Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam coś koło 80-go levelu ale do tej pory niewiem co daje ten pasek nad drużyną, jak go napełniać? 

Czy spotowanie kogoś pokazuje moje obecne miejsce na minimapie, często jest tak że spotuje latadło lub jakiś pojazd a po chwili bang i mnie niema bez różnicy czy jestem "schowany" czy nie ?

Odnośnik do komentarza

Hehe dobry jesteś :) Ten pasek to "field upgrades" czyli zestawy perków. Masz do wyboru 4 dla każdej klasy. 2 się powtarzają, a 2 pozostałe są unikatowe dla danej klasy. W BF3 jak wybrałeś ulepszenie to działało ono od razu. Tutaj musisz sobie na to zapracować drużynowymi akcjami. Pasek rośnie jak dajesz ammo, apteczki, spotujesz, wykonujesz rozkazy itd. Pasek podzielony jest na 4 części bo zdobywasz ulepszenia z danego zestawu po kolei. Dokładny opis co zawiera który zestaw znajdziesz na BLogu albo w grze. Powodzenia :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Hehe dobry jesteś :) Ten pasek to "field upgrades" czyli zestawy perków. Masz do wyboru 4 dla każdej klasy. 2 się powtarzają, a 2 pozostałe są unikatowe dla danej klasy. W BF3 jak wybrałeś ulepszenie to działało ono od razu. Tutaj musisz sobie na to zapracować drużynowymi akcjami. Pasek rośnie jak dajesz ammo, apteczki, spotujesz, wykonujesz rozkazy itd. Pasek podzielony jest na 4 części bo zdobywasz ulepszenia z danego zestawu po kolei. Dokładny opis co zawiera który zestaw znajdziesz na BLogu albo w grze. Powodzenia :)

w duzym skrocie jezeli twoj squad leader jest tepy i nie wydaje rozkazow szanse na zapelnienie paska sa male. No chyba,ze wszyscy jestescie medykami i sie podnosicie.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest szansa żeby ustawic tak prawa galke żeby po wciśnięciu nie bylo przypisanej żadnej akcji. Jak na moje łapy zawsze w waznym momencie wcisnę ta gałe i wchodzi mi albo kosa albo pozycja lezaca. Wq

... mnie to strasznie. Jest jakis motyw na to? Bo jestem w stanie zrobic wylacznik na obwód który odpowiada za ten mikrostyk.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

2x XP dla wszystkich w ten weekend.

 

To get Battlefest started, we’re giving everyone a weekend of double XP from July 12-13, so if you need to level up your game, now is a good time to start or get back into the game.  The 12th also marks the first day of our daily contest (called Battleshots), where we’re asking you to send us a screenshot in Battlefield 4 based on a different theme requirement.  Each daily winning entry will receive an AMD graphics card, $50 gift card to the DICE Store, and a Battlefield 4 Premium membership on their platform of choice.  We’re excited to see what you send in and will be altering the screenshot theme request daily until August 13 for more chances to win.  Official announcement to come; official rules can be found here.

 
Beyond the daily Battleshots contest, check out these other initiatives we’ll be doing during Battlefest.
 
- Free Camo Unlocks
Each week we will be releasing a free camo in-game for all players.  This will give you more ways to standout on the battlefield.
 
- Double XP
As noted above, we’re kicking Battlefest off with a double XP weekend and we’re definitely going to end with one too for all players to reap the benefits.
 
- Community Missions
Each week we will be hosting a global community challenge to reach a specific goal in-game.  If you reach the goal, everyone who logs in will receive a free gold Battlepack the following week.  The first mission starts on July 15, 2014, where you will have to collectively reach 15 million revives across all platforms, with the mission ending on the eve of July 20, 2014.
 
- Stunt Video Competition
This a month long contest where we are asking you to send us your best stunt video that can only be done in Battlefield 4. Once we receive the submissions, the DICE team will pick the top 12 and then you, the fans, will vote on the top three winners to win a massive prize.  Official announcement to come; official rules can be found here.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/bf4-battlefest/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...