Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość suteq

Mnie przede wszystkim zaczęły się przejadać blockbustery i te wszelkie wybuchy zaczęły mnie męczyć. Obecnie lubię sobie bardziej obejrzeć jakiś kameralny film. Blockbusterem też nie pogardzę, ale jednak musi mieć on dobrze wyważone sceny akcji, bo co za dużo to nie zdrowo. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Embargo zniesione, opinie są (pipi)owe xD

 

:fsg:

 

czyli poziom jedynki zachowany

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=198935852#post198935852

 

 

The film may be imposing, but it's not fun.

 

 

 

 

In Batman v Superman: Dawn of Justice, the Dark Knight and the Man of Steel duke it out and the audience loses.

 

 

 

BvS is carried by a brutal Batfleck, but as a whole it offers more philosophical drama than superhero escapism.

 

 
Całkiem interesująca opinia, bez spoilerów:
 
 
-naje,bane wątków
-mrocznie jak jak w du,pie, aż do porzygu
-wku,rwiony i mroczny batman vs. w(pipi)iony i mroczny superman
-zuckerberg gra jokera, a nie lexa
Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No właśnie w dużej mierze fanom się podoba a nie podoba się krytykom za brak humoru (co IMO jest plusem, filmy z MCU już od czasów IM3 zjadają własny ogon, a z Memepoola wyszedłem po 30 minutach).  mam lekko wywalone w recenzję, bo często mam skrajnie odmienne zdanie. 

 

Podziękowałbym Snyderowi i poprosił Millera o nakręcenie JL. Podobno jednym z większych problemów było to że Terrio jedynie przepisał dialogi, a szkielet został taki sam bo Snyder lubi Goyera. 

 

No cóż, nie wszyło, pozostaje czekać na Kapitana Amerykę : Maraton Uśmiechu i Suicide Squad, które zapowiada się na bezpieczną zżynkę z MCU.

 

Dlaczego niemożna robić więcej filmów takich jak X:FC i DOFP ?

Odnośnik do komentarza

Ja lubię recenzje Chrisa Stuckmanna z YT, który nie hejtuje bez powodu filmów, potrafi się nimi podjarać, ale też w miarę obiektywnie powiedzieć, co nie zagrało, biorąc pod uwagę kwestie techniczne. Tutaj recka Batman v Superman:

 

https://www.youtube.com/watch?v=JoDGX0b5lzo

 

Najgorszą wiadomością jest dla mnie to, że trailery faktycznie streściły cały film, a Lex Zuckenberg jednak nie okaże się wielkim pozytywnym zaskoczeniem. ;p

 

No i trochę beka z ludzi, którzy bronią już filmu przed jego obejrzeniem, bo to super, że jest mroczny i ciężki. Może jednak warto poczekać i zobaczyć, czy ta "mroczność i ciężkość" faktycznie zagrała? Trochę ryzykownie jest iść do kina z nastawieniem, że dostaniemy drugich Watchmenów.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

ten film od początku wyglądał jak kaszanka. Snyder nie powinien zabierać się za komiksy bo poza jednym to nie zrobił żadnego dobrego a za to kilka gówien. Boże ci plastikowi x-meni brrrr .

 

Dodatkowo ja rozumiem że batmana wszyscy znamy ale ... nie zrobili origin story batmana afflecka czy wonder woman. Wszystko upychają w jednym filmie. Plus doomsday to się nie mogło udać. Ja jakimś dużym fanem komiksów nie jestem ale zawsze lubiłem gacka dlatego przykro mi że film nie wyszedł. Moim marzeniem było zobaczyć wreszcie gacka starszego jak w mrocnym rycerzu od millera. To jedyne komiksy jakie czytałem  w życiu i to dosyć nie dawno. Dla mnie taki zgorzkniały, podstarzały gacek to byłby goty film. Musiałby tylko zrobić go lepszy reżyser. Może Affleck wyreżyseruje batmana w którym sam zagra :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...