Jump to content

Hannibal - Brian Fuller - NBC - 2013


tk___tk

Recommended Posts

brian fuller (autor znakomitego pushing daisies) szykuje telewizyjny serial o niesławnym psychiatrze/kanibalu. w rolę lectera wcieli się mads mikkelsen:

 

s_s_mads_mikkelsen_.jpg

 

grahama zaś zagra hugh dancy:

 

Hugh+Dancy+Martha+Marcy+May+Marlene+Portraits+beOhc3CEgJXl.jpg

 

pierwszy sezon (zamówiony w całości na podstawie poziomu prezentowanego przez scenariusz pilota), liczący 13 odcinków opowie o owocnej współpracy doktora z detektywem grahamem, w drugim graham ma odkryć prawdziwe oblicze lectera, czwarty zaś to wydarzenia z "czerwonego smoka". pilota wyreżyseruje david slade (hard candy, 30 days of night). premiera już na początku przyszłego roku. do produkcji serialu zostali zatrudnieni specjaliści od kulinariów i po każdym odcinku przepisy przygotowywane przez doktora mają być publikowane na oficjalnej stronie xD.

Edited by tk___tk
Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Nie rozumiem po co znowu drążą temat Lectera. Wystarczyłoby samo mistrzowskie milczenie owiec. Hannibal i Czerwony Smok zdarły z tej postaci całą jej tajemniczość. Wątpię żeby serial coś zmienił na lepsze. Chociaż obsada zachęca. Pewnie obejrzę, ale bez podjarki.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Wsumie to średni, oby nie było cancela po pierwszym sezonie tak jak bardzo dobre AWAKE, widać że serial będzie się opierał o formułę "jest zbrodnia Hannibal pomaga ją  rozkminiać popełniając przy tym swoje własne obiado-zabójstwa , w ostatnim epizodzie wpadają na jego trop o bach koniec"

Link to comment

Mnie się bardzo podobało, a do Mikkelsena trza się z 5 sekund przyzwyczaić a potem oczu od niego nie można oderwać, jest mega hipnotyczny.

Will Graham to następna kreacja na wysokim poziomie, aż czułem na swojej skórze te jego schizy. Gość się ledwo trzyma kupy i przy okazji jest geniuszem.

 

Zabieram się za 2gi odcinek.

Link to comment

Również mam mieszane odczucia. Estetyka i aktorstwo mi odpowiadają, słabostki zagadek są jakoś zepchnięte dyskretnie na daleki plan, tak jakby serial nieszczególnie się na nich skupiał, a jednak z drugiej strony ja nie wiem nawet o czym ten serial jest. Jakby na potwierdzenie tego stwierdzenia, w związku z ostatnimi zamachami i polityczną poprawnością czwarty epek nie zostanie wyemitowany, bo był zbyt brutalny i od razu polecą z piątym, rzekomo bez straty dla widza, bo i tak w tym epku wątku głównego miało nie być... Ke? Z tego całego Hannibala to tutaj chyba jest tylko tytuł. 

Link to comment

JA PIE.RDOLĘ TAKIEGO GÓ.WNA TO SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM. PIERWSZY ODCINEK -DOBRY, ZACHĘCA MIMO UPROSZCZEŃ DO DALSZEGO OGLADANIA. TEN TRZECI JAKI DZIŚ ZMĘCZYŁEM TO JUŻ KOMPROMITACJA, LECTER JAKAŚ PI.ZDA, JAKAS HAHA DZIENNIKARKA SIĘ WŁAMUJE I BRUŹDZI FBI A ONI JEJ NIE WYBIJAJĄ ZĘBÓW ALBO NIE PODRZUCAJĄ KOKAINY ŻEBY JĄ UPIER.DOLIĆ TYLKO PRZEGANIAJĄ JAK NATRĘTNEGO DZIECIAKA. PARODIA PSYCHOLOGII, PARODIA KRYMINALISTYKI, FARSA DLA GIMBUSÓW SERIO O JAKIMŚ EMPACIE CO MA SUPER MOCE I JEGO ZDANIE JEST WAŻNE DLA CZARNEGO SZEFA FBI AGENTA KTÓRY JEST JAK PAN OD WFU ZE SZKOŁY. TOTALNA PORAŻKA POLECAM PIERWSZY ODCINEK A POTEM CORAZ CH,UJOWSZE WKRĘTY, UPROSZCZENIA, ŻENUJĄCE KOMIKSOWE PIER,DOLENIE DLA DZIECI I TO TĘPYCH. GORSZEGO GÓ,WNA DAWNO NIE WIDZIAŁEM, KREW MUZYCZKA ŚWIROWANIE INTELIGENCJI DLA 16STEK ZAINTERESOWANYCH "PSYCHOLOGIO". WMIESZANIE W TO POSTACI TAK ZAJ,EBISTEJ JAK HANNIBAL LECTER TO PROFANACJA.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.