Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

o ja - chyba je wykonałem już dawno. A jak ja się odpala ?

Bez kitu - do tych zabaweczek BF to powinni dodawać jakiś toturial.

 

Przełączasz na d-pad (strzałki) 

 

Tymi co zaznaczasz cele gdzie ma uderzyć w ciągu przelotu można użyć dwa razy bo więcej nie ma czasu 

ta sterowana głowica tylko raz więc trzeba dobrze nią manewrować 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce szybciej odblokować prostokąt do emblematów na battlelogu to i to kupi. O tyle dobrze, że te itemy co wypadają z tych battlepacków nie wpływają na rozgrywkę bo i tak 3/4 osób lata z coyotem, hamulcem wylotowym, laserem i uchwytem. Problem jest taki, ze dice nawet nie wyrazi skruchy, za do(pipi)ongo takich akcji jakie były w bf4 jakiś czas temu. Widocznie rekompensata dla graczy w postaci darmowej mapy, kamuflaży, jakiś fajnych eventów czy coś już dawno nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

Battlefield 4 na ps3 to masakra , gra jest tak zbugowana że odechciewa się grać , codziennie dawałem jej szansę i wczoraj miarka się przebrała , biegnę do budynku i zostało mi jakieś 500m , (pipi) jestem przed budynkiem :pinch: , chcę do niego wejść ale jakiś pachołek mi nie pozwala , (pipi) trzech gości do mnie pruję jak do tarczy i kończy się mój żywot przed wejściem. Zaczyna się nowa mapa , brak dźwięku to norma , pojawia się po minucie , wyciągam igłę , namierzam , (pipi) zwiecha konsoli i tylko wyłączenie z prądu pomaga , i tak z 4 razy podczas 2 godzinnej sesji , więcej czekam w lobby niż gram , jak można wydać takiego bubla , mam nadzieje że na ps4 nie ma takich kwiatków , bo ps4 kupiłbym tylko dla BF , nic ciekawego na razie nie ma. No nic trzeba powrócić do BF3.

Odnośnik do komentarza

1. biegnę do budynku i zostało mi jakieś 500m , (pipi) jestem przed budynkiem :pinch: ,

2. chcę do niego wejść ale jakiś pachołek mi nie pozwala ,

3.(pipi) trzech gości do mnie pruję jak do tarczy i kończy się mój żywot przed wejściem.

4.Zaczyna się nowa mapa , brak dźwięku to norma , pojawia się po minucie ,

5. wyciągam igłę , namierzam , (pipi) zwiecha konsoli i tylko wyłączenie z prądu pomaga , i tak z 4 razy podczas 2 godzinnej sesji ,

 

 

1. Miałeś laggi 

2. To samo jest na PS4 gdzie głupi karton to głaz o wadzę 10 t

3. Nie wiem o co ci chodzi

4.Na PS4 też tak jest, choć miało to być naprawione już dawno

5. Grałem długo na PS3 i żadnych zwiech nie miałem, a znowu inny znajomy miał codziennie po 6 zwich że aż dysk twardy padł. 

Odnośnik do komentarza

 

4.Zaczyna się nowa mapa , brak dźwięku to norma , pojawia się po minucie ,

4.Na PS4 też tak jest, choć miało to być naprawione już dawno

ja w sumie nie mam juz tego od niepamietnych czasow. Ogolnie jak sie zastanowic, to wlasciwie nie mam obecnie zadnych technicznych problemow z ta gra na ps4. Jedyne co, to lagi, ale jak sie trafia serwer na jakims za(pipi)u, to normalka.

Odnośnik do komentarza

Czołem :) Słuchajcie mam dostęp do tableta i z tęsknoty na sieciowymi zmaganiami chciałem sprawdzić "Tryb dowódcy" coby poczuć chodź namiastkę... Nie poszło gładko - niestety. Pobrałem, zainstalowałem itd. Chce odpalić coś randomowego to mam "szukanie serwera" (tak jakby się w tym czasie w ogole nic nie działo) albo wchodzę żeby samodzielnie poszukać, to próbując dołączyć jakiś błąd mi wyskakuje... W sieci nic nie mogę znaleźć, a wiem ze wy coś tam graliście. 

Odnośnik do komentarza

Czołem :) Słuchajcie mam dostęp do tableta i z tęsknoty na sieciowymi zmaganiami chciałem sprawdzić "Tryb dowódcy" coby poczuć chodź namiastkę... Nie poszło gładko - niestety. Pobrałem, zainstalowałem itd. Chce odpalić coś randomowego to mam "szukanie serwera" (tak jakby się w tym czasie w ogole nic nie działo) albo wchodzę żeby samodzielnie poszukać, to próbując dołączyć jakiś błąd mi wyskakuje... W sieci nic nie mogę znaleźć, a wiem ze wy coś tam graliście. 

 

Mi tam działa. Sprawdź, czy router ci portów nie blokuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...