Skocz do zawartości

Hannibal - Brian Fuller - NBC - 2013


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Okej, pierwsze 6 odcinków pomimo przepięknej realizacji były momentami mocno rozciągnięte i nudnawe.

Ale od akcji na farmie Vergera i dalej jest dużo lepiej.

Wątek i przedstawienie Red Dragona ZAJEBISTE po prostu.

Mogli se darować te fleszbeki z Abigail, co pokazują wydarzenia z poprzednich sezonów, bo są zupełnie niepotrzebne.

 

Poza tym GOTY.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No był ciężki i dlatego na szczęście postanowili go zdjać. Fuller ćpał coś dziwnego kręcąc 3 sezon i wyraźnie lubił się masturbować patrząc jak chodzą sobie ślimaki przez cały odcinek, raz w tył, raz w bok, raz w sepi, raz w zwolnionym tempie i w sepi. Tylko końcówka dała radę.

Odnośnik do komentarza

Smutna prawda jest taka, że większość fanów tego serialu to kobiety, które za wszelką cenę upatrują cudowną parę w Willu i Hannibalu :P.

 

Nie przesadzę, jeśli powiem, że uwielbiam ten serial, ale 3 sezon jest bardzo... specyficzny - po prostu miejscami przekombinowany, szczególnie w pierwszej połowie. Kiedy pojawia się Smok jest już znacznie, znacznie lepiej. A finał fantastyczny - ale żeby do niego dobrnąć trzeba pewnego samozaparcia : D.

Odnośnik do komentarza

Dark, dla mnie też 1 połowa jest specyficzna ale na pewno nie beznadziejna jak wielu twierdzi.

No tak bo jak serial.ciężki i niepaniemaju to należy go zdjąć :) dobre podejście. To nie był serial dla NBC. W szoku byłem że w ogóle zgodzili się takie coś pokazywać ludziom. Całe.szczęście wiele osób zobaczylo na co stać fullera i spółkę, więc ja wciąż liczę na kolejne poczynania Lectera w przyszłości albo oddzielny film/serial o innej tematyce.

Od 1 sezonu uważałem, że scenarzyści do najnormalniejszych ludzi nie należą, ale ja to kupuje. Serial jest oryginalny, wyjątkowy i zdecydowanie nie dla każdego. Cała otoczka, dialogi, scenariusz, oprawa audiowizualna przekonały mnie do tego aby kontynuować oglądanie i... Nie zawiodłem się. Zobaczycie, serial nie pójdzie w niepamięć zbyt szybko. Myślę, że nawet będzie inspiracją dla innych scenarzystów, twórców.

To ciężkie dzieło i po części rozumiem tych, którzy nie dali rady oglądać do końca.

 

Z tymi kobietami to śmieszna sprawa Dark :D

Serial jest dla dorosłego i wymagającego widza. Taka jest prawda. Nie wiem jak ograniczonym trzeba być człowiekiem aby widzieć same okrucieństwa i chore pomysły dla masochistow.

Edytowane przez ezils
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to za dziwny zwyczaj pisać tylko połowę nicka?

Tak jakby mnie wołali Mas.

 

Serial jest cudowny, faktycznie pierwsze parę odcinków ostatniego sezonu mogło się ludziom dłużyć i nie podobać, ale od 7ego już jest miód.

Mnie tylko finał został, najlepiej bym go odwlekł o parę tygodni jeszcze :beksa:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
No tak bo jak serial.ciężki i niepaniemaju to należy go zdjąć  :) dobre podejście. To nie był serial dla NBC. W szoku byłem że w ogóle zgodzili się takie coś pokazywać ludziom.

 

Też byłem w szoku, że pokazywali ludziom takie dłużyzny

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zacząłem 3 sezon i jestem pozytywnie zaskoczony, gdzie w drugim sezonie miałem mieszane uczucia. Skończyłem 5 odcinek i zaczynam mocno żałować, że anulowali serial. Zdecydowanie jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Najbardziej nie podoba mi się Willian ze swoim zafascynowaniem Hannibala, szkoda, bo lubiłem go w pierwszym sezonie i częściowo w drugim. Najbliżej mi do Jacka, stanowczy charakter i determinacja bez zbędnego pyerdolenia(ep 5). Czekam na finał i ciekawe zakończenie.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Czyli jednak goty?

Goty.

 

Przejrzalem troche postow z poprzedniego roku i nie zgodze sie ze Srooba, ze przekombinowali z continuum i nie trzymaja sie kanonu. Nie zgodze sie rowniez, ze serial jest nudny czy glupi. Akurat dwa pierwsze sezony, ktore jedynie wplataly drobne akcenty z filmow byly dla mnie tymi najlepszymi. Trzeci, w ktorym pojechali historiami z Hannibala i Czerwonego Smoka juz nie robil takiego wrazenia, ale doceniam, ze mimo gotowych historii udalo sie je tak poprzestawiac, ze powodowaly jednak troche zaskoczenia. Final kapitalny.

 

Pisanie, ze serial glupi bo Graham nie byl w oryginale morderca itd. pokazuje, ze to po prostu nie jest serial dla osob, ktore mocno ukochaly sobie filmy. Mi nawet fizjonomicznie bardziej do roli Hannibala pasowal wysoki i barczysty Mikkelsen niz "kurduplowaty" Hopkins.

 

Wciagnalem wszystkie epy w trzy dni, ale dla dobra samej produkcji lepiej zeby na trzecim sezonie sie skonczylo. Niech nie zrobia tego samego bledu co z Dexterem.

Odnośnik do komentarza

Mikkelsen byl goty, ale caly serial silił się na niewiadomo jak powazne y psychologiczne "kino" o zabójcach i ich umysłach że to w pewnym momencie było poprostu zabawne i groteskowe, a czegoś takiego nie oczekiwałem nawet od spin offa Hannibala nawet gdy przyjmiemy jakas alternatywna wersje historii. Ten serial ze swoimi pseudo inteligentnymi dialogami okazał się tak dobry jak jakaś nawiedzona studencina pierwszego roku psychologii na prywatnej uczelni, z ktora nie da się normalnie porozmawiac bo jeszcze nie ma planu lekcji a juz probuje dokonywac psychoanalizy na kierowcy tramwaju.

 

Ja rozumiem, ze ten serial może do pewnej widowni dotrzeć i się podobać. 


hannibal zostal skasowany ficjalnie wiec S03 byl ostatnim.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.