Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak by w końcu zrobili film o Lobo było by mega, oczywiście +18 a nie żadne dziecięce uproszczenia i cenzura

 

 

 

btw zastanawialiście sie nad walką batman vs superman?

co to ubranko miało by mu dać w walce z kolesiem który pierdnięciem rozwala galaktyki?

Batman-V-Superman-Batsuit-Dark-Knight-Tr

 

 

 

przecież nawet tony stark by roz(pipi)ał batmana

sxsxvid44uijao42bvc9.png

Odnośnik do komentarza

Yano nie znasz szczegółów (ani my pewnie też nie znamy do końca) a już obstawiasz wynik.

Chodzi o to, że zbroja nie ma go uratować od śmierci tylko zwiększyć szanse w walce, żeby mógł zdążyć zaaplikować Supkowi coś konkretnego, ja obstawiam, że wzorem z komiksów chowa tam kryptonit.

Poza tym Supek z reguły nie zabija (Zod to taki wypadek przy pracy) a już na pewno by sobie wizerunku wśród ludzkości nie poprawił uśmiercając byłego bohatera Gotham.

 

I skończ z tymi tekstami pokroju niszczenia galaktyk przez pierdnięcie, bo przez te 75 lat Kenta pisarze komiksów regularnie osłabiają, ponieważ parę dekad temu doszli do punktu, gdzie nie byli już w stanie wymyślić żadnego przeciwnika ani sytuacji, której by Superman nie sprostał.

 

Niedawno nawet dali mu nowy atak, tzw 'solar flare' po użyciu którego nasz Kryptończyk zostaje pozbawiony wszelkich mocy na 24 godziny.

 

Yano doedukuj się do kurwy nędzy! :usmiech::lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak by w końcu zrobili film o Lobo było by mega, oczywiście +18 a nie żadne dziecięce uproszczenia i cenzura

 

 

 

btw zastanawialiście sie nad walką batman vs superman?

co to ubranko miało by mu dać w walce z kolesiem który pierdnięciem rozwala galaktyki?

 

Kostium ma tylko poprawić szansę i jest pewnie częścią większego planu. Batman to znakomity strateg, co nie było aż tak podkreślane we wcześniejszych filmach, ale może teraz będzie inaczej. Zresztą jeśli chcą zrobić JL, to Batman musi być przedstawiony jako ktoś od planowania, bo wiadomo, że siłowo to nie ma szans z większością.

Odnośnik do komentarza

jak by w końcu zrobili film o Lobo było by mega, oczywiście +18 a nie żadne dziecięce uproszczenia i cenzura

 

 

 

btw zastanawialiście sie nad walką batman vs superman?

co to ubranko miało by mu dać w walce z kolesiem który pierdnięciem rozwala galaktyki?

Batman-V-Superman-Batsuit-Dark-Knight-Tr

 

 

 

przecież nawet tony stark by roz(pipi)ał batmana

sxsxvid44uijao42bvc9.png

Obejrzyj to i nie zadawaj glupich pytan

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miller ma mokro na myśl o Batmanie i nie lubi Supermanem. W latach 80 zrobił TDKR, wsadził Batmana w zbroję, wyposażył w te fale dźwiękowe i inne kryptonity i tadam, Batman może się bić z Supermana. Mokry sen Millera i nic więcej.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jesli bylo w temacie wczesniej to sory ale nie sledze.

 

Ostatnio wpadl mi w oko Batman: Bad Blood. Wygooglalem i okazuje sie, ze to czesc DC Universe Animated Original Movies. Ogladlem tylko Return od the Dark Knight i Red Hood a Bad Blood okazuje sie miec powiazania z Batman vs Robin i Son of Batman. Pytanie - czy mozna to na luzaku ogladac czy te trze ostatnie filmy sa juz czesica nowego DC 51 i czy trzeba znac wczesniej komiks/y?

 

No i czy w ogole warto to ogladac.

Odnośnik do komentarza

no nie mogę patrzeć na te wszystkie plakaty i trailery nowych filmów od DC, tak mi to śmierdzi okropnym try hardem snydera, że ja cie pier.dole, nolan poleciał w swoich filmach w równie patetyczny ton bez krzty luzu, ale to co robi z tym snyder to przerasta mój wskaznik dobrego smaku 

Odnośnik do komentarza

Poprosze.

 

Oki, sorki za spóźnienie ale u sąsiada była kawa oraz ciężkie rozkminy egzystencjalne.

 

Więc tak, do roku 2013 prawie wszystkie filmy DC AU nie były ze sobą połączone w żaden sposób (wyjątkiem są tutaj 'Superman/Batman: Public Enemies' oraz 'Superman/Batman: Apocalypse').

 

Od 'Justice League: The Flashpoint Paradox' (chyba najlepsza animka z całego świata DC AU, obok 'Batman: Under The Red Hood', 'All-star Superman' oraz 'The Dark Knight Returns' - te MUSISZ zobaczyć) zaczyna się tzw restart uniwersum (czyli tak samo jak w komiksach- event 'The Flashpoint Paradox' zainicjował całe The New 52) i os tamtej pory większość jest połączona, czyli po kolei:

 

Justice League: The Flashpoint Paradox (9/10)

Justice League: War (7/10)
Son of Batman (5/10)
Justice League: Throne of Atlantis (6/10)
Batman vs. Robin (4/10)
Justice League: Gods and Monsters (9/10)
Batman: Bad Blood (?)
 
Więc jak chcesz mieć ciągłość to lecisz te powyższe z listy, dałem również swoje ocenki.
 
Z nowych masz jeszcze
 
Batman: Assault on Arkham (8/10) - jest to animka umieszczona pomiędzy fabułą gier Arkham Origins oraz Arkham Asylum.
 
 
Mam nadzieję, że pomogłem. Jak coś to pytaj.
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Gods and Monsters warto się zainteresować ze względu na alternatywne wydarzenia. Zresztą "Kroniki" zilustrują to lepiej

 

Co do oglądania JL to myślę, że warto się przemóc bo Gacek dostaje sporo czasu antenowego i we Flahpoint Paradox jest ładny twist z nim.

 

A właśnie. Wychodzi nowa animowana seria Justice League. Conroy i Hamill potwierdzeni w swoich rolach czyli Batmana i Jokera. Jednak Justice League Action będzie miało formułę Teen Titans Go! czyli krótkie odcinki po 11 minut. No i budowa też raczej dla najmłodszych. Szkoda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 Wychodzi nowa animowana seria Justice League. Conroy i Hamill potwierdzeni w swoich rolach czyli Batmana i Jokera. Jednak Justice League Action będzie miało formułę Teen Titans Go! czyli krótkie odcinki po 11 minut. No i budowa też raczej dla najmłodszych. Szkoda.

 

Mam nadzieję, że będzie połączona z tą starą, co ma 5 sezonów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...