Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

tak. To wygladzanie jest dla osob z slabym laczem/pingiem. 50% tez jest do przyjecia ale 0% to jakas masakra jest.

No wlasnie, jak wczoraj ustawilem sobie wygladzanie na 0%, jak zasugerowla kolega powyzej, to mysalem ze pad'em rzuce. Przegralem tak cala runde wczoraj na Golmudzie. Reakcje na przyciski zdecydowanie wolniejsze, dosc czesto przegrywalem stracia 1vs1. Masakra! Wrocilem na 100%, i sie polepszylo.

Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, ze zmniejszyli trochę tego aimbota? Gram na obliteration 32 osoby i ludzie nie potrafią w plecy zabijać.... Trochę narzekania na innych forach tez jest bo strzały nie wchodzą: D Może te serwery lepiej działają..

 

Nie, a nawet jakby wzmocnili bo wczoraj tak mi celownik ściągało gdzie nie chciałem, że przez chwilę pomyślałem o wyłączeniu tego szajsu :P

Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, ze zmniejszyli trochę tego aimbota? Gram na obliteration 32 osoby i ludzie nie potrafią w plecy zabijać.... Trochę narzekania na innych forach tez jest bo strzały nie wchodzą: D Może te serwery lepiej działają..

 

A ja powiem że chyba coś grzebali przy tym bo na bliskie odległości już tak nie przyciąga, za to z daleka jest normalnie. Taka sama sytuacja była w BF3 że po jakimś czasie też wprowadzili zmiany.

Odnośnik do komentarza

Aim assist, jak byl przegiety, tak nadal jest. Na poligonie mozna to przetestowac.

 

Co sie stanie jak na przyklad jak wylacze calkowicie opcje  HFU (high frequency update). To serwer gdzie jest ustawione 30 hz, aktualizuje mnie z taka czestotliwoscia? Czy jestem aktualizowany 10 Hz? Jesli tak jest, to mam spora przewage nad tymi, ktorzy maja usatwione na max'a. Ja jestem troche w innym miejscu, a moj pzreciwnika dokladnie tam, gdzie go widze. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Aim assist, jak byl przegiety, tak nadal jest. Na poligonie mozna to przetestowac.

 

Co sie stanie jak na przyklad jak wylacze calkowicie opcje  HFU (high frequency update). To serwer gdzie jest ustawione 30 hz, aktualizuje mnie z taka czestotliwoscia? Czy jestem aktualizowany 10 Hz? Jesli tak jest, to mam spora przewage nad tymi, ktorzy maja usatwione na max'a. Ja jestem troche w innym miejscu, a moj pzreciwnika dokladnie tam, gdzie go widze. :)

 

Wręcz odwrotnie. Klient zawsze wysyła paczki na serwer z częstotliwością 30Hz. Ustawienie HFU dotyczy wyłącznie odbioru danych z serwera. Jak wyłączysz HFU będziesz w gorszej sytuacji, bo przeciwnik który ma HFU włączone będzie znał Twoją pozycję 30 razy na sekundę, a Ty jego pozycję tylko 10 razy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...