Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Warto jeszcze inwestować w BF4? Na PS3 trochę pograłem i było całkiem w porządku, ale stara generacja konsol już nie wyrabiała i sprzedałem. Teraz przesiadłem się na Xbox One i chętnie bym w Battlefielda pograł, ale niedługo wychodzi Battlefront, nowy CoD i Halo 5 więc i liczba graczy może się jeszcze zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza

Na xbox one nie musisz inwestowac w bf4. Lepiej wykup EA Access tam masz bf4 i wiele innych gier ;)

 

Lista gier

 

1 Battlefield 4

2 Madden NFL 25
3 FIFA 14
4 Peggle 2
5 Need for Speed Rivals
6 Plants vs. Zombies: Garden Warfare ]
7 EA Sports UFC
8 NBA Live 15
9 Madden NFL 
10 NHL 15
11 FIFA 15
12 Titanfall March 
13 Dragon Age: Inquisition ]
14 Battlefield Hardline
 
Odnośnik do komentarza
 

No właśnie jak z tym BF4? Połatali to to? Da się normalnie pograć? Bo cały czas kusi z tego EAA, ale wstrzymuję się przez ten rozpi*rdol po premierze. 

 

Polatali i nie polatali jak to Dice. Shotguny sa OP zabijaja z 100 metrow bez problemu. Dalej potrafisz zginac przez sciane. Jak lubisz latac helka to masz prze(pipi)ane na wiekoszsci map bo masz AA i igly/stingery. Jak dla mnie jedyne mapy gdzie mozna polatac to shanghai i floodzone. Reszte pojazdow nie komentuje bo odkad dodali do czolgow/lav active protection(takie (pipi) ktore chroni cie przed 1 strzalem) to tymi pojazdami sie nie bawie. Ale ogolnie jest ok,napewno lepiej niz na premierze.

 

 

Rzecz w tym, że z gier EA Access interesuje mnie tylko NHL. A że NHL 16 mam na płycie, to wisz, rozumisz...

 

Ale raczej bedzie taniej wykupic EA Access na miesiac,pograc i zobaczyc czy po wyjsciu Halo,CoD i battlefront masz ochote dale grac w bf4 niz kupic plyte za powiedzmy +/- 100zl.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

 

No właśnie jak z tym BF4? Połatali to to? Da się normalnie pograć? Bo cały czas kusi z tego EAA, ale wstrzymuję się przez ten rozpi*rdol po premierze. 

 

Polatali i nie polatali jak to Dice. Shotguny sa OP zabijaja z 100 metrow bez problemu. Dalej potrafisz zginac przez sciane. Jak lubisz latac helka to masz prze(pipi)ane na wiekoszsci map bo masz AA i igly/stingery. Jak dla mnie jedyne mapy gdzie mozna polatac to shanghai i floodzone. Reszte pojazdow nie komentuje bo odkad dodali do czolgow/lav active protection(takie (pipi) ktore chroni cie przed 1 strzalem) to tymi pojazdami sie nie bawie. Ale ogolnie jest ok,napewno lepiej niz na premierze.

 

 

Rzecz w tym, że z gier EA Access interesuje mnie tylko NHL. A że NHL 16 mam na płycie, to wisz, rozumisz...

 

Ale raczej bedzie taniej wykupic EA Access na miesiac,pograc i zobaczyc czy po wyjsciu Halo,CoD i battlefront masz ochote dale grac w bf4 niz kupic plyte za powiedzmy +/- 100zl.

 

 

Ale z tematu zbaczamy - są ludzie, można jeszcze pograć? 

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem z EAA, zagrałem dwa meczyki i podziękowałem. 

To nie dla mnie. Masa camperów, strzały z shotguna zabijają ze 100 metrów ( :rotfl:), pełen chaos.

Za bardzo się wk*rwiam. :(

 

#TeamBC2

 

Ja ostatnio grałem i nic takiego nie uświadczyłem. Jak byś miał ochotę postrzelać to daj znać.

Odnośnik do komentarza

 

Ściągnąłem z EAA, zagrałem dwa meczyki i podziękowałem. 

To nie dla mnie. Masa camperów, strzały z shotguna zabijają ze 100 metrów ( :rotfl:), pełen chaos.

Za bardzo się wk*rwiam. :(

 

#TeamBC2

 

Ja ostatnio grałem i nic takiego nie uświadczyłem. Jak byś miał ochotę postrzelać to daj znać.

 

Masakra! O ile jestem w stanie zrozumieć złość odnośnie fatalnego wyważenia broni (shotguny) to całe to bidolenie o camperach rozwala mnie za każdym razem. Koleś ma wybrać klasę snajpera z bronią która potrafi mu celnie zdjąć przeciwnika z 500-600 metrów a później biegać z nożem abyś mógł go namierzyć i ubić. Snajper siedzi w krzakach i czeka na okazję (najczęściej). Poza tym jak miło znaleźć typa który zdjął mnie dwa razy z rzędu i wbić mu kosę (z okrzykiem- mam cię sk#@&%synie!!!)  jak leży na ziemi i stara się zrobić to po raz trzeci. Aż strach pomyśleć jak wyglądała by armia gdyby na rozkaz wymarszu z bazy co drugi żołnierz odpowiedział że nie idzie bo talibowie siedzą w górach i campią. Sam gram szturmowcem i mam dopiero starszego chorążego ale są kolesie co mają jakiś tam generałów. Czyli można. Nigdy tego nie pojmę. Nie gram bo campią. Inne błędy gry rozumiem (strzały przez ścianę) ale nie gram bo campią?!? Może jakieś wyścigi? W sumie tam chyba nie campią? 

Edytowane przez junioru2
Odnośnik do komentarza

W bf4 niema snajpera tylko jest zwiadowca a to 2 rozne rzeczy. A i tak w nastepnym patchu maja zabrac bonusowe pkt za headshot z duzej odleglosci wiec moze wkoncu sie skonczy kamperka.

No idąc tokiem rozumowania kolegi to chyba nawet nie zwiadowca tylko camper. Chodzi mi o to że ma karabin snajperski więc wali z daleka. Ma go nosić dla ozdoby? Po co ma być ten rodzaj broni? Po co lunety? Można mieć pretensję bo ktoś jeździ czołgiem i strzela z działa a mój szturmowiec nie ma nic co go rozwali (bo chyba szturmowiec czy tam medyk nie ma nic na czołgi?). Normalnie tacy tankerzy:) Co by nie mówić to BF posiada największy i najlepszy w miarę realistyczny online na konsolach ( w kategorii wojna).

Edytowane przez junioru2
Odnośnik do komentarza

Lunety jak i snajperki sa po to zeby dzieci CoD nie plakaly i tyle. Recon(zwiadowca) ma za zadanie przeprowadzic zwiad. Czyli w przypadku bf oznacza to rozstawienie czujki na fladze i zaznacznie przeciwnika ktory wbiega na flage z nie duzej odleglosci od flagi. Zamiast tego ludzie biora snajpera i kampia z bazy,zeby zabic 2 osoby :facepalmz: Na szczescie w nastepnym patchu maja wprowadzic zmiany do systemu pkt za headshot wiec juz ludzie tak chetnie nie beda kampic bo sie to nie bedzie oplacalo. A twoje porownanie medyk vs czolg jest idiotyczne. 

Odnośnik do komentarza

Moj kolega od czasow bc2 gra snajperem typu offensive. Biega normalnie z innymi i zabija robiac quickscopy. Sorry ale takie klasy jak snajper campiacy w krzakach w trybach jak chociazby podboj sa ch.uja warte, bo tam aby wygrac trzeba przejmowac punkty a nie siedziec jak piz.da w krzakach i liczyc ze ktos sie napatoczy.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dzieci CoD jacy wy ku@#a dorośli. Nie gram bo campią buuuu co mam począć? Pewnie że można się wkurzać ale tak jest od zawsze i ja jakoś nad tym nie bidole mimo że gram od paru lat ale to ciągłe campią dzieci CoDy i inne dorosłe i zawodowe zwroty są naprawdę bardzo dojrzałe. No w sumie rada jest prosta- grają campiące dzieci CoDy to Ty nie graj albo graj tylko z "dorosłymi". Dlaczego koszenie ludzi snajperką jest bee ale zawodowe koszenie ze śmigłowca jest ok? 

Odnośnik do komentarza

Bo ten w heli wytnie polowe druzyny z heli osloni swoja druzyne na fladze i zniszy pojazdy(w przypadku bojoweo heli),a ten ''pro'' z snajperka zabije 2 osoby w meczu z +700m i tyle zrobi. Nie wiem czlowieku jak mozesz tego nie rozumiec. Kampienie w bf pojawilo sie razem z bf3,w bc2 nie bylo tego problemu bo nie mogles lezec.

Odnośnik do komentarza

No to chyba dobrze że można leżeć?:) Wiem o co wam chodzi ale ja traktuję to na zasadzie że na polu walki nikt nie będzie robił jak ja chcę. Możesz grać z ekipą która ma ustalone jakieś tam zasady ale dla mnie bzdurą jest: no sniper, no c4 no igła no coś tam... Na polu walki zasad nie ma a ja zawsze lubię gry które jak najbardziej oddają rzeczywistość a BF na konsolach jest jedyny (PC ma ARME). No ale dobra bez spiny ja mam takie zdanie a Ty kolego inne. Spoko. Mam nadzieję że kiedyś zreanimuję Cię po tym jak zgarniesz od campera:)

Odnośnik do komentarza

Camperstwo zawsze było i będzie,ja dziś 9 razy pod rząd zginąłem od jednego typa bo się kręcił na swoim respie i stamtąd napierdzielał snajperką.Czy igła i ta wyrzutnia,która leży na mapach jest zbugowana?Bo wystrzeliwuję ale jeszcze nigdy do celu nie doleciało,stinger idzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...