Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Tez was ciagnie za koszulke oraz spada framerate? No mam nadzieje, ze nie bedzie to samo co z Naval Strike. 

 

Pierwsze wrazenie grajac Market Pearl- gdzie ja k*7&a jestem co to za labirynt! Natomiast Ogrod Lupini, to istny festiwal snajperow. Wiecej, niz polowa zgonow, to przez tych choojkow z luneta.  :angry:  Propaganda rzadz, w kazdym trybie jest genialna.  :drinks:

Odnośnik do komentarza

chwile dzis postrzelalem po chyba 5 tyg. przerwy i powiem tyle:

- te mapki calkiem spoko, zdecydowanie najlepsza jest ta z rozbitym statkiem na srodku. Non stop sie tam intensywne walki close quarters rozgrywaja. Jak ktos lubil CQ w BF3 to bedzie (bardzo) zadowolony

- poteznie zmniejszyli aim assista faktycznie, roznica jest naprawde bardzo duza

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie sie nie nagralo, ale mialem runde gdzie 6 razy pod rzad zasadzono mi headshot'a, przez level'e oscylujace w granicach 20-40 (sredni i duzy dystans). W tej materii nic sie nie zmienilo, Tommi. Aim assist pozostal nie zmieniony! Dice poprawilo nectode- trza teraz wiecej kulek wpakowac, a gracze na hurra stwierdzili, ze zredukiwali aim assist. Poza tym defaultowe ustawienia zoom assist (100%) sa wyzsze, niz te ktore byly przed patch'em. Przecietny gracz tego nie ogarnia, celownik mu sie "majta", chybi cel z dystansu, i wydaje mu sie ze juz nie ma tego "wspomagania". Niestety, ten syf jest non stop! Poza tym w info o patchu, nie ma nigdzie wzmianki o aim assist... Czy grajac przeciwko Wam (1410), kiedy was zabijam, nie pojawia sie notorycznie karta z headshot'em,? Na pewno tak. Mam nadzieje, ze kolejny "upadte" cos w tej materii zmieni. 

 

Ps. Odblokowalem,tego Desert Eagle. Fajny "feeling",jakbys trzymal  w dloni kanonierke- 3 rundy na serwerze Only Pistol z Unica, i ta spluwa jest wasza. :)

Odnośnik do komentarza

Propaganda najlepsza. Pearl Market też spoko, choć można się pogubić. Lumpin czy jakoś tak też ujdzie, ale te kampienie w wagonach to trochę przegięcie. Zatopiony Smok niestety najgorszy, wygląda jak urywek O Brzasku z zatopionym budynkiem po środku. A ja O Brzasku wprost nienawidzę, także zupełnie mi nie podpasowała ta mapka. Może z czasem się do niej przekonam.

 

Co do broni to na razie mam tylko Bulldoga, ma powera, ale o ile jestem w stanie zrozumieć mały magazynek, tak ogólna ilość amunicji jest dla mnie za mała. Za szybko się kończy :(

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym wieczorku dodatek jak najbardziej na plus, choć podbój graliśmy tylko na serwerze z 44 graczami, trafiło nam się kilka intensywnych półgodzinnych rund. Jak na razie ulubione mapy to Propaganda i Targ Pereł. Nowy tryb zapowiada się na odpowiednik Dominacji z Close Quarters, punkty lecą jak szalone, 150-200 za flagę, choć runda niepotrzebnie trwa tylko 10 minut, na prywatnych na pewno to wydłużą. Nie podoba mi sie tylko mapa ze śluzą, gdzie nie da się rozwalić budynków nad nią, przez co jest to idealne miejsce dla kamperów.

 

Info dla tych co nie mają Premium i zastanawiają się czy kupić, jeśli wolicie grać jako piechota, brać bez zastanawiania.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, pojazdów tam jak na lekarstwo przez co jest to fajnie wyważone i gra się miodzio, mnie trochę boli że z każdym dodatkiem mamy coraz mnie zniszczeć choć z drugiej strony na Targ Pereł jakby każdy walił z RPG w ściny by zawaliły się na przeciwnika to bym się w urwił  bo są tam strasznie ciasne uliczki.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre są te nowe mapy. Podobnie jak Pryxowi (i pewnie większości) najbardziej podoba mi się Market i Propaganda. Ta druga przypomina mi polskie osiedla (przegubowe Ikarusy rządzą). Lumphini Garden też nieźle wygląda, dobrze że nie wcisnęli tam łodzi bojowych :) Mapa z tamą zdecydowanie najsłabsza. Zwłaszcza teraz, kiedy każdy chce zaliczyć zadanie bo robi się tam straszny kibel. Oj wpadałyby multi kille gdyby dało się tą wieże C4 powalić.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Mapki zacne i  stwierdzam ze to jest najlepszy dodatek jaki sie pojawił .Niestety ,wkórwia mnie ten cały kod jest taki randomowy ,raz możesz w jednej rundzie być hi-manem ,przybyszem z matpalnety ,by pozniej w jakis rundach być zwykłą ścierką do podłogi ,nic nie wchodzi :confused:.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...