Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

To moze przeczytaj jeszcze raz moj post. Zarzucam Sony fakt,ze jezeli 4theplayers to czemu pozwalaja odpierdalac wydawca takie rzeczy?I tu juz nie tylko chodzi mi o samego bf. Problemy z online w fifa sa od lat i dalej nic z tym nie robia. Sony ma proces certyfikacyjny gier i patchy jakim cudem takie patche/gry przechodza?

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Są takie gry na świecie które mimo swoich wad sprawiają przyjemność .Jedni wywalą od razu,  drudzy będą grać mimo wad i będą narzekać, kolejnym następnym  nie będzie przeszkadzało nic .Ja jestem raczej w tej grupie co im wszystko przeszkadza i uważam, że jednak za mało rzeczy w tym natłoku Battlefieldowym  doprowadzone jest do końca prawidłowo .3 dodatki to max i jest wtedy czas na dopracowywanie.Patchy było tyle,ze głowa boli, a nie jest idealnie i zawsze kolejny patch coś powykręca.Ta sytuacja nie jest nowa i odkąd zacząłem grać w ta serię jest zawsze tak samo . :teehee:

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

 

To moze przeczytaj jeszcze raz moj post. Zarzucam Sony fakt,ze jezeli 4theplayers to czemu pozwalaja odpierdalac wydawca takie rzeczy?I tu juz nie tylko chodzi mi o samego bf. Problemy z online w fifa sa od lat i dalej nic z tym nie robia. Sony ma proces certyfikacyjny gier i patchy jakim cudem takie patche/gry przechodza?

 

 

Ty chyba nie wiesz w jakich my czasach żyjemy. Co kogo obchodzi jakość. Liczy się kasa.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

JA to wiem. Ale jest to zalosne,ze firma ktora pompuje +100mil na kampanie ktora mowi ludzia ze Sony jest dla graczy a robi dokladnie na odwrot. W sumie bardziej,zalosne jest to ze tylu ludzi dalo sie na to zlapac. Dobra moze zakonczmy ten offtop albo przeniesmy ta dyskusje do http://www.psxextreme.info/topic/100980-battlefield-polska-lu%C5%BAne-gadki-o-wsp%C3%B3lnych-meczach-prywatnych-serwerach-czy-te%C5%BC-nt-nieoficjalnego-serwera-psx-extreme-bf3-bf4/page-306

Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę w nowy dodatek i jest pysznie. Szczególnie Propaganda na Sprzężeniu. Niezła młócka. Jedną rzecz zauważyłem: cholernie ciężko mi teraz kogoś ubić. Nie grałem ostatnimi czasy za dużo i pewnie wyszedłem z wprawy ale napewno jest ciężej. Giwera lata mi na wszystkie strony, nie potrafię utrzymać celu w celowniku, w pojedynkach 1v1 zawsze trup i same hedszoty łapię i wolny jestem okrutnie. Mam wrażenie, że przeciwnik reaguje o 0,5~1 s szybcij niż ja.

Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę w nowy dodatek i jest pysznie. Szczególnie Propaganda na Sprzężeniu. Niezła młócka. Jedną rzecz zauważyłem: cholernie ciężko mi teraz kogoś ubić. Nie grałem ostatnimi czasy za dużo i pewnie wyszedłem z wprawy ale napewno jest ciężej. Giwera lata mi na wszystkie strony, nie potrafię utrzymać celu w celowniku, w pojedynkach 1v1 zawsze trup i same hedszoty łapię i wolny jestem okrutnie. Mam wrażenie, że przeciwnik reaguje o 0,5~1 s szybcij niż ja.

 

Urlopowicz grasz dziś w nocy?

Odnośnik do komentarza

Panowie polecam wypróbować multi w TLUS JEST MOC !!! grałem wczoraj z Danielskim i naprawdę nie było (pipi)enia o (pipi)e marynie ale na bieżąco komunikacja o położeniu przeciwnika i współpraca na najwyższym poziomie bo to multi tego wymaga. Naprawdę polecam 

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tutaj się nie zgodzę i proponowałbym przesunąć do czasu, aż naprawią hitbox obiektów, który mocno mnie wnerwia w multi.

 

edyta. Ogólnie technicznie ta gra to totalne partactwo. Żeby przy tak moooocno średniej grafie (oświetlenie oki, ale reszta to kaszana z poprzedniej generacji) były problemy z doczytywaniem obiektów/ tekstur podczas rozgrywki? No ok, to nie jest najważniejsze, ale dźwięk też lubi odstawiać cyrki nie z tej ziemi. Wspomniany hitbox (prawdopodobnie z powodu tego levolution), to są kurde podstawy, żeby w ogóle móc mówić o dobrym multi... No i jeszcze te miliardy ikonek, przez które na takich mapkach jak ta zimowa człowiek nie wie do kogo strzela. To nie jest multi typu Halo czy Destiny, kuźwa, nawet CoD, gdzie po jakimś czasie wiesz co i jak, bo tutaj co chwilę człowiek łapie się za głowę, jak to kurdę było w ogóle możliwe i to w 2014! I tak będę cisnął, bo latanie helikopterkiem jest miodne pomimo tego, że przy ogarniętych rywalach nawet nie mam jak wylecieć z bazy... No właśnie, im masz bardziej oblatanych z tytułem przeciwników tym większe prawdopodobieństwo, że będą wykorzystywać zepsute mechanizmy rozgrywki, odbierając człowiekowi ochotę na cokolwiek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...