Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Patrick Bach zasugerował że Battlefield 5 może nie wyjść w 2015 r. i oraz powiedział że bardziej zdrowe dla danej serii gier jest wydawanie takich dodatków jak Vietnam w BC2 niż co roku wydawać nową grę. 

Szczerze to robiło mi się smutno że mogę nie zobaczyć w 2015 r. pełnowartościowego nowego BF ;(.

Odnośnik do komentarza

raz mówicie żeby się nie śpieszyli z nowym bfem, a teraz jednak smuteczek że jednak nie wyjdzie za rok? zdecydujcie się w końcu

 

TU nie chodzi o to. Ja nie chcę BF co rok !!! ale liczyłem że piątkę dostaniemy w 2015 r. i cykl będzie jak bóg przykazał dwuletni. 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jasne, nie chciałem Was urazić ;) A co do cyklu dwuletniego to niech się niepotrzebnie nie śpieszą. Trochę za wcześnie wydali wszystkie zestawy map bo faktycznie w 2015 mogą zacząć się nudzić, ale zobaczymy, może zaskoczą nas np odgrzewanymi mapami z BFBC2 w ramach przeprosin z początkowe problemy...

Odnośnik do komentarza

Szczerze to ja nie pogniewalbym sie na brak kolejnego BF'a w 2015. DICE ma teraz kupe do roboty, bo maja sie do porzadku zabrac za Battlefronta i Mirror's Edge!

 

Poza tym ja tam wlasnie zaczalem z BF4. Jak dokupie mapy to mam mnostwo grania przed soba zanim mi sie wszystko znudzi, a do tego czasu w 2015 Hardline napewno stanieje na tyle, ze jako odskocznie bedzie mozna sobie go sprawic.

 

No i DICE udowodnilo, ze 2 lata dewelopingu to dla nich za malo, zeby do kupy przygotowac Battlefielda na premiere. Niech sie nie spiesza i zrobia to od poczatku do konca na poziomie jaki sie od nich oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

raz mówicie żeby się nie śpieszyli z nowym bfem, a teraz jednak smuteczek że jednak nie wyjdzie za rok? zdecydujcie się w końcu

 

TU nie chodzi o to. Ja nie chcę BF co rok !!! ale liczyłem że piątkę dostaniemy w 2015 r. i cykl będzie jak bóg przykazał dwuletni. 

 

Zielu bedzie cykl 2 letni tylko teraz robia reset cyklu.

2014 - Hardline

2015 - BF od Dice LA(jakis czas temu byly plotki,ze dostana bc3)

2016 - BF 5

2017 - Hardline 2

Wez pod uwage,ze w 2015 masz od Dice battlefront wiec 2 fpsow od Dice w jednym roku nie wydadza. Chociaz obawiam sie,ze battlefront to bedzie skorka na bf w swiecie star wars.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...