Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

ACE 23- chyba najlepsza bron, jaka gralem w BF4:

https://www.facebook.com/video.php?v=1544350289145622&set=vb.100007119974577&type=2&theater

Nabilem nia poki co prawie 200 killi i mam celnosc na poziomie 19,5%! Szok  :ph34r:

 

W ogole zaczalem grac szturmowcem i jest za(pipi)iscie, musze przyznac.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Minal rok od premiery Bf4, a tommi dopiero teraz testuje szeroki wachlarz arsenalu dostepnego w grze. Gratuluje porzucenie starego nawyku, i wejscie w nowa ere! Dla tomiego zaczal sie czas Modern Warfare!... Ps. To teraz juz nie musisz kupowac nowego CoD'a :)

 

 

ACE 23- chyba najlepsza bron, jaka gralem w BF4:

https://www.facebook.com/video.php?v=1544350289145622&set=vb.100007119974577&type=2&theater

Nabilem nia poki co prawie 200 killi i mam celnosc na poziomie 19,5%! Szok  :ph34r:

 

To nie szok, to AIM ASSIST! <<<<  :whistling:

Edytowane przez walek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kabotyn, gdyby to byl aim assist, to mialbym taka celnosc w kazdej broni. Powiem Ci, w czym sekret: po prostu ACE'em strzelam glownie krotkimi seriami zamiast ogniem automatycznym (zwlaszcza na wieksze dystanse- czasem zdarza mi sie przelaczyc nawet na ogien pojedynczy zeby zdjac kampiaca nieruchomo mende na sasiednim dachu), czesciej tez staram sie spokojnie przycelowac. No i po prostu- ta bron ma bardzo dobra celnosc (chyba maks. z karabinow szturmowych) i stabilnosc (druga najlepsza po SAR, ktorym swoja szosa tez jeszcze nie gralem- patrzac na statystki to powinien prawie wcale nie miec odrzutu).

Ale generalnie musze powiedziec, ze celnosc mi rosnie: w BF3 mialem tak 10-12%, w BF4 w wiekszosci broni ok. 14%, a w dwoch ktorymi zaczalem grac ostatnio (nie liczac RKM) czyli bulldogu i ACE 23 odpowiednio 16% i prawie 20% :) Ale tez mam juz lacznie w BF3 i 4 ponad 1300h na liczniku, wiec wypadaloby sie w koncu nauczyc choc troche celowac :D

 

co do testowania dostepnego arsenalu, gry ktorej nazwy nie wymawiamy itd., to powiem wiecej: w BF4 mam jeszcze tyle contentu, ze nie zamierzam brac nawet hardline'a, tylko bede cisnal czworke az do premiery nastepnego "normalnego" beefa. Sa mapki i tryby, ktorych nie gralem wcale badz prawie wcale, pojazdy w ktorych prawie w ogole nie siedzialem itd. Mysle tez coraz czesciej o powrocie do swiatowego top 30 w nozu. Za chwile 7k peknie, do miejsca 30. trace aktualnie 3,3k- moze sie uda przed premiera HL. Fajnie byloby tez po prostu zebrac wiecej blach niz w BF3.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś z was ekipo miał dosyć single playera i planował wskoczyć na Xbox On(lin)e to obwieszczam, że jest w co grać, a mianowicie jeśli nie szukamy nowego BFa, lub tfu CoDa to Titanfall dostarcza miodu jak od elity polskich pszczół. Do mojej oceny z czasów premiery jeszcze dokładam i śmiało polecam, usprawnili, dołożyli i dorobili. Wessało mnie jak za najlepszych czasów MW i BF1943/BC2. Ludzi trochę mało ale spokojnie jest z kim grać, do tego cena teraz też jakaś śmieszna. Czuwaj.

https://www.youtube.com/watch?v=At1mnkK79IU

Odnośnik do komentarza

Do małejKROWY:


Długo ci zajęło z tym minusem. Wchodził raz, drugi, piąty, dziesiąty, a tu nic, zero odzewu, komentarza czy choćby pierdnięcia na temat filmiku z jego "popisami" które większość tu robi jak sra. Frustracja sięgnęła zenitu i wystrzelił niczym ze skillowego stingera trafiając minusikiem proste w serce typa który mimo, że wrzucił filmik i komentarz całkiem nie w temacie to jeszcze bezczelny jakiś odzew uzyskał.


Łap plusa krówko bo zdaje się, że te gimberskie lajkowanie ma dla ciebie duże znaczenie :*


Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Druga część trików:

 

 

Świetne filmiki. Niektóre akcje znane ale też było sporo o których nie wiedziałem. Duże plusy za nie przegadanie filmiku! Czytelne, szybkie akcje i dokładne oraz zwięzłe instrukcje, to mi się podoba! Nie potrzebuje brnąć przez ślamazarne 10 minutowe wywody by zobaczyć 3 akcje :) Tak trzymać! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Pora odświeżyć temat.

 

Postanowiłem sam spróbować YouTube'a. Zaczynam od serii "Zlepek akcji", gdzie sklejam najciekawsze akcje i dorzucam słowny komentarz do sytuacji. Może kogoś to zapali do gry, albo da do myślenia, gdy znajdzie się w podobnej sytuacji. Mam zamiar się do tego przyłożyć, więc konstruktywna krytyka jak najbardziej mile widziana. Pierwszy filmiki, enjoy!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Po części masz rację walek. Takie "montaże" to słaba forma prezentacji. Jeszcze z nich do końca nie zrezygnowałem, bo są osoby którym się to spodobało, więc wrzucałem kolejne.

 

Jak wejdziesz na mój kanał, to możesz zobaczyć jeszcze serie "Odprawa", w której opowiadam o różnych aspektach rozgrywki, albo "Wycinki" gdzie zbieram zabawne akcje i próbuję coś z tego złożyć. :)

 

Dzisiaj wrzuciłem też pełny 15 min - cała runda i też czekam na opinie.

 

Wszystkiego się uczę. YouTube nie jest łatwy, ale póki sprawia mi to przyjemność, to nie mam z tym problemu. Idealnie jeśli innym się również podoba :)

 

Doceniam komentarz, bo korzystam z każdego feedbacku. Na tym etapie jeszcze mogę dużo zmienić. Dzięki!

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...