Skocz do zawartości

Pikmin 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że wjechało demko to trochę gram i na razie jest w miarę spoko. Progres przeniesiony do pełnej wersji ma być.

 

Ale mam też pytanko. Czy martwić się tym że czegoś nie wykonałem? Czy lecieć następny dzień i się nie przejmować?

 

Edit. Widzę że nie i w sumie demko już przeszedłem i mimo że nie lubię gier z time managementem, to kurde, świetna gra jak na razie.

Edytowane przez Basior
..
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, devilbot napisał:

576p i 30fps na Switchu!

 

Fani Nintendo to naprawdę zdrowi wariaci!!

 

Pyt: Ale przecież to Nintendo,liczy się pomysł co nie?

Odp: Pomysł jest z roku 2001

 

Nintendo fani nie zmieniajcie się!!!!1@11oneoneone

serio..... kurwa a chciałem jeszcze raz ograć gierkę bo na wii u mi siadła. No ale szanujmy się tak samo jak z bieda portem mario. Czy kurwa nintendo w końcu ogranie poślady czy mam sprzedać w sumie nie używanego switcha od jakiegoś czasu. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.10.2020 o 08:06, blantman napisał:

serio..... (pipi)a a chciałem jeszcze raz ograć gierkę bo na wii u mi siadła. No ale szanujmy się tak samo jak z bieda portem mario. Czy (pipi)a nintendo w końcu ogranie poślady czy mam sprzedać w sumie nie używanego switcha od jakiegoś czasu. 

 

W docku rozdziałka to 720p 30fps niezależnie czy grasz w singlu czy po co-opie (najpewniej to jest powód niezmienionej rozdziałki względem Wii U). 576p jest przenośnie a szczerze mówiąc ogrywałem gry, które mają i 480p i gra się dalej dobrze, więc nie widzę powodów do wielkich narzekań, choć rzeczywiście trzeba przyznać, że sam liczyłem na Full HD w docku i 720p handheld ale jak to Nintendo oni mają swój świat i swoje kredki. Tak czy siak ja Pikmina łyknąłem bez popity bo uwielbiam tą serię.

Naprawdę Blanciu jak nie grasz na Switchu bo Ci nie leżą gry lub o zgrozo niskie rozdzielczości (szczerze nie wiem czego kto się spodziewał skoro Xbox One S często gęsto obecnie trzyma rozdziałke 720p a czasami zaszaleje z 900p) to śmiało. Pojawią się znowu gry, które będą Cie interesować to kupisz ponownie :reggie:

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Też miałem sprzedawać ale to jest mój 3 switch więc i tak bym kupił ponownie xd. Wymienię jak wyjdzie wersja pro.

No ja trzymam dla jakiegoś hitu bo wiem że jak tylko sprzedam to wyjdzie z partyzanta Zelda czy inna fajna gra.

 

Ale wkurza mnie ten rodzaj portów. Naprawdę uwielbiam pikmin 3 i polecę każdemu gierkę ale mogli by się postarać jak sprzedają grę za 200 zł... To samo z Mario co wyszedł we wrześniu jak można takie porty wypuszczać. Mario kart czy smash to były super porty gry z Wii u a xenoblade 1 bardzo dobry usprawniony remaster. Teraz wyszło no more Heroes i kupiłem mimo średniego portu no ale cena ok 70 zł! Gdyby pikminy w tej postaci były za ok 100 zł nie przypieprzalbym się do jakości ale za 200 zł chce czegoś więcej. 

Odnośnik do komentarza

Ja się nawet pogodziłem z indykami, unikam tylko zręcznościowych w 30 klatkach. 

 

Pamiętam początkowy entuzjazm ludzi mówiących o przyszłym zalewie gierek od Nintendo z racji koncentracji tylko i wyłącznie na jednym sprzęcie a w rzeczywistości mamy zalew portów. Mi to osobiście nie przeszkadza bo Wii U zlałem. Jednak jak ktoś był ich fanem i miał poprzednie ich konsole to xde.  

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Ja się nawet pogodziłem z indykami, unikam tylko zręcznościowych w 30 klatkach. 

 

Pamiętam początkowy entuzjazm ludzi mówiących o przyszłym zalewie gierek od Nintendo z racji koncentracji tylko i wyłącznie na jednym sprzęcie a w rzeczywistości mamy zalew portów. Mi to osobiście nie przeszkadza bo Wii U zlałem. Jednak jak ktoś był ich fanem i miał poprzednie ich konsole to xde.  

Ano xde 

 

Do tego jak ktoś np takie gry jak hades woli kupić taniej na pc (kupon na epic store i cyk hades na premierę za 40 zł) to już w ogóle porażka ta konsola. Odpalam tylko aby teraz w lockdown poskakać na ring fit. Najlepsze że konsola się zajebiście sprzedaje więc Nintendo ma wyjebane a przy ilości ludzi co mieli Wii u vs tych ze switchem porty pewnie sprzedaja się zajebiście. Najbardziej boli to dlatego że jak już Nintendo wypuści nową grę to pozamiatane i spędzam w niej dziesiątki godzin od Luigi mansion 3 po animal crossing. Nintendo touch i nie ma mnie dla świata. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To fakt, gierki od Nintendo mają niepowtarzalny klimat. Dla mnie ten sprzęt ma to coś co dawne konsole. Na początku Switch wydawał mi się trochę ułomny ale w sumie nic cię od grania nie odrywa. Brakuje mi tylko wbudowanego licznika czasu w danej gierce. Coś jak w 3DSie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie sposób się nie zgodzić. To powinna być gierka za 100 plnów max. Albo dopasiony remaster a nie krzywy port za full price. 

 

No ale co z tego jak mi gra się świetnie. Lepiej niż np. w nowe Paper Mario, którego jeszcze do tej pory nie skończyłem. Myślałem że limit czasu będzie mnie wkurzał, a na razie jest ok. Czasem jak nie zdążę to powtórzę i tyle. Dizajn świata bardzo fajny. Szkoda że nie chciało im się nawet rozdziałki podciągnąć. 

A i mam nadzieje że Pikmin 4 jednak kiedyś powstanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...