Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie naszło ostatnio na Sprzężenie i ostro cisnę. Ostra rozpierducha, szybka akcja, piechociaże mogą wykazać się umiejętnościami. Dziwne, że ekipa 1410 omija ten tryb.

A teraz trochę prywaty. Chciałem z tego miejsca podziękować Dudkowi i Neonowi za zbiorowy gwałt, ktòrego dopuścili się na mojej osobie ostatnio wsadzając mi kose za kosą.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie z innego działu, może ktoś zna "uniwersalne" rozwiązanie problemu. XO.

 

Jak się włącza BF4? Ojcu chciałem pokazać. Niby działa singiel po przejściu w tryb offline, ale normalnie gra zawiesza się na ekranie z padającym deszczem. Żadne resety nie pomagają. No przecież nie będę jeszcze raz 40 GB ściągał. A może będę?

Odnośnik do komentarza

 

 

Hardline to dodatek, który jeszcze 5 lat temu kosztowałby 59 zł. Co do następnego BeeFa w 2016 to już się boję premiery i main theme :/

Moze zrobia niespodzianke i bedzie cos w stylu 2 wojny swiatowej albo wietnamu :D

Dobry zart ;) Wietnam/WW2 sie nie sprzeda.

 

Ja mam nadzieje na bc3. Nawet moze Dice LA robic bo w sumie to dzieki nim bf4 zostal naprawiomy(moze nie w 100% ale dziala duzo lepiej) To oni storzyli CTE i przynajmniej na chwile obecna sluchaja fanow bf.

Odnośnik do komentarza

EA wczoraj nie powiedziala,ze bf w 2016 to bf5. Ale pewnie tak. Jezeli bedzie to bf5,to bedzie to kontynuacja bf4 czyli +2020 rok.

Starsze klimaty beda w black ops 3 ale i tak bedzie to 50/50 troche starych klimatow i troche przyszlosci. A multi na bank bedzie oparty na przyszlosci. Grupa docelowa fps to 15-25 lat i wiekszosc w tym przedziale chce przyszlosci.

Longstar mozesz zapomniec,ze duzy wydawca zrobi gre w klimatach WW 1/2 czy wietnamu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hardline to dodatek, który jeszcze 5 lat temu kosztowałby 59 zł. Co do następnego BeeFa w 2016 to już się boję premiery i main theme :/

Moze zrobia niespodzianke i bedzie cos w stylu 2 wojny swiatowej albo wietnamu :D

Dobry zart ;) Wietnam/WW2 sie nie sprzeda.

 

Ja mam nadzieje na bc3. Nawet moze Dice LA robic bo w sumie to dzieki nim bf4 zostal naprawiomy(moze nie w 100% ale dziala duzo lepiej) To oni storzyli CTE i przynajmniej na chwile obecna sluchaja fanow bf.

 

 

Te studio zostalo stworzone, tylko i wylacznie po to, aby naprawiac Bf'a? Maja jakies inne projekty? Czy oni zapoczatkuje trend, w ktorym kazde duze, liczace sie  studio bedzie mialo oddzielny "warsztat naprawczy"? Co sie k*"a probilo.  :bad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...