Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy nowe dlc? 

nie wiadomo.

 

Kiedy jakieś info odnośnie nowego DLC?

Rowniez nie wiadomo.

 

[troll mode on]

17 marca wychodzi :D

[troll mode off]

 

Tommi,6 dzien bolu glowy wiec latwo sie irytuje ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Darmowy dlc(SA) na xbox one jezeli jest sie posiadaczem EA Access

 

EA Access is rewarding its subscribers with more than just early access Battlefield: Hardline this March. The publisher has announced that it’s now going

to offer members Battlefield 4′s throwback

expansion, Second Assault, at no extra cost,

starting this Thursday, January 29th through

February 28th. The multiplayer expansion tosses

you back into the fray of Battlefield 3′s four most popular maps – Operation Metro, Operation

Firestorm, Gulf of Oman, and Caspian Border.

The best part about it? Once you download the

expansion, you can keep it forever.

mp1st.com/2015/01/28/grab-battlefield-4s-second-assault-dlc-no-extra-cost-youre-ea-access-member/?utm_content=featured
Odnośnik do komentarza

na ps4 mozesz wszystko robic, a bedzie sie pobieralo w tle. Status/postep mozesz w dowolnej chwili sprawdzic w Powiadomienia -> Pobrane

 

Czyli jednak WSZYSTKIEGO robić nie można skoro trzeba pauze i start naciskać by się ściągało, hę?

 

A co do 1,5 h mojego obcowania z tym buildem hardlinea to opiszę o tym dodatku za 69'99 jak wytrzeźwieje... 

Odnośnik do komentarza

Jedyna opcja to wrzucac save co misje na pendrive. Tylko zrob sobie foldery misja 1,2,3 itd i tam wrzucaj save

Ja mam znowu inny problem. Gram już na najniższym poziomie trudności i kiedy jestem na misji w której atakowany jest mój lotniskowiec nie odnawia mi się energia. Mam malutki koniec paska i każde wyjście z za osłony (a czasami nawet nie) kończy się postrzałem i zgonem. Gram już drugi raz ten poziom od początku i jest to samo. A save też mi kiedyś zniknął. Masakra ale chyba singla nie zaliczę mimo że grę mam grubo ponad rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...