Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Przecież ten pad nie nadaje się kompletnie do grania w fpsy,

 

Gdyby tak było to by taki BF3 sprzedał się lepiej na xboxa,a jest inaczej.

 

Ja tam nie narzekam i da się grać normalnie w fpsy. Niech poprawia spusty i gałki żeby palce się nie slizgaly i będzie git,ale nie żadne padlety czy inne dziwadla

Odnośnik do komentarza

PS4, 8GB RAM, 2.2 GBVRAM

 

http://www.neogaf.co...473&postcount=1

 

Czyli teraz ponad 10 Gb ramu... Widać wszyscy prześcigają się w serwowaniu idiotyzmów.

 

Czekam na pierwszy news o 20 Gb ramu - wielu jeleni będzie komentować i klikać jak szaleni :P

 

No i te niepodważalne źródło - SuperDae - facet, który chciał sprzedać niby devkit X720 za 20 tys. $ na aukcji internetowej :P

Te prześciganie się w cyferkach to zawsze najbardziej bekowa rzecz przy oczekiwaniu na nowe kąsole. Niektóre teorie i oczekiwania zapewniają taką dawkę humoru, że nawet komedii nie trzeba oglądać.

Odnośnik do komentarza

Przecież ten pad nie nadaje się kompletnie do grania w fpsy,

 

Gdyby tak było to by taki BF3 sprzedał się lepiej na xboxa,a jest inaczej.

 

Ja tam nie narzekam i da się grać normalnie w fpsy. Niech poprawia spusty i gałki żeby palce się nie slizgaly i będzie git,ale nie żadne padlety czy inne dziwadla

 

ale przecież BF sprzedał się lepiej na pleju tylko dlatego, że na tej konsoli nie ma żadnego ekskluzywnego fpsa multi, który byłby system sellerem (nie wyjeżdżaj z killzonem bo nawet fanboje sony nie grają w ten tytuł w multi), więc to raczej nie sprawa pada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No a wiecie, że BF3 odpalony na kompie z 2gb ramu i drugim takim samym z 4 gb ramu chodzi na tym drugim o jakieś 1,5 klatki płynniej? Jeżeli będziemy mieć sprzęt, którego możliwości to "BF3 PRAWIE na ultra", to po kiego nam jeszcze dodatkowego 4 gb czy nawet jeszcze więcej? Ktoś mnie wyprowadzi z błędu (oczywiście, biorąc na serio te plotki o BF3 PRAWIE na ultra)?

 

 

edit. DS3 jest świetny, ale te cyngle są dokumentnie spaprane, reszta to kwestia gustu.

edit.2. Z tego co wiem na konsolach nie ma dedykowanego FPSom kontrolera, który by nie był uznawany za cheatowanie, więc akurat mnie nie dziwi, że ludzie grają na DS3 (bo niby na czym innym, jak to jest standardowy kontroler)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Przecież ten pad nie nadaje się kompletnie do grania w fpsy,

 

Gdyby tak było to by taki BF3 sprzedał się lepiej na xboxa,a jest inaczej.

 

Ja tam nie narzekam i da się grać normalnie w fpsy. Niech poprawia spusty i gałki żeby palce się nie slizgaly i będzie git,ale nie żadne padlety czy inne dziwadla

 

ale przecież BF sprzedał się lepiej na pleju tylko dlatego, że na tej konsoli nie ma żadnego ekskluzywnego fpsa multi, który byłby system sellerem (nie wyjeżdżaj z killzonem bo nawet fanboje sony nie grają w ten tytuł w multi), więc to raczej nie sprawa pada.

 

Spoko,napisałes że "pad nie nadaje się kompletnie do grania w fpsy" podałem ci przykład bf3 na ps3 gdzie gra bardzo dużo osób,więc twój argument jest inwalida bo jak widać da się grać.

 

Wiadomo pad nie jest idealny,ale nie pisz głupot że nie nadaje się do gry w fpsy

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

jeśli Sony nie zmieni pada w następnej generacji to będzie beka. Przecież ten pad nie nadaje się kompletnie do grania w fpsy, słabo leży w dłoniach, gałki są wypukłe i ich ułożenie jest tragiczne , a spusty... jakie spusty, śmieszne wypustki na przyciskach nie są w stanie zastąpić prawdziwego cyngla. Nie mówię, że pad jest całkiem do dvpy, ale przydałoby się go lekko zmodernizować chociaż.

To nie wina Pada , poprostu jestes hu..owy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To info z kotaku dotyczy devkita, a nie samej konsoli. bosze...

 

To info jest od fałszywego handlarza devkitów X720. bosze...

 

:)

 

Ostatnio jakiś gościu rozsyłał e-maile po redakcjach portali na całym świecie i jeden po drugim publikowały to jako inside info :D

 

Tyle są warte te informacje, heh.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

jeśli Sony nie zmieni pada w następnej generacji to będzie beka. Przecież ten pad nie nadaje się kompletnie do grania w fpsy, słabo leży w dłoniach, gałki są wypukłe i ich ułożenie jest tragiczne , a spusty... jakie spusty, śmieszne wypustki na przyciskach nie są w stanie zastąpić prawdziwego cyngla. Nie mówię, że pad jest całkiem do dvpy, ale przydałoby się go lekko zmodernizować chociaż.

To nie wina Pada , poprostu jestes hu..owy

 

a ja myślę, że ty jesteś n tyle słaby, że nie widzisz ułomności tego pada w fps. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, owszem, ale po co utrudniać sobie życie ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja myślę, że ty jesteś n tyle słaby, że nie widzisz ułomności tego pada w fps. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, owszem, ale po co utrudniać sobie życie ?

 

a ja myślę, że ty jesteś n tyle słaby, że nie widzisz ułomności tego pada w fps. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, owszem, ale po co utrudniać sobie życie ?

 

:3

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Popieram w stu procentach. Rozumiem jeszcze, że można było narzekać na granie w fpsy na padzie za czasów ps1 albo ps2, bo tam rzeczywiście były niewygodne, ale teraz ? Swoją drogą ciekawe jak poprawią pady na nextgenach. Nie wiem czy jest możliwe zmienienie gałek na jeszcze lepsze niż teraz :P

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Popieram w stu procentach. Rozumiem jeszcze, że można było narzekać na granie w fpsy na padzie za czasów ps1 albo ps2, bo tam rzeczywiście były niewygodne, ale teraz ? Swoją drogą ciekawe jak poprawią pady na nextgenach. Nie wiem czy jest możliwe zmienienie gałek na jeszcze lepsze niż teraz :P

 

Bo na konsoli gra sie slabo w fps.

na konsoli masz autoaim

na pc za to dostaje sie bana.

drobna róznica ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Popieram w stu procentach. Rozumiem jeszcze, że można było narzekać na granie w fpsy na padzie za czasów ps1 albo ps2, bo tam rzeczywiście były niewygodne, ale teraz ? Swoją drogą ciekawe jak poprawią pady na nextgenach. Nie wiem czy jest możliwe zmienienie gałek na jeszcze lepsze niż teraz :P

 

Bo na konsoli gra sie slabo w fps.

na konsoli masz autoaim

na pc za to dostaje sie bana.

drobna róznica ;)

Ale na konsoli wszyscy maja rowne szanse na pc nie, jeden ma lepsza myszke drugi lepsza grafike, inny fajny monitor a jeszcze inny cos innego,na konsoli jest pad i kanapa,to wszystko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat to czy ktoś ma taki monitor czy taki(lub grafikę) na PC raczej nie ma znaczenia, natomiast kontroler w tym przypadku klawiatura i mysz, chociaż bardziej mysz ma ogromne znaczenie. Jeden ma zwykłą myszkę za 50zł do pracy i gra okazjonalnie czy to w coda czy bfa, a drugi myszkę za 4 stówy z makrami gdzie strzela i nie ma odrzutu i wymiata po multi.

Dlatego tutaj wielki props dla konsol, bo każdy ma ten sam kontroler, każdy ma równe szanse, no i widać kto ma prawdziwego, wyrobionego skilla.

Odnośnik do komentarza

 

Ale na konsoli wszyscy maja rowne szanse na pc nie, jeden ma lepsza myszke drugi lepsza grafike, inny fajny monitor a jeszcze inny cos innego,na konsoli jest pad i kanapa,to wszystko.

na konsoli kazdy ma taki sam pad

taki sam tv

taka sama rozdzielczosc

 

ale skoro mowisz ze aby grac na konsoli wystarczy pad i kanapa to moge sprzedac tv skoro jest zbedny :D

Odnośnik do komentarza
Ale na konsoli wszyscy maja rowne szanse na pc nie, jeden ma lepsza myszke drugi lepsza grafike, inny fajny monitor a jeszcze inny cos innego,na konsoli jest pad i kanapa,to wszystko.

pady:

- Mad Catz MLG Pr Circuit / FPS Pro

- Razer Sabertooth / Onza

- FUS1ON

- masa modowanych kontrolerów z różnymi dziwactwami jak system triggerów obsługiwanych palcem serdecznym czy analog stick w miejscu d-pada

 

o telewizorach nawet nie ma co wspominać, bo jeden gra na 27" pamiętającym czasy HD Ready a inny na 55" z nową matrycą, poprawioną dynamiką, brakiem ghostingu etc.

 

Jeśli uważasz, że zasiadając przed konsolą wszyscy trzymają w rękach stockowy pad i patrzą na takie same telewizory to jesteś w błędzie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak się będzie nowy xbox nazywał ale tamte nazwy mi nie pasują. Ewentualnie po prostu xbox2.

Nie wiem po jaką cholerę obie konsolę mają być od siebie lepsze pod innymi względami. Przecież przez to gry nie będą mogły wykorzystać w 100% potencjału konsoli (poza exami, o ile będą) więc producenci będą naciskać aby gry wyglądały podobnie\tak samo. Zresztą już teraz ps3 jest lepsza technologicznie od xboxa360, a jakoś nie widać tego, a gry czasem potrafią wyglądać nawet gorzej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...