Skocz do zawartości

Hannibal - Brian Fuller - NBC - 2013


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

brian fuller (autor znakomitego pushing daisies) szykuje telewizyjny serial o niesławnym psychiatrze/kanibalu. w rolę lectera wcieli się mads mikkelsen:

 

s_s_mads_mikkelsen_.jpg

 

grahama zaś zagra hugh dancy:

 

Hugh+Dancy+Martha+Marcy+May+Marlene+Portraits+beOhc3CEgJXl.jpg

 

pierwszy sezon (zamówiony w całości na podstawie poziomu prezentowanego przez scenariusz pilota), liczący 13 odcinków opowie o owocnej współpracy doktora z detektywem grahamem, w drugim graham ma odkryć prawdziwe oblicze lectera, czwarty zaś to wydarzenia z "czerwonego smoka". pilota wyreżyseruje david slade (hard candy, 30 days of night). premiera już na początku przyszłego roku. do produkcji serialu zostali zatrudnieni specjaliści od kulinariów i po każdym odcinku przepisy przygotowywane przez doktora mają być publikowane na oficjalnej stronie xD.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mnie się bardzo podobało, a do Mikkelsena trza się z 5 sekund przyzwyczaić a potem oczu od niego nie można oderwać, jest mega hipnotyczny.

Will Graham to następna kreacja na wysokim poziomie, aż czułem na swojej skórze te jego schizy. Gość się ledwo trzyma kupy i przy okazji jest geniuszem.

 

Zabieram się za 2gi odcinek.

Odnośnik do komentarza

Również mam mieszane odczucia. Estetyka i aktorstwo mi odpowiadają, słabostki zagadek są jakoś zepchnięte dyskretnie na daleki plan, tak jakby serial nieszczególnie się na nich skupiał, a jednak z drugiej strony ja nie wiem nawet o czym ten serial jest. Jakby na potwierdzenie tego stwierdzenia, w związku z ostatnimi zamachami i polityczną poprawnością czwarty epek nie zostanie wyemitowany, bo był zbyt brutalny i od razu polecą z piątym, rzekomo bez straty dla widza, bo i tak w tym epku wątku głównego miało nie być... Ke? Z tego całego Hannibala to tutaj chyba jest tylko tytuł. 

Odnośnik do komentarza

JA PIE.RDOLĘ TAKIEGO GÓ.WNA TO SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM. PIERWSZY ODCINEK -DOBRY, ZACHĘCA MIMO UPROSZCZEŃ DO DALSZEGO OGLADANIA. TEN TRZECI JAKI DZIŚ ZMĘCZYŁEM TO JUŻ KOMPROMITACJA, LECTER JAKAŚ PI.ZDA, JAKAS HAHA DZIENNIKARKA SIĘ WŁAMUJE I BRUŹDZI FBI A ONI JEJ NIE WYBIJAJĄ ZĘBÓW ALBO NIE PODRZUCAJĄ KOKAINY ŻEBY JĄ UPIER.DOLIĆ TYLKO PRZEGANIAJĄ JAK NATRĘTNEGO DZIECIAKA. PARODIA PSYCHOLOGII, PARODIA KRYMINALISTYKI, FARSA DLA GIMBUSÓW SERIO O JAKIMŚ EMPACIE CO MA SUPER MOCE I JEGO ZDANIE JEST WAŻNE DLA CZARNEGO SZEFA FBI AGENTA KTÓRY JEST JAK PAN OD WFU ZE SZKOŁY. TOTALNA PORAŻKA POLECAM PIERWSZY ODCINEK A POTEM CORAZ CH,UJOWSZE WKRĘTY, UPROSZCZENIA, ŻENUJĄCE KOMIKSOWE PIER,DOLENIE DLA DZIECI I TO TĘPYCH. GORSZEGO GÓ,WNA DAWNO NIE WIDZIAŁEM, KREW MUZYCZKA ŚWIROWANIE INTELIGENCJI DLA 16STEK ZAINTERESOWANYCH "PSYCHOLOGIO". WMIESZANIE W TO POSTACI TAK ZAJ,EBISTEJ JAK HANNIBAL LECTER TO PROFANACJA.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...