Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

xD

 

ale bartek ja nie o tym. przecież patrz jak wbijasz na soundclound i już trzydziesta sekunda tracku roziego leci i słyszysz, że chu.jnia na marnym bitach to nie będziesz słuchał dalej. tak samo z kendrykiem. jak ci nie pasi siódmy kawałek z kolei (no bo nie) to przecież nie będziesz marnował godziny z życia (bo rozi obwieścił albumem dekady). to już lepiej zagrać w grę albo książkę poczytać.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że tak. Wszystko jak hajs musi się zgadzać (lirki, bity, technika). Jest zbyt dużo muzyki, żeby słuchać słabych rzeczy, ale jak powierzchownie tylko lizniesz , taką płytke jak np. gkmc to tylko siebie możesz winić, że nie rozumiesz tego.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nikogo nie winię, mówię że to kwestia gustu. Koncept ciekawy, ale nie wynosi dla mnie tej płyty na jakieś wyżyny tylko dlatego że pomysł jest spoko, skoro od strony muzycznej jest nie ok.

 

Słuchanie rapu dla muzy to owszem i beka, ale jeżeli raper stworzył ciężko przystępny koncept, na tyle że trzeba wspomagać się jakimś kur.wa poradnikiem żeby to skumać to też o czymś świadczy.

 

A najlepszy track to the reci.pe i ch.uj. Nie potrzeba żadnego mega konceptu jak bit buja, flow dobre i ogólnie miło się tego słucha.

Odnośnik do komentarza

Aha. No mi to auto nie wyglądało na film. Rozi musisz skumać, że Ty czekałeś na tę płytkę, jarałeś się nią, wiedziałeś co to będzie albo co może być. Ja nie miałem zielonego pojęcia, przesłuchałem z marszu i do kogoś takiego jak ja, czyli osoby niezorientowanej, ta płyta zwyczajnie nie trafiła.

 

Dla mnie koniec tematu, bo nudne się to robi.

Odnośnik do komentarza

O ch'uj tobie chodzi? Piszesz, że czytanie moich wypowiedzi to strata czasu to Ci odpowiadam, że nie obchodzi mnie zdanie kolesia, który uważa 2paca z najlepszego rapera i do tego słucha iron maiden.

 

 

btw. ja nie biegam wszędzie randomie, tylko ty się przypałętałeś z nie wiadomo skąd.

Odnośnik do komentarza

Ja słucham dla bitów i flow bo chyba ku,rwa nie dla jakichś mądrości życiowych przekazywanych mi przez murzyńców z us i A

 

A ja podbije nawet. Muzyka to muzyka, wiadomo, ze wiekszosc hiphopu to 3 petle na krzyz zrobione w fl i zloopowany jakis stary sampel to wtedy trzeba sluchac co ten kolo nawija bo nic innego nie ma tam do szukania. Ale jak wezmiesz takiego Daleka albo Aesop Rocka to masz pelen pakiet czyli genialna muze i pewnie jakis przekaz. Ja tam nie wiem bo sie w wiekszosci przypadkow nie wglebiam. Long Live A$AP katowalem dzielnie, ale do dzisiaj nie wiem o czym ten ziomus tam rapuje.

 

Wiec ta. Jak ktos mowi, że żeby plyta nie byla slaba to trzeba poczytac teksty to dla mnie beka.

 

(Kendrika nie sluchalem btw. slyszalem "Backseat Freestyle" na tubie i po wiecej nie siegnalem, meh)

Odnośnik do komentarza

Jezus maryja, człowieku słuchasz muzyki, którą ogarniety gimnazjalista ogarnia a rzucasz się jak pchła.

 

ogarnięty ogarnia? ty chyba jesteś lekko nieogarnięty bo masz problem żeby się wysłowić poprawnie po polsku... słucham takiej muzyki jaka mi się podoba i goowno mnie obchodzi kto ją ogarnia.Muzyka jest moim hobby więc słucham wszystkiego co na swój sposób uznaję za wartościowe i nie zmieniam zdania żeby przypodobać się większości i nie tworze podziałów bo jestem już na to za stary. A co do "rzucania się" to ty wperda.lasz sie w temat o iron maiden gdzie nie masz nic sensownego do powiedzenia, tak samo jest i tutaj, po co wpadłeś? pocisnąć do mnie? za cienki jesteś.. kończę z tobą, go get your shinebox .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...