Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Zielu- co to za "breakthroug"? Czy to ma byc motyw przewodni do nowego DLC? Bedziemy robic czolgiem mayhaem, w centrum handlowym. :)

 

Zgadzam sie z kolega powyzej, tez zagral bym cos w klimatach WII. Ostatni dobry multi w tej tematyce byl dekade temu, a byl to MoH:AA. Na mapie V2 (snipers rifle only) spedzilem chyba wiecej czasu, niz na Close Quarter w Bf3. :)

 

http://youtu.be/KmdVuflSN4U

 

PS. (pipi)a%na konserwacja dzisiaj PSN! Nie wiecie kiedy skoncza?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Częste te konserwacje u Sony  :verymad: I zawsze w godzinach takich kiedy ludzie chcą grać, nie wspomnę już o tym że w święta się takich rzeczy nie robi.

 

Co do Battlefielda 4. Jezu jaka to kupa, savy w kampani nadal się kasują, gra laguje, i zawsze kiedy mam ochotę w to pograć, to zawsze mam czarny ekran. Automatycznie wtedy wyłączam konsolę i pier.dole grać się w cokolwiek odechciewa. Nowa generacja że hej. Kiedyś kiedy multik na PS3 był darmowy narzekać w sumie nie można było, ale teraz kiedy płacimy za granie on-line to już zakrawa na kpinę ze strony zarówno Sony jak i developerów. 

Wyobraźcie sobie że płacicie abonament za kablówkę, a tam połowa programów nie działa, co chwile coś konserwują i walą konia. Ciekawe jak długo byście byli ich klientami. DICE to ja już podziękuję. To ich pierwsza gra w którą chciałem pograć dłużej, bo zawsze byłem za CoDem, sparzyłem się i więcej im zarobić po prostu nie dam. Jak Sony te swoje konserwacje bedzie dalej w takich częstotliwościach robić to z plusa też zrezygnuje. Gier na ps4 nie dają żadnych, a w multi i tak grac się często nie da. 

Odnośnik do komentarza

Mi naval laguje najbardziej, dlatego ostatnio glownie gram w podstawke i CR.

Mario, tez nie mam takich problemow jak Ty, przez pewien czas mialem lekkie przejscia z grami od EA, ale okazalo sie ze problemem byly dnsy od mojego providera.

Wpisalem googlowskie jako alternatywne i wszystko dziala.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jezeli to dane z vgchartz to mozna dodac min 0.5 mil do sprzedazy kazdego bf,bo vgchartz nie podaje danych z cyfrowej na pc.

 

@Pryx, nic sie nie zmieni. Zajada marke i studio tak jak to zrobili z moh.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

A jakies wiesci o serwerach prywatnych posiadacie?

 

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

 

Dziś uaktywnił się jeden z Community manager i powiedział:

 

- Oskarża nas się że mało informujemy o postępach w rozwiązywaniu problemów, jest tak a nie inaczej gdyż jeśli podamy konkretną datę a z niej się nie wywiążemy to dopiero nam się oberwie :)

- co do prywatnych serwerów to będą dopiero wtedy jak uporają się z problemami z serwerami (nie wcześniej)

-------------------------------------------------------------

 

Inna spraw że muszę się pochwalić bo człowiek DICE (community manager) dodał mojego twitta do ulubionych :) O co chodzi ?

 

Na twiterze zadał pytanie jaki wyzwania chcielibyśmy ujrzeć w grze, więc zaproponowałem stworzenie w plutonach możliwość zapraszania innych plutonów do mini turniejów które same klany by tworzył wygrany dostawałby jakiś dogtag i tworzyło by to rywalizację między plutonami.

 

Aha jeszcze jedno 

 

New BF4 patch, server and client going out tomorrow most likely.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

 

Oskarża nas się że mało informujemy o postępach w rozwiązywaniu problemów, jest tak a nie inaczej gdyż jeśli podamy konkretną datę a z niej się nie wywiążemy to dopiero nam się oberwie

 

to jest niesamowite, naprawdę nie wiem jak ten dzisiejszy świat funkcjonuje. Od dziś klientom nie podaję daty dostawy BO JAK SIĘ NIE WYWIĄŻĘ TO DOPIERO MI SIĘ O OBERWIE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...