Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

zresztą może graliście dodatek czy coś... ja mam tylko NAVAL STRIKE... a po wczorajszym, bardzo zresztą fajnym wieczorze, upewniłem się ostatecznie, że KONKŁEST mi nie leży i nie ogarniam go. Niby tak samo jak w TDM biegam jak kura bez łba ale wyniki (a co za tym idzie satysfakcja i przyjemność z grania) są żałosne a ratio oscyluje w granicach 1.00. Wystarczyło przeskoczyć na detmecza i ... wszystko OK... ratio 2.0 i męska walka z Kabotynciem i Drantzellem

Kaczor,

1. Na CQ jest mniej akcji wiec nie jestes tak skupiony,TDM jest na malej mapie i caly czas jestes skupiony dzieki temu masz lepsze ratio na TDM.

2. Na CQ graja weterani bf a na TDM byli gracze CoD wiec jest latwiej o lepsze ratio. ;)

 

  

co będzie jak mi się spodoba bardziej niż BeeF? :)

Duch psa podobno to najgorsze multi w serii wiec watpie. Ja czekam na CoD (2014),moze bedzie poziom multi z mw1/mw2. Jednego jestem pewien, napewno bedzie lepiej dzialac na premiere niz battlefield police.

 

 

Ja ostatnio totalnie nie w formie. Z 2 tygodnie nie grałem i łapki już nie funkcjonują tak jak funkcjonowały.

Chociaż na tych 2 meczach bolało :P

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/462005758941154304/202192225/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/462002872681188352/202192225/

 

 

Jeśli chodzi o TDM to w sumie też zdecydowanie go wolę. Gra piechociarzem przeciwko piechocie mnie raczej bardziej bawi, niż dostawanie od 3-osobowych składów z littlebirda. Całkiem możliwe jest też to, że w TDM latają gracze z CoD'a, którzy przeszli na jasną stronę mocy. Czy ja gram w ten tryb lepiej (np. ze względu na bardziej ogarnięte mapy, czy mniejszą presje), czy opór jest mniejszy... Tak czy siak jakbym miał wrzucić sobie jakiś meczyk na odstresowanie się, to zdecydowanie było by to TDM.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jestem w pojeździe mam skręconą wieżyczkę i dostaję info o wrogu który jest na zachodzie to na zachodzie wieżyczki czy dosteję informację biorąc pod uwagę ustawienie samego pojazdu?

Na zachodzie. Ogólnie w tamtym kierunku, a nie według ustawienia pojazdu czy wieżyczki. Na minimapie masz zaznaczoną północ.

Odnośnik do komentarza

Battlefield 4, Nie dla idiotow! :)... Za(pipi)isty ten nowy ficzer, ktory- z tego co pamietam- byl 5 lat temu, gdy zagrywalem sie w Bc2. 

 

Oto Dice mowil przed premiera.

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/11/25/dice-not-planning-to-add-pre-game-squad-feature-to-battlefield-4.aspx

 

We have a new feature in Bf4 where a new squad is created when a friend joins your games. You can toggle this option on or off
off by going into the option menu. We're not offering the old squad join feature because we didn't feel that the feature
in Bf3 was on par with the the quality that we wanted to offer our players. We have no planst to add it in the future.
 
36a60f1eea85e5f5199b90f5afac614d.jpg?132
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chłopaki z DICE ostro pracują :) szykuje się nowa wersja Commandera na tablety i do tego na razie na PC ale" DICE to Launch Community Test Platform for Battlefield 4"

 

The CTE will be open to BF4 Premium players, and will use a game client and Battlelog separate from the retail game.

EA and DICE are launching a "Community Test Environment" for Battlefield 4, in an effort to get more direct feedback from as many players as possible.

The CTE is launching tomorrow, May 8th, and it will initially be available to BF4 Premium members only. It will only be available to PC players, and it's not clear if it will be expanded to console versions of the game as well.

Once signed up, parti(pipi)nts will download a second, separate game client -- different from the retail game client -- which will serve as a beta test platform of sorts. The first priority for the CTE, according to the email I was shown by a source to remain anonymous, is Battlefield 4's netcode.

From the aforementioned email: "Among the first things we will work on is the 'Netcode,' which is what the player experiences with the game world including player-to-player interactions like damage registration. This involves tweaking to the 'tickrate' servers and networking in general."

Given the rocky state of Battlefield 4 since its launch (although the playing experience over the last few months has been markedly improved), it's not surprising to see DICE launching such an initiative. If DICE can gather player feedback early and often, it should make for a smoother update rollout process in the coming months.

I was able to log into the Community Test Environment Battlelog page -- I'll stop short of posting the link since it's not properly live -- and grabbed a screenshot of what you should expect (seen below). The CTE page looks like the Battlelog you're used to, but with content tiles showing CTE-specific information.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Niby fajny pomysl z tym CTE ale to powinno byc przed wyjsciem gry a nie jak czlowiek im zaplacil za gre i premium. Kazdy kto ma premium w poprzedniej grze powinien dostac dostep do testowania nastepnego bf na kilka miesiecy przed premiera.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Community Test Environment. Ludzie z premium beda mogli grac na specjalnych serwerach i raportowac problemy do Dice. Zakladam,ze CTE bedzie mialo wiekszy wplyw na naprawianie gry niz wysylanie tweetow na twitterze. Na chwile obecna tylko na PC bedzie CTE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...