Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

no co do wypuszczania nowych kawałków mam podobne podejście, jak od teraz coś wyjdzie przed premierą to nie sprawdzam tego dopóki nie ukradnę całości

 

EDIT:

 

haha my tu gadu gadu o wypuszczaniu nowych kawałków, a w sieci już są snippety niemal ze wszystkich kawałków ;) Ja nawet tego nie sprawdzam

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Choć samplowane bity mógł sobie odpuścić ;/

 

fix'd

 

rozi pogódź się z tym wreszcie - 2k12 to nie '93. lupe udowodnił, że można i trzeba wydawać świeże, merytorycznie ociekające mądrością płyty pod nu-schoolowe podkłady.

 

Lupe udowodnił tylko, że nie nagra już albumu, który choć trochę zbliży się do F&L. Tak zamulonych beatów nie słyszałem już dawno, lubię new school, ale Lupe dobrał w większości nudne i nieciekawe podkłady na nowy album.

 

Mam nadzieję, że album Leszcza nie będzie zje.bany przez jakieś sztampowe cykacze wysr.ane na macbooku

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Ja mogę się wychylić z opinią, bo słucham płyty już 5 raz i tym razem wspomagam się rapgeniusem. Coś niesamowitego. Nie ma wątpliwości, że jest to płyta 2012 roku i będzie (albo już jest) klasykiem, a Kendrick stanie się (dla mnie już jest) kolejnym wielkim raperem, który zniszczy nas doszczętnie w przyszłości.

 

Co do albumu - nie ma na nim słabego kawałka (chociaż mi niezbyt podchodzi 'm.A.A.d city' przez chu.jowy bit). Oczywiście o możliwościach wokalnych i lirycznych Lamara nie trzeba nic pisać, bo to jest najwyższy poziom. Dopiero po kilku odsłuchach dostrzeżecie korelację między kawałkami, bo jak wiemy, cała płyta jest 'krótkim filmem' i opisuje życie K-Dota w Compton. Produkcja płyty miażdży jajca, klimat jest niesamowity, goście nie zawiedli (nawet Drake). Album będę katował w nieskończoność i pewnie za każdym kolejnym odsłuchem będę odkrywał coś nowego, co jest piękne. Ode mnie 10/10 - oczekiwałem genialnej płyty i taką dostałem.

 

I polecam się dobrze wsłuchać, bo można usłyszeć kilku 'ukrytych' gości, m.in. JMSN'a i Schoolboy'a ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...