Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem właśnie okazję ogarnąć pada od PS4 (tylko pada, bo drugim grał w Knacka jakiś dzieciak) i wstępnie jest dobrze. Na pewno kontroler świetnie i stabilnie leży w dłoniach - kształt i wyprofilowanie są jego niewątpliwą zaletą, co mówi osoba grająca od kilku lat na 360.

Oczywiście wolałbym analogi wklęsłe niż lekko wypukłe i najlepiej lewy w miejscu krzyżaka, ale i tak przesiadka z 360 powinna być dużo prostsza niż na PS3.

Jutro zamierzam trochę pograć, tylko nie wiem czy jest coś innego do wypróbowania niż Knack, wyglądający cokolwiek średnio next genowo.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą mojej PS4 kupionej na premierę na XboxaThree. Smuci mnie fakt, że mi ta myśl w ogóle przyszła do głowy, gdyż zawsze wolałem konsole Sony, no ale w tym przypadku biblioteka gier zaczyna brać górę. 

Jako fan wyścigów zostałem zgwałcony przez Sony, na których konsolę nie ma ani jednej takiej gry. Po kupnie Xboxa miałbym od ręki dwie Forzy, do tego młócę w Fifę do której po zakupie dostałbym exclusywne dodatki, których na PS4 nie ma i nie będzie.

 

Za konsolą Sony do tej pory stał fakt obsługi kierownic Logitech, które już nie będą wspierane na PS4, więc czeka mnie wydatek kafla na kierownicę - na xboxa jest więcej ścigałek...

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną, tak, Xbox one to najlepszy wybór dla fanów wyścigowek, jeśli dodatkowo lubisz grać w Fife to sprzedaj ps4 i kupuj bundla z Fifa 15, a do tego Horizon 2 i po taniosci Forze 5.

Liczę osobiście że wreszcie wyjdzie Gran Turismo w przyszłym roku, no i wciąż nie należy skreślac DriveCluba, ale to wciąż słaby argument na tle 2 dobrych samochodówek.

Odnośnik do komentarza

@ chris85, otwórz ma stwoim smart tv te gify : http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/02/03_EverQuestNextLandmark.gif?8cfc20 http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/02/06_StarCitizen1.gif?8cfc20 http://cdn3.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/02/01_BatmanOrigins.gif?8cfc20

I jak zobaczysz różnice to będziesz znał odpowiedź. Na takim małym TV raczej nie odróżnisz. Chyba, że będziesz kilka cm od ekranu liczył pixele.

Odnośnik do komentarza

Jak jest fanem ścigałek to nie ma innej opcji jak Xone. Forza 5 w cenie konsoli, za rogiem Forza Horizon 2, a w przyszłym roku na 99% Forza Motorsport 6.

 

Jak ktoś ma Januszowy Gust to tak. :D

 

Na PC najlepsza wersja Project CARS, potem Asseto Corsa, w przyszłym roku rFactor 2 i Next Car Game w stylu Destruction Derby. 

 

UP: Te gify w żadnym stopniu nie pokazują prawdziwej różnicy. Najlepiej sprawdzić to na TV, na żywo. Można węc pobrać materiały z gamersyde i puścić na TV. De facto też w racerach oprawa ma bardzo ważne znaczenie, więc te 720p/900p vs 1080p jakimś argumentem jest. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Jak jest fanem ścigałek to nie ma innej opcji jak Xone. Forza 5 w cenie konsoli, za rogiem Forza Horizon 2, a w przyszłym roku na 99% Forza Motorsport 6.

 

Jak ktoś ma Januszowy Gust to tak. :D

 

Na PC najlepsza wersja Project CARS, potem Asseto Corsa, w przyszłym roku rFactor 2 i Next Car Game w stylu Destruction Derby. 

 

 

Oczywiście nie zauważyłeś, że post dotyczy KONSOL?

Odnośnik do komentarza

 

Jak jest fanem ścigałek to nie ma innej opcji jak Xone. Forza 5 w cenie konsoli, za rogiem Forza Horizon 2, a w przyszłym roku na 99% Forza Motorsport 6.

 

Jak ktoś ma Januszowy Gust to tak. :D

 

Na PC najlepsza wersja Project CARS, potem Asseto Corsa, w przyszłym roku rFactor 2 i Next Car Game w stylu Destruction Derby. 

 

UP: Te gify w żadnym stopniu nie pokazują prawdziwej różnicy. Najlepiej sprawdzić to na TV, na żywo. Można węc pobrać materiały z gamersyde i puścić na TV. De facto też w racerach oprawa ma bardzo ważne znaczenie, więc te 720p/900p vs 1080p jakimś argumentem jest. 

 

 

Ja z kolei myślałem, że w racerach największe znaczenie ma 60 klatek.

Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...