to robić na żywym organizmie...no ale trzeba było się postawić EA kiedy Ci naciskali na premierę gry w wersji BETA :confused:

 

Porównywanie obu gier to obraza dla BF4 xD Kolesie od CoD wypuszczają tą samą grę od wielu lat, więc nic dziwnego że opanowali do perfekcji ten jeden silnik xD

 

Niestety ale nie masz racji, i nie doszukuj się winy w necie. Problem lagów i tak zwanych ciągnięć za koszulkę ;) występuje u wszystkich znajomych w tym samym czasie. Skąd to wiem ? bo jesteśmy na party czacie

No zdarza się zdarza. Rzeczywiście czasem zdarzy się drop którego odczuwają wszyscy... Raz na kilkadziesiąt gier :P

Odnośnik do komentarza

 

Ekhmm...bullshit detected...

 

Gram i w CODa i w BFa i niestety COD od premiery nie ma praktycznie żadnych problemów - gra śmiga aż miło. Co do BFa w którego gram ze sporą grupą znajomych, to lepiej się nie wypowiadać. Po tym jak wyszedł ostatni patch na PS4 sprawdziłem sobie change loga (crash fixy itd) i po odpaleniu gra jakby chciała mnie za to ukarać bo w ciągu 1h scrashowała się "tylko" 3 razy. Black screen pomiędzy mapami zdarza się nie raz na 100 gier tylko średnio raz na 5 gier, nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się bezproblemowo przebrnąć cały map cycle z podstawki :confused:. O lagach nawet nie wspominam bo szkoda nerwów. I to dotyczy nie tylko mnie, ale każdego z moich znajomych...myslę, że jeszcze kilka mieś. upłynie nim DICE upora się z załataniem tej gry, jest to o tyle trudne, że muszą to robić na żywym organizmie...no ale trzeba było się postawić EA kiedy Ci naciskali na premierę gry w wersji BETA :confused:

 

Porównywanie obu gier to obraza dla BF4 xD Kolesie od CoD wypuszczają tą samą grę od wielu lat, więc nic dziwnego że opanowali do perfekcji ten jeden silnik xD

 

Niestety ale nie masz racji, i nie doszukuj się winy w necie. Problem lagów i tak zwanych ciągnięć za koszulkę ;) występuje u wszystkich znajomych w tym samym czasie. Skąd to wiem ? bo jesteśmy na party czacie

No zdarza się zdarza. Rzeczywiście czasem zdarzy się drop którego odczuwają wszyscy... Raz na kilkadziesiąt gier :P

 

Nie chce nic mówić ale BF też ciągnie na tym samym silniku od BAD COMPANY, BF4 to już czwarta gra z rzędu na tej samej modyfikowanej tylko co roku technologii.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Porównywanie obu gier to obraza dla BF4 xD Kolesie od CoD wypuszczają tą samą grę od wielu lat, więc nic dziwnego że opanowali do perfekcji ten jeden silnik xD

 

 

jasne lepiej,wydawac gre na "nowym" silniku nie opanowujac ostatniej wersji. Prawda jest taka,ze EA znalazlo swietny pomysl na marketing. Poswiaca nowa cyferka przy nazwie silnika i ludzie mysla,ze to nowy silnik. Frostbite 2.0 byl gorszy niz 1.5(bc2) jezeli chodzi o zniszczenia/hitbox/stabilnosc. Fb "3.0" to tak naprawde frostbie 2.0 z obsluga tabletow i nic wiecej. Zamiast wydawac "nowy" silnik zajeli by sie lataniem starego.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jasne lepiej,wydawac gre na "nowym" silniku nie opanowujac ostatniej wersji. Prawda jest taka,ze EA znalazlo swietny pomysl na marketing. Poswiaca nowa cyferka przy nazwie silnika i ludzie mysla,ze to nowy silnik. Frostbite 2.0 byl gorszy niz 1.5(bc2) jezeli chodzi o zniszczenia/hitbox/stabilnosc. Fb "3.0" to tak naprawde frostbie 2.0 z obsluga tabletow i nic wiecej. Zamiast wydawac "nowy" silnik zajeli by sie lataniem starego.

 

Co tu mówić... Jeśli jesteś takim ekspertem w kwestii silników, a ta Ci się tak nie podoba, to zrób lepszą grę ;)

Odnośnik do komentarza

To gramy zdecydowanie na innej Ognistej, bo w mojej ocenie gra tam max kilku snajperów - duża ilość budynków, rur, przejść, ścian + pojazdy czynię tę mapkę dość trudną dla snajpera. Dachy są z drabiną na każdym budynku więc zdjąć stamtąd delikwenta jest mega łatwo - generalnie bardziej tam dostaję po d,upie od ludzi, którzy biegle strzelają na dużą odległość typu 20-50m

ja tam zagralem z 5 min. i wyszedlem. Wygladalo to tak:

- zrespilem sie przy tej fladze koło żurawia z budynkami dookola- oczywiscie w najwyzszym budynku wrogie radio i kampienie z dachu. Zgon.

- kolejny resp na tej fladze i po paru chwilach kulka od jakiegos typa wcisnietego gdzies miedzy jakas konstrukcje i sciane. Zgon.

- kolejny resp na gosciu wyjezdzajacym czolgiem z respy. Zgon od C4 (chyba rozlozonego na drodze) zaraz za respa.

W sumie zginalem chyba 4 razy, gdzies tam po drodze zabilem jednego typa i po paru minutach podziekowalem w(pipi)iony i wrocilem do chin.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Co tu mówić... Jeśli jesteś takim ekspertem w kwestii silników, a ta Ci się tak nie podoba, to zrób lepszą grę ;)

 

 

Warning: Troll detected.

 

Drantzell, ja Cię proszę... Przez ostatnie dni starałem się zrozumieć Twój punkt widzenia tym bardziej, że pomimo oczywistych wad też gram w BF4 z przyjemnością (czasem nieco mniejszą). Ale jak widzę teksty jak ten powyżej, ewentualnie negowanie przez Ciebie oczywistego zjawiska którym jest lagowanie serwerów i które dotyka 99,99% grających w BF4, to ręce opadają...

Nie sugeruj nam zmiany parametrów internetu, bo gram na symetrycznym nielimitowanym łączu, gdzie średnia zmierzona prędkość wynosi 80/80 mb/s, a ping w granicach Europy od 12 do 25 ms. Mimo to jak wszyscy doświadczam (ostatnio na szczęście rzadziej) koszmarnych lagów niemal uniemożliwiających grę.

Gdzieś był podawany link do filmu, gdzie jakiś gość testuje faktyczny ruch na łączu generowany przez grę i wyszło kilkanaście kbit/s (!). Mało tego, widziałem gdzieś w necie dokument, w którym Sony do certyfikacji gry z trybem multiplayer wymaga, aby maksymalne transfery były właśnie takie; prawdopodobnie po to, żeby nawet koleś na modemie 56kbit mógł sobie pograć w Beefa. Może fake, może nie...

Edytowane przez hansior111
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Poziom trudności Second Assaulta może być po prostu statystycznie większy, ze względu na większą liczbę grających obecnie weteranów serii. Choćby z tego względu może się grać mniej komfortowo.

nie chodzi o poziom trudnosci bo rozumiem jeszcze jak wyskakuje 1 na 1 i gosciu mnie sciaga bo jest szybszy czy lepiej celuje. Chodzi o styl gry- w(pipi)ia mnie kamperstwo pod kazda postacia i tyle. Sa mapy ktore ewidentnie temu sprzyjaja i omanska moim zdaniem jest jedna z nich.
Odnośnik do komentarza

Hansior, nie marnuje czasu na coś takiego jak trollowanie. Dla mnie to jedna z największa głupot internetów. Ja po prostu autentycznie nie mam żadnych problemów z tą grą i gra mi się wręcz zaj*biście. Kompletnie nie wiem o co wielu z was chodzi.

Tym bardziej pukam się w głowę, kiedy czytam skrajne komentarze na temat totalnego zepsucia tej gry. Jak się nie podoba, to nikt nikomu nie każe w to grać - Tyle :) Jak wg. kogoś CoD jest lepszy, to niech gra w CoD'a a nie pdoli głupoty na forum.

Dodatkowo nie widzę powodu do czarnowidztwa i jeżdżenia z błotem DICE i EA, bo cały czas wypuszczane są i planowane nowe poprawki, które sukcesywnie poprawiają stabilność gry. Panikujecie jakby za każdy miesiąc gry w Battlefielda musielibyście płacić 150zł, na zasadzie opłaty abonamentowej. Gra jest wasza, nikt wam jej nie odbierze i prędzej czy później będzie stabilna na tyle by zaspokoić nawet bardziej wybrednych malkontentów.

 

Poza tym po cholerę się tak denerwować z powodu zwykłej gry. Polaków w ogóle jakaś moda na narzekactwo bierze. Normalnie Poland. Come and complain.

 

 

nie chodzi o poziom trudnosci bo rozumiem jeszcze jak wyskakuje 1 na 1 i gosciu mnie sciaga bo jest szybszy czy lepiej celuje. Chodzi o styl gry- w(pipi)ia mnie kamperstwo pod kazda postacia i tyle. Sa mapy ktore ewidentnie temu sprzyjaja i omanska moim zdaniem jest jedna z nich.

No Kaspijska, Firestorm i Omanska to mapki, na których rzeczywiście każdy kamper się odnajdzie. Nawet noobek Rock aka Remigiusz Maciaszek (czołowy polski bush wooky)zajarany zauważył że jest dużo krzaków i będzie mógł się w nich chować :P Pisałem już o tym na początku :P

Tak czy siak fakt faktem Ci snajperzy, kamperzy itp są całkiem skuteczni. Ogólnie poziom jest wyższy niż w podstawce i chińczyku.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Nie denerwujcie sie chlopaki,wydaliscie wasze ciezkie zarobione pieniadze na gre w fazie alpha,co niektorzy jeszcze hajs na premiumy.

Za 1,5 roku bedzie juz mozna spokojnie pograc,ale poczekajcie i nic sie nie denerwujcie.Dice wam wynagrodzi dostancie jakies kamuflarze,avatary.

Jeszcze bedziecie wspominac bf4 jako swietna gre bo nastepna czesc bez premium nawet sie nie uruchomi;D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla tych którym nie wyszukuje serwerów: może wszyscy to wiedzą, ale ja zorientowałem się niedawno dlaczego mam problem z wyszukiwaniem serwerów. Otóż trzeba zaznaczyć w filtrze nie tylko serwery oficjalne ale i rankingowe. Piszę z pamięci więc mogę coś mieszać, ale chodzi mi o "zaptaszkowanie" dwóch pozycji od góry.

 

Ja tak robię i jest loteria, od zera do max kilku serwerów. Odpalam z kompa jeśli chcę sam coś wyszukać.

 

 

 

 

 

Ekhmm...bullshit detected...

 

Gram i w CODa i w BFa i niestety COD od premiery nie ma praktycznie żadnych problemów - gra śmiga aż miło. Co do BFa w którego gram ze sporą grupą znajomych, to lepiej się nie wypowiadać. Po tym jak wyszedł ostatni patch na PS4 sprawdziłem sobie change loga (crash fixy itd) i po odpaleniu gra jakby chciała mnie za to ukarać bo w ciągu 1h scrashowała się "tylko" 3 razy. Black screen pomiędzy mapami zdarza się nie raz na 100 gier tylko średnio raz na 5 gier, nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się bezproblemowo przebrnąć cały map cycle z podstawki :confused:. O lagach nawet nie wspominam bo szkoda nerwów. I to dotyczy nie tylko mnie, ale każdego z moich znajomych...myslę, że jeszcze kilka mieś. upłynie nim DICE upora się z załataniem tej gry, jest to o tyle trudne, że muszą to robić na żywym organizmie...no ale trzeba było się postawić EA kiedy Ci naciskali na premierę gry w wersji BETA :confused:

 

Porównywanie obu gier to obraza dla BF4 xD Kolesie od CoD wypuszczają tą samą grę od wielu lat, więc nic dziwnego że opanowali do perfekcji ten jeden silnik xD

 

Niestety ale nie masz racji, i nie doszukuj się winy w necie. Problem lagów i tak zwanych ciągnięć za koszulkę ;) występuje u wszystkich znajomych w tym samym czasie. Skąd to wiem ? bo jesteśmy na party czacie

No zdarza się zdarza. Rzeczywiście czasem zdarzy się drop którego odczuwają wszyscy... Raz na kilkadziesiąt gier :P

 

 

Chłopaki, w Gdańsku nie ma problemów z net codem bf-a! Przeprowadzamy się tam! hehe ;)

 

 

 

Hansior, nie marnuje czasu na coś takiego jak trollowanie. Dla mnie to jedna z największa głupot internetów. Ja po prostu autentycznie nie mam żadnych problemów z tą grą i gra mi się wręcz zaj*biście. Kompletnie nie wiem o co wielu z was chodzi.

Tym bardziej pukam się w głowę, kiedy czytam skrajne komentarze na temat totalnego zepsucia tej gry. Jak się nie podoba, to nikt nikomu nie każe w to grać - Tyle :) Jak wg. kogoś CoD jest lepszy, to niech gra w CoD'a a nie pdoli głupoty na forum.

Dodatkowo nie widzę powodu do czarnowidztwa i jeżdżenia z błotem DICE i EA, bo cały czas wypuszczane są i planowane nowe poprawki, które sukcesywnie poprawiają stabilność gry. Panikujecie jakby za każdy miesiąc gry w Battlefielda musielibyście płacić 150zł, na zasadzie opłaty abonamentowej. Gra jest wasza, nikt wam jej nie odbierze i prędzej czy później będzie stabilna na tyle by zaspokoić nawet bardziej wybrednych malkontentów.

 

Poza tym po cholerę się tak denerwować z powodu zwykłej gry. Polaków w ogóle jakaś moda na narzekactwo bierze. Normalnie Poland. Come and complain.

 

 

nie chodzi o poziom trudnosci bo rozumiem jeszcze jak wyskakuje 1 na 1 i gosciu mnie sciaga bo jest szybszy czy lepiej celuje. Chodzi o styl gry- w(pipi)ia mnie kamperstwo pod kazda postacia i tyle. Sa mapy ktore ewidentnie temu sprzyjaja i omanska moim zdaniem jest jedna z nich.

No Kaspijska, Firestorm i Omanska to mapki, na których rzeczywiście każdy kamper się odnajdzie. Nawet noobek Rock aka Remigiusz Maciaszek (czołowy polski bush wooky)zajarany zauważył że jest dużo krzaków i będzie mógł się w nich chować :P Pisałem już o tym na początku :P

Tak czy siak fakt faktem Ci snajperzy, kamperzy itp są całkiem skuteczni. Ogólnie poziom jest wyższy niż w podstawce i chińczyku.

 

 

 

 

 

 

Drentzel, nigdy nie słyszany w hs-ie kolego (btw zapraszamy nadal do wspólnej gry, bo milej jest gadać niż męczyć palce na klawierce), wydaje mnie się, że sam nie płacisz za swoje gry (kieszonkowe się nie liczy) oraz, co ważniejsze, masz tyle szczęścia w życiu, że nie narzekasz na notoryczny brak czasu lub co bardziej prawdopodobne jesteś jeszcze na etapie gdzie proza życia w niklym stopniu Cię dotyczy.

 

Ps. To przygnębiające jak dla obecnych pokoleń graczy wydanie gry AAA (+ opłata typu premium) obarczonej TYLOMA bugami to normalka, wszak łatki wychodzą (że gó..wno zmieniają lub je..bią przy okazji inne rzeczy to pikuś) i za rok gra bedzie skończona... Jeeezu, pomyślcie jak się będą dziwić nasze pociechy gdy usłyszą opowieści o grach bez patchy hehehe

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zyebane są te nowe mapy, każdy mecz sie kończy ostrą przewagą jednej z drużyn, może poza Granicą. Dodatkowo ZAWSZE mam lagi na tych mapach a po przesiadce na chińską nawałnice jakbym zmienił grę w napędzie. Nie wiem czy wszyscy testują te nowe mapy teraz czy są jakoś bardziej pamięciożerne ale komfort grania u mnie jest zdecydowanie niższy niż na pozostałych. Dodam, że metro wyłączam zawsze jak się ładuje wiec jak ktoś się zastanawia nad zakupem dodatku i nie jest psychofanem map z BF3 to odradzam. Moja opinia dotyczy tylko trybu conquest, w TDM i reszcie dają rade.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Drencel chlopie (wybacz tak bedzie szybciej) przestan mi tu gadac zebym sie wyluzowal i spokojnie czekal na kolejna latke bo wtedy bedzie ekstra i w ogole. Ja mowie stanowcze NIE dla takiej polityki! Co to kuzwa ma byc??? Co dwa tygodnie poprawki? W (pipi)e to mam centralnie. I nie chrzan glupot, ze nie masz z ta gra zadnych problemow bo Ci poprostu nie wierze. Przyjales taktyke bycia w opozycji do wszystkiego o czym my tu piszemy i udajesz, ze nic sie nie stalo a Dice/EA to super kolesie. Dlaczego my tutaj nie rozmawiamy o za(pipi)istych akcjach, ktore mielismy podczas rozgrywek tylko wszyscy pieprza o tych patchach? No ja sie pytam dlaczego? W BF3 akcje zespolowe jakie trzraskalismy z wariatami z forum byly epickie. Odwracalismy losy meczu, ktory wydawal sie nie do wygrania, specjalnie scigalismy dobre teamy zeby spuscic im wpier.dol i zeby poprzeczke postawic sobie wyzej. A potem to wszystko opisywalismy na forum i jaralismy sie jak malolaci. A teraz co? (pipi).nia z grzybnia i tyle. Kazdy gra gdzie chce i jak chce, nie ma feelingu. Amen.

Ps. tak dalej bede gral w to (pipi).

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

jasne lepiej,wydawac gre na "nowym" silniku nie opanowujac ostatniej wersji. Prawda jest taka,ze EA znalazlo swietny pomysl na marketing. Poswiaca nowa cyferka przy nazwie silnika i ludzie mysla,ze to nowy silnik. Frostbite 2.0 byl gorszy niz 1.5(bc2) jezeli chodzi o zniszczenia/hitbox/stabilnosc. Fb "3.0" to tak naprawde frostbie 2.0 z obsluga tabletow i nic wiecej. Zamiast wydawac "nowy" silnik zajeli by sie lataniem starego.

Co tu mówić... Jeśli jesteś takim ekspertem w kwestii silników, a ta Ci się tak nie podoba, to zrób lepszą grę ;)

Jakie widzisz drastyczne zmiany ktore wymagaly ''nowego''silnika i zmiany cyferki? Zniszczenia to nic nowego,interakcja z windami/otoczeniem byla w SP od czasow bc wiec to tez mogli by przeniesc. Jakosc dzwieku jest taka sam,wiec gdzie sa te zmiany? Gesior teraz mi przypomnial,ze nawet ten silnik jest ubozszy od F 2.0 bo zabrali zakladanie skladu przed meczem.

Powiem tak,watpie ze ktos mi da kase na zrobienie gry,a sam nie mam. A na rozpisany projekt na kartce bez tech dema czy trailer to nawet ludzie na Kickstarter kasy nie dadza. Ale wiesz Drantzell jak masz 10 mil $ do oddania na koncie to pisz na pw jakos sie dogadamy.

Dodatkowo nie widzę powodu do czarnowidztwa i jeżdżenia z błotem DICE i EA, bo cały czas wypuszczane są i planowane nowe poprawki, które sukcesywnie poprawiają stabilność gry.

 

Ty to jak Szpicu masz inna konsole niz reszta. Bo co wejde na battlelog na forum po patchu, to ludzie zglaszaja nowe problemy ktore pojawili sie po wydaniu patchu. Od bf3 jest tak,ze jak Dice wydaje patch to naprawiaja jedna rzecz druga psuja. Np. w bf3 naprawili wieszajacy sie bazar to sekwana sie zaczela wieszac. Na Pc po ostatni patchu co mial poprawic stabilnosc, ludzie musieli w notatniku plik gry otwierac i go zmieniac bo dice zapomniala usunac 1 linijke i gra wieszala sie po 30 sek od startu. 30 sek roboty ale nie kazdy sledzi tego typu rzeczy.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Narzekałem, grałem, w(pipi)iałem się, grałem, nudziłem się, grałem. W ostatniej fazie wymyślałem różne głupoty żeby tylko się jakoś bawić w tej średniej, niedorobionej grze. I na tym koniec. Dzięki za wspólne strzelanki i nocne kabarety. Jak powiedział kiedyś Gustaw Holoubek do zebranych, po wtargnięciu do baru Janka Himilsbacha:

"Nie wiem jak panowie ale ja wypjerdalam"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...